Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

michaela80
6. pro 2009

ja sa celkom tesim na marec kedy uz bude mozno jemne kopkat... 😀 😀 😀 😀

sarlotta
7. pro 2009

No můj manža se vyjádřil, že radovat se bude až budu mít po císaři 😉 tož tak.

michaela80
7. pro 2009

tak moj sa este netesi ze az ked prejdeme aspon prvych 12tt,ma strach zd sa zase nieco prihodi...ale ja musim mysliet pozitivne...-secret

dahra
7. pro 2009

Ahojte,
ja som tiez tretia na ten isty den 😀 , ale kedze som sla cez IVF, tak sa mi dni posuvaju. Poslednu menstruaciu som mala 28.10.

kukucka26
11. pro 2009

ahoj sarlotka moje kontrolne HCG bolo 30126 mmmol/l a na USG nam krasne bije srdiecko mame rucicky a nozickya krasne si plaveme ty ako?

mariko
11. pro 2009

Ahoj,
no jak tady čtu Vaše hodnoty HCG, tak u mne to nevypadá moc dobře. V úterý jsem měla 447 IU/l a ve čtvrtek 526,2 IU/l. Dnes jsem se na to ptala sestřičky a ta mi tvrdila, že je vše v pořádku. Hladina prý roste, tak si z toho nemám dělat hlavu 😨 . Ale já vážně nevím. 😖

sarlotta
12. pro 2009

kukucka blahopřeju🙂 Já zatím nevím, utz mám v úterý 15.12. Krev už mi asi brát nebude.
Těším se a bojím se 😉

Mariko, určitě je to v pořádku Hcg přes 500 je super, ve kterém jsi týdnu ?

mariko
12. pro 2009

Sarlotko, v 6tt. Ale příjde mi, že stoupá nějak pomalu.

sarlotta
12. pro 2009

mariko rozmezí je široké...záleží na ovulce... zatím se neplaš, ju. ono to naroste 😎

denisocka
12. pro 2009

pamatam,ze pri simonkovi som mala v 5t1d hcg 6000 a gest.vak 3,9mm a o 4 dni tusim 12tis hcg

zuzujo
14. pro 2009

ahojte holky, prosim vas o radu, ci se v tom nektera vyznate...mam 15-ti mesicniho chlapecka, kojim uz jen 3x za den a dnes jsem byla u gyn s tim, jestli je normalni, ze jeste stale nemam menstruaci. Vzali mi krev a vysledek je pry neco malo pres 6 HCG. Nejak nemuzu verit tomu, ze bych byla tehotna. Posledni styk byl cca pred mesicem, muzu byt skutecne v tom? A krome tehotnosti, muze pozitivni HCG ukazovat na neco jineho?

tiriel
14. pro 2009

Hcg 6 este nie je pozit. , tam je sice hranica do 5 , a nad sa berie ako mozne tehu,ale ja som zvykla mat aj 11 a tehotna som nebola. Takze treba ist za nejake 3 dni na kontrolny odber

zuzujo
14. pro 2009

dekuju tiriel, takze i zvysene hcg je normal? a nemela jsi taky problemy s menstruaci? ja napr pred otehotnenim jeden cely rok nemela anijednout, az potom mi pomohl prirodni pripravek Sarapis, po nem jsem to dostala a taky hned otehotnela...jinak pozvali me na kontrolni hcg az na zacatek pristiho roku ☹ tak si musim pockat.

tiriel
14. pro 2009

Mne tiez menzes chodil len po injekciach agolutin

janka503
28. pro 2009

ahojte baby.chcela by som sa spytat ci je to normalne ak som v 6tt a na ultrazuku mi nebolo vidno plod.HCG vraj mam dost vysoke,ale strasne sa bojim.ma niekto podobnu skusenost?prosim napiste mi fakt mam strach

sarlotta
28. pro 2009

janka a který jsi přesně den ? ono je fakt rozdíl 5tt+1 a 5tt+6dní a oboje je 6týden, navíc jsi mohla mít ovulku až o 10dní později než je norma... takže je to možné. Druhá možnost je mimoděložní těhu-ale to by jsi měla bolesti břicha a bývá i lehké krvácení.
Budeš muset tak jako tak vydržet do dalšího utz... držím palečky 😎

tiriel
28. pro 2009

neboj,ja som bola podla usg 5+5tt a bolo vidno len 9mm gestačny vak

majkoalucka
28. pro 2009

JANKA503,,,, ja ked som bola v 5tyzdni mne to uz doktor videl len nevidel este srdiecko...tak neviem v tvojom pripade si sa mala viac informovat u doktora co ti robil sono....nebojkaj vsetko bude ok... 😉

cucuska
28. pro 2009

janka neboj ja som mala akciu až keď som bola v 8tt až btedy tam niečo konečne bolo vidno neboj

janka503
29. pro 2009

ahojte.velmi vam dakujem za rady.je to asi takto od zaciatku..poslednu menstr.som mala od 3.11 do 8.11 a v oktobri som si pre podozrenie robila test,ktory bol negativny takze otehotniet som musela az v 11 mesiaci..druhu menstr.som mala dostat 4.12 a tak som si robila test a 9.12 mi ukazalo 2 ciarky a na druhy den 10.12 tiez dve ciarky.15.12 som bola u tej mojej slavnej doktorky a ta mi potvrdila moje tehotenstvo so slovami ze som v obdobi kedy sa to este len da urcit..22.12 som sla na vysetrenie a na odber krvi kvoli tomu HCG a bolo to v poriadku.ked som prisla na ultrazvuk 28.12 povedala mi ze som v 6 tt ale neviem v akom tyzdni..ale mne to nesedi.mozno aj preto tam nebolo vidno ten plod..a este ma vystrasili ze mozem zacat krvacat a potratit,lebo ze ten plod mohol odumriet..tak neviem co so sebou a dost sa kvoli tomu trapim.dnes som bola zase na krv na hcg tak uvidime co ukaze..co na to hovorite?nemala by som zment doktorku??ste vsetky horzne mile ze ste zareagovali..DAKUJEM

sarlotta
29. pro 2009

janka, no ono je to těžké hlavně kvůli tomu, že asi nemáš pravidelnou MS. Pokud nemáš k doktorce důvěru, tak ji změň... důvěra je základ... a taky by Tě neměla tak hloupě stresovat , že se může stát to a to...když to vůbec nemusí být pravda... to je koza teda. Drž se. 😉

janka503
29. pro 2009

ahoj sarlotta.s tou MS to je mozno pravda..ale vacsinou mavam presne mozno s odstupom par dni..ale obavy mam s toho ze ono tam nic nevideli,ale moje priznaky pokracuju dalej..je mi dost zle a zvraciam..neviem ako mam pokracovat..zajtra mam zavolat kvoli vysledkkom,ale to cakanie je najhorsie..predsa mam 21 rokov a toto by malo byt nase prve babo na kt.sme sa tak tesili a teraz toto..neviem comu verit..:(((ale vdaka za podporu.

janka503
29. pro 2009

a este mi prosim vas mozte poradit ako si sama mozem vypocitat tie tyzdne tehotenstva?mne to nejako nejde..nerozumiem tomu a doktorka mi to tiez nevysvetlila(((dakujem

nadis.h
29. pro 2009

Janko pokud nemáš pravidelnou ms tak je těžké to určit. A nevím jak je to u přirozeného početí..s tím já nemám zkušenost, protože jsem těhu po IVF. Ale i při IVF se mi týdny těhu počítají od 1 dne poslední ms. Ne ode dne kdy jsem měla embryotransfer.
U tebe kdybych počítala že jsi otěhu v cyklu Tvé poslední ms tak by jsi dneska měla být už 7+2 když to počítám od 1 dne poslední ms.

Jen mi nejde do hlavy pokud dr nic na utz nevidí tak dle čeho určuje že jsi v 6tt?? 😕

janka503
29. pro 2009

nadis.h to nejde do hlavy ani mne ako si urcila ten 6 tt..ona si to nakrutila na nejakom kruzka a povedala ze je to tak,ale ako rozmyslam tak mi to nepasuje..ale nasla som si na nete ze vlastne ak je zena napr.v piatom tyzdni tehotenstva tak je v skutocnosti este len v tretom lebo tie dva tyzdne po pocati este nie je tehotna..este sa len vajicko uhniezduje..mozno je to aj moj pripad..ze ak mi povedala ze som v 6 tt tak som este len v 4 tt a mozno aj preto tam nic nebolo vidno..a mozno sa snazim utesit ale pozrite si aj ten odkaz kde som to nasla http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=13

nadis.h
29. pro 2009

Jani vidět by měla aspon dutinku pokud bys měla být ve 4 týdnu. Možná by jsi měla větší klid kdyby jsi si mohla zajít ještě jinám. Třeba na ambulanci gynekologickou co je v každé nemocnici. Mě se ta Tvoje doktorka nezdá..

nadis.h
29. pro 2009

Já Tě nechci strašit,ale spíš varovat aby se něco nepodělalo. Na diskuzi našeho CAR Gennet Liberec máme holčinu co chodila pořád k dr na utz protože HCG jí rostlo,ale doktor nic neviděl.Poslal jí i do špitálu na utz a tam taky nic nenašli a řekli jí at počká na utz do CAR kam měla jet až 28.12. což by byla už 8 týden těhu a kousek...No ale nám se to nezdálo tak jsme do ní pořád šily at s tím něco dělá a nečeká a samozřejmě se prokázalo že měla mimoděložní,které když praskne tak ani nechci říkat co vše se může stát. Proto je takováhle situace strašně nebezpečná a musí se to hlídat. 😒

janka503
29. pro 2009

ja som dnes chcela ist k inemu doktorovi,ale zial nerobil tak som tam sla zbytocne.moze ma iny lekar vysetrit na vlastnu ziadost?je to spoplatnene?na ultrazvuku mi nemozu zistit ze ide o mimomaternicove tehotenstvo?co mam vlastne teraz robit?a este jedna otazka-zajtra by ma mala cakat dost dlha cesta asi 700 km tak neviem ci sa na to mam dat.. nadis.h dakujem ti si zlata 🙂

nadis.h
29. pro 2009

Jani no měli by sledovat HCG zda stoupá,či klesá,či se zastavilo a sledovat Tě na utz častěji než je běžné. Já bych šla třeba na tu ambulanci s tím,že Tě bolí břicho a máš být těhgu nebo s nějakou menší výmluvou.Aby jsi neřekla něco moc velkého a oni si Tě tam nenechali. 😅 Víc nevím.Jiný doktor by Tě vzít mohl jakože s tím,že bys k němu chtěla přestoupit,ale jde o to zda by Tě vzal brzy.Aby Ti třeba neřekl přijdte v lednu... Co Ti řekla Tvá doktorka co bude s Tebou dělat dál??

janka503
29. pro 2009

no po pravde je dost blba 😖 ona mi nepovedala nic take ani to,co by som mala robit ak by som zacala krvacat..proste len ze mam pockat na vysledky krvi,ze to rozhodne..ak to hcg bude vysoke tak mi asi urobia ine vysetrenie..na ultrazvuku mi videli len ten gestacny vak,aj vajecniky su v poriadku a aj maternica zvacsena..jaa uz neviem ☹ ale asi si zmenim tu lekarku,lebo je uz starsia a asi sa tomu poriadne nerozumie.okrem toho ma dost pali zaha a je mi zle a som stale hladna..neviem si to vysvetlit..som uplne zufala..preco je to tak 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru