Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

melandry09
29. říj 2015

@vrk: krasna radka? Smimse zeptatjakto dopadlo?

linee
29. říj 2015

@sebestovahanka jak jsi dnes dopadla? Co hcg? Jak ti je?

vrk
29. říj 2015

@melandry09 no mam skoro 7mi mesicniho synka ;). Prisla jsem na to tehdy stejne brzy jako ty. Porad jsem litala do laborky na krev jestli hcg roste jak ma ;)

linee
29. říj 2015

@melandry09 ja myslim, ze se ti to hezky zveda, jak by mělo, ale je ještě opravdu hodne brzy, hladina je porad nizko, aby něco na utz videla. Nejspise tak za tyden - dva. Drzim palce!

vrk
29. říj 2015

@melandry09 tak tak presne jak pise
@linee na utz az tak od 1000j hcg

sebestovahanka
29. říj 2015

@linee máš IP zprávu 🙂

linee
29. říj 2015

@sebestovahanka uz jsem i odpověděla🙂 dekuji za info

nelinka1990
29. říj 2015

Ahoj holky,ženy taky mam dotaz řekli mi ze mam hcg 1050 a měla bych byt v 6tydnu byl viden váček 6,6mm Myslíte že je vše ok moc děkuji za odpovědi.

julca12
30. říj 2015

ahoj Holky, tak jsem to po vyvolávačce v noci dostala po 45 dnech od PM.. Nevím jestli mám jít v pondělí ještě na krev jak jsem objednaná, HCG bylo v krvi zjištěno, ale ani nevím kolik? Jestli mám radši jít a nebo zavolat že jsem to dostala jestli mám nebo nemám chodit? Zatím je to jen takový špinění, ale cítím že už to příchází,.. Tak snad se zadaří příští měsíc 🙂

melandry09
4. lis 2015

Ahijik holky tak jsem dnes byla na dalsim odberu a hcg vyskocilo z 68 na 4000 tak je vse jak ma. Zitra mam prijit na UTZ.

ledovakralovna
5. lis 2015

@melandry09 To je dobre!!!!! ♥ ♥ Moc gratuluji! ♥

vrk
5. lis 2015

@melandry09 tak co utz?

ledovakralovna
5. lis 2015

@vrk pokud vidim, tak psala, ze jde zitra az na ultrazvuk, urco se ozve 😅

vrk
5. lis 2015

@ledovakralovna psala to uz vcera 😉

melandry09
6. lis 2015

Ahojik tak podavam info, na utz byl gestacni vacek a prej je to v poradku vzhledem k tomu ze jsem v 5+0. Za 10 dni mam jit znovu. Porad je mi hrozne zle tak me to ujistuje ze je vse jak ma byt. Dekuju vam jeste jednou za podporu

vrk
6. lis 2015

@melandry09 supr, gratuluji!

melandry09
6. lis 2015

@vrk : dekuji

melandry09
16. lis 2015

@ vrk: ahojiky tak dnes jsem po UTZ a uz mame srdicko. Jsem tak stastna. Jen mi nabidla nejake screeningove vysetreni v Usti ze je to dobre ale nehradi to pojistovna. Ze to odhali vrozene a geneticke vady. U prniho mi nic takoveho nenabidla tak nevim

vrk
16. lis 2015

@melandry09 urcite jdi, taky jsem ted nedavno byla a u prvniho tez. Nahrazuje to tripple testy v 16tt

luci19
29. pro 2015

Ahojky holky když mám hCG 3000 v kolikatem jsem asi týdnů dekuji

baskervile
29. pro 2015

Ahoj,může mi někdo poradit? Podle poslední MS 3+5 a Hcg 87,8 IU/l.Nechápu ty jednotky,všude se uvádí v mIU/ml.Jaká je moje hodnota Hcg v mIU/l?Je možné těhotenství?Moc děkuji

vrk
29. pro 2015

@baskervile jednotky znamena ranne těhotenství

misicka1988
22. led 2016

Ahoj , dnej jsem dostala výsledky z krve - Hcg 508.5 U/l ( Ket 5.1. , 1 5tidenní embryo - odběr krve 18.1. ) Hladina Hcg se mi zdá v pořádku , ale u výsledků je ještě uvedeno : ( 0.2 - 5.3 ) ...nevíte některá co tento údaj znamená ?

vrk
22. led 2016

@misicka1988 nic smerodatneho pro tebe. Gratuluji

misicka1988
23. led 2016

@vrk Děkuji 🙂

moni92
28. led 2016

Holky když mám HCG 59,9 co to znamená..? poslední ms byla 7. prosince.... ☹ ☹ ☹ ☹

vrk
28. led 2016

@moni92 zatim nic moc. Mozna jsi na zavatku tehu, mozna ne. Zkus zopakovat za 2dny..pokud poroste mizes byt tehu. Ale taky se muze jednat o mimodelozni...mas pravidelne cykly?

terezamiminko
31. led 2016

Dobrý den. Od neděle do středy jsem byla v nemocnici pro podezření z mimodelozniho těhotenství pro bolesti v bříšku. Ve středu me pustili jelikož HCG vzrostlo z 300 na 900. A v děloze sel vidět vacek o velikosti 4mm. Dneska jsem byla na kontrole a vacek je stále tam kde má byť a velikost je 6mm. Bolesti stále jsou. Nikdo mi nic pořádné neřekl. A ja nevím zda se mam radovat a nebo byt smutna. Prosím o Vaše názory. 8.2. Jdu na kontrolu. Díky.

78marcela
31. led 2016

@terezamiminko pokud tam stale je a je vetsi, tak se raduj, vse je na dobre ceste.

terezamiminko
31. led 2016

Byla jsem na kontrole v patek a vacek v děloze stále je. Jen ještě nebylo vidět nic jiného. Mam strach ale doufám že se mužů radovat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru