Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

vendelinka08
28. pro 2017

@rosvel tak jsme dopadly stejne...akorat jsem to dostala...carka na testu uz zadna a teplota klesla...uvidime co dal. Je mi mizerne...

lachtanice86
23. bře 2018

Já teď ve středu 16dpo měla hodnotu 374,4 hcg na další odběr půjdu zase ve středu a kontrola u dr až 6.4

eillie
Autor odpověď smazal
Zobraz
rennni
Autor odpověď smazal
Zobraz
lachtanice86
29. bře 2018

Já si dnes volala na výsledky. 16dpo 374,4 jednotek a 23dpo 9.264,5 jednotek

rennni
Autor odpověď smazal
Zobraz
monaaceek
29. bře 2018

@rennni me hodnoty hcg taky nestoupaly,tak jak mely😏Treba budes výjimka!

rennni
Autor odpověď smazal
Zobraz
lachtanice86
29. bře 2018

@rennni to nevíš. Růst hodnot je dost individuální

rennni
Autor odpověď smazal
Zobraz
lachtanice86
29. bře 2018

@rennni já ji mám 6.4. to bych měla být 6+1

oveckaluky
29. bře 2018

@rennni Ta dva dny se zdvojnásobilo, to je naprosto v pořádku 😉
@lachtanice86 Aby tam nebyli dva - mně sílily testy den ode dne, to je vysoké Hcg 🙂

lachtanice86
29. bře 2018
oveckaluky
29. bře 2018

@lachtanice86 Jj, ale já jsem s tím počítala, cítila jsem ovu z obou stran...to se tak člověk po potratu snaží a snaží, sedm měsíců nic a pak najednou dva 😀 Můj muž to komentoval slovy klasika Cimrmana:"Celý roky nic, a najednou zájezd!" 😀

lachtanice86
29. bře 2018

@oveckaluky tak to já to cítila jen z jedné strany, ale úplně si mě vyděsila a už sem si našla další tragi scénář a to molarni těhotenství

oveckaluky
29. bře 2018

@lachtanice86 ale kušuj, koukej být v klidu, užívej si a věř miminku - hlavně pozitivní myšlení, to je základ 😉

monaaceek
30. bře 2018

@rennni me ro bohuzel zkoncilo zamlklym potratem!Ma hladina stoupala jak mela..Ale byl videt jen vacek.Pak uz ani hladina nesla nahoru..
Ale jak rikam muzes byt vyjimka 🍀

rennni
Autor odpověď smazal
Zobraz
bigbig
30. bře 2018

@rennni V tabulce Hcg jsem našla že 21DPO by Hcg mělo být mezi 550 a 9500, takže tvoje hodnota je sice nízká ale pořád celkem v limitu. A zdvojnásobilo se to hezky. (Byli jsme spolu v říjnovkách a moc ti přeju aby to dopadlo dobře!)

monaaceek
30. bře 2018

@rennni to me take..uz to bude rok a porad nic😔Dekuji a preji stesti🍀🤲🏻

lachtanice86
30. bře 2018

@monaaceek nám se teď po zt s revizí zadarilo až po svou letech

rennni
Autor odpověď smazal
Zobraz
rennni
Autor odpověď smazal
Zobraz
lachtanice86
30. bře 2018

@rennni to je mi moc lito. snažíme se od 2015. 5xtehotna a nic, 2laparky, endometrioza, léčba hormony. Teď taky // ale strach je hrozný . Fakt závidím každé tu nevědomost

rennni
Autor odpověď smazal
Zobraz
channel11
22. črc 2019

Dobry den chci jse zeptat dnes jsem byla na odber krve volala jsem doktorce a ta mi oznamila ze je to vysoki hcg 260 tak se chci zeptat mnel to to same nekdo podobne? Mam strach z mimo delozni tehotenstvi dekuji za odpoved

monaaceek
6. srp 2019

@channel11 mimodelozni tehotenstvi se pozna podle toho zda hladina hcg stoupa.A pak az podle ultrazvuku..Takze jestli mas za sebou prvni odber,nepoznas zatim nic

piatok2811
26. srp 2019

Ahojte prosim vas co znamena hcg 1,14 UI/L?

oveckaluky
26. srp 2019

@piatok2811 Nic, běžná dávka hcg v těle.

channel11
26. srp 2019

@monaaceek no tak jsem byla na další hcg steasili mne s mimodeloznim tehu a na konec hcg kleslo z 551 na 405 a pak na 20 hcg tak nevím ale tehu ne jsem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru