Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

terrysek
7. kvě 2007

Já jsem měla 2.týden těhu 616 a tretí týden 978 a až po tretim týdnu mi byla objevena tecka v deloze🙂

denousek
autor
7. kvě 2007

no prave cetla jsem ze je to videt od 1000....takze 14dni /zhruba/od oplodneni 616 jo??

terrysek
7. kvě 2007

ne zhruba presne....🙂

denousek
autor
7. kvě 2007

aha tak to ja jestli jsem otehotnela o 5 dni pozdeji nez byva ovu jestli byla ovu pozdeji tak 3 tydny po otehotneni jsem mela 527...to je teda pekne malo co

terrysek
7. kvě 2007

ono je to zas u každé jinak.
jak se rychle to hcg tvoří.........takže bych být tebou šla ještě jednou na testy a pokud bude a to už musí být vyšší než 1000 tak zajít na ultrazvuk a pokud bude nižší než teď tak se bohužel nepovedlo.
Ale pokud jsi už měla 527 to už je dost to vypada nadějně

tucniacik
7. kvě 2007

takto, hcg sa zvykne kazdy 2.-3.den zvodjnasobit... ak si mala 30.4. hcg 237 o 3dni 527, je to uplne ok... dalsia vec je, ze nezazi na dlzke cyklu,ale podstatne je kedy bola ovu... a niekomu sa vajicko uzniezdi 6.den po ovu, a niekomu az 11den po ovu... mylsim ze je u teba vsetko ok... na ULZ je mozne koncom 5tyzdna uz vidiet gestacny vacok, a koncom 6tydna aj akciu srciecka... ja som mala 19dni po ovu hcg 1360 a na ulz som isla az o 10 dni a az bolo vidno srdiecko... pri hcg 500 este na sone nebude nic vidiet...klud..ja myslim ze to vyzera ok...len ucite nie s v 7tt ako mas v nicku ale iba v 5tt... ak mas dlhy cyklus tak pravidlo ze teho tyzdne sa pocitaju od posledneho dna menstruaciue neplati..to plati iba pri 28dnovom cykle...

denousek
autor
7. kvě 2007

no ja myvam cykly 28 dni ale jednou sem mela i 35...ale naposledy 28...je to des

a na testy uz nejdu ve ctvrtek jdu rovnou na uzv...tak doufam ze to nekleslo....

tucniacik
7. kvě 2007

ja myslim ze si teraz mala ovu neskor... v zase do vobec nevadi, hlavne ze hcg rastie spravnym sposobom...daj vediet ako dopadnes vo svrtok!!drzim palce...

denousek
autor
7. kvě 2007

no jo ale jestli porad leze nahoru to ted nemuzu vedet ptz testiky uz netmavnou...ale ani nejsou svetlejsi...treba to ted tak na zacatku ani tmavsi byt nedokaze...nevim no...vazne kdybych mela ovu pozdej jen o pouhych 5 dni tak bych byla 23DNI po oplodneni kdyz jsem byla na tom UZV a to jeste prece nemusi byt videt ze...

tucniacik
7. kvě 2007

nemusi aj moze... niekde som citala ze 23den po ovu zacina byt vidno srdecnu akciu...to je vlastne 5t+2... no ved uvidis, vyzera to skor tak, ze si ovu mala este neskor... alebo sa ti vajko uhniezdilo neskor...tych par dni neries, bud v klude a vo stvrotk sa uvidi...aj tak nic ine robit nemozes, teraz si nejako nepomozes..a stresovanie ti moze iba uskodit... tak sa pekne ukludni... 🙂 a nechaj to na prirodu... 😉

denousek
autor
7. kvě 2007

tak jo tucniacik moc ddaaakkkuujjeeemmm...bude pekne spinkat diky apaa

zmrzka333
7. lis 2007

ahojte dievcata chcem sa k vam pridat. meskalo mi to a tak som sla 29.10.k dr. na vnutornom ultrazvuku nebolo nic a hcg bolo 115. o tyzden teda 5.11. som bola na kontrole a hcg bolo 5520 a na ultravuku videl len nejaky kruzok myslite ze je to ok a cakam mimi?

acornika
7. lis 2007

zmrzka333 : to víš že jo, HCG je krásně vysoké a na UZ doktor viděl začínající gestační váček, jsi asi v úplném začátku, počkej tak 14 dní a určo už bude vidět zárodek a za další týden bude bouchat srdíčko. Jinak gratuluji mamko 😉

zmrzka333
7. lis 2007

acornika: jej to si ma potesila dakujem ti. v pondelok mam ist na dalsi ultrazvuk tak som zvedava.

anta
7. lis 2007

No já když zjistila, že jsem těhotná, tak jsem letěla na tu krev a tam jsem měla HCG 16938 jednotek a byla jsem v 5 tt, není to hodně toho HCG ? 🙂

acornika
7. lis 2007

anta : hladina HCG se každý druhý den zvětšuje o dvojnásobek, takže proto tolik

anta
7. lis 2007

Já jsem si říkala, jestli je to v pořádku, ale doktor nic neříkal. A jen tak pro zajímavost, kdy je vidat na UZV, že žena čeká dvojčata? Díky

acornika
7. lis 2007

anta : no může to být vidět už na začátku, že jsou tam dva zárodky, nebo od 7tt že bijí dvě srdíčka a nebo to nemusí být vidět vůbec, pokud jedno dítě zakrývá druhá, hlavní ukazatel je hladina HCG, která je u dvojčat mnohonásobná,

4tt 64.7 HCG mIU/ml jedno dítě 64,7 dvojčata
5tt 1,500 HCG mIU/ml jedno dítě 19,200 dvojčata
10tt 120,000 HCG mIU/ml jedno dítě 414,000 dvojčata

otázka je, jak to u tebe v laboratoři přepočítávali, jestli to je podle mé tabulky HCG mIU/ml nebo v jiné jednotce, ale pokud by to vypadalo na dvojčata
doktor by ti to řekl

anta
7. lis 2007

Tak to doktor mi nic takového neřekl. No já ale byla v 5 tt a měla jsem skoro těch 17000 jednotek.. Tak jsem si v duchu říkala, že podle té tabulky, co jsi poslala, že by to vypadalo na duet, ale asi ne, MUDr. nic takového nenaznačil. Tak já jen pro zajímavost 🙂

krista
7. lis 2007

Ahojky,
Anta v 5tt jsem měla taky kolem 17tis. těch jednotek a říkali mi že tam asi máme nevyvíjející se dvojčátko, tzv. syndrom mizejícího dvojčete a nebo žloutkový váček a jak teď vidím tak podle té tabulky by to odpovídalo, ale v rodině dvojčata nemáme tak já si myslím, že tam dvojčátky nebyli 🙂 😉

anta
7. lis 2007

No já tam určitě Kristo mám ten žloutkový váček, takže dvojčátko asi ne. I když u mého táty v rodině se dvojčata objevují docela v hojném počtu. 🙂 Tak příště se třeba povedou 😀 Já myslím, že pro začátek to jedno bude naprosto bohatě stačit, než se naučím, jak to vychovávat a tak 😀 😀

denousek
autor
7. lis 2007

ach jo holky,,kdyz to tady tak ctu tak to jsou same vzpominky... v kvetnujsem tohle tema zalozila a za chvili rodim 😀 snad vas ceka totez 😵

elenita
23. lis 2007

Ahoj krista, to je uz asi bezpredmetne, ale ja si myslim, ze tam kludne mohlo byt aj to druhe dvojciatko.....len sa skratka neudrzalo.......stava sa to vraj az v 30 perc. tehotenstiev s dvojcatami....
Inak a my tiez nemame dvojcata siroko-daleko v rodine, a predsa.... 😅

m615
26. lis 2007

Ahojte ja som bola 15.11 na krv a hcg som mala 236.Ked som išla na krv 20.11 nak som mala už 2779 hcg.Dnes idem na sono doktor vravel že už by to malo byt vydno a počut srdiečko.

elenita
26. lis 2007

m615, to urcite urcite bude vidiet krasne na sone...gratulujeme 🙂

m615
27. lis 2007

Ahojte včera som bola na sone a už bolo vydiet mimino.Dnes mi dali aj tehotensku knižku.

mijami
28. lis 2007

Ahoj m615 , gratulujem k miminku, to hcg ti vystúpilo krásne po piatich dňoch skoro o 2tis.Máš aj foto z ultrazvuku?

m615
28. lis 2007

Ahoj mijami foto z ultrazvuku nemám nabuduce si vypítam 😉

lauritka
28. lis 2007

m to bol tvoj prvy ultrazvuk ? mne po zisteni, ze hcg bolo 100 uz na dalsiu krv neobejdnali, ale rovno na UZV. 😕

m615
28. lis 2007

ano bol to môj prvý ultrzvuk teraz pri druhom dietati.Už sa teším na další

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru