Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

denca555
5. črc 2016

Ahoj holky chci se zeptat mam zpozdeni 6dni a hcg mam 150 je to v poradku? Dekuji za odpoved

jeny55555
23. srp 2016

Ahojte, prosim vas vie mi niekto vysvetlit ako je mozne ze som mala HCG v krvi 1,4 a na druhy den pozitivny DIGI test, ktory ma citlivost 25 jednotiek a aj na palickovom sa uz crtala ciarka?Dovtedy boli testy negativne.Krv mi brali priblizne 23 DC , kvoli zisteniu skoreho tehotenstva, dakujem

t_erezie
31. srp 2016

Ahoj holky, určitě se to tu někdy řešilo. Ale chěla bych vědět ..... včera odpoledne jsme zadělavali, dneska odpoledne jdu na gyndu (preventivka) ,kdybych čistě teoreticky otěhotněla za jak dlouho je možné nechat si měřit hodnotu HcG z krve? jde o to zda má smysl si vůbec říkat o odběry 🙂 kdybych na tu gyndu nešla tak bych vydržela do Ms a vidělo by se. díky

misula29
31. srp 2016

@t_erezie nejdřív až v den meškání ms ,tzn po cca 14 dnech od možného početí

tazalinka
21. zář 2016

Ahoj holky,
můžu mít dotaz? Byla sem 14 dní po ivf, kde sme zaváděli 1 embryo, na krvi a byla tam 4007 hcg, na UTZ vidět 5mm gestační váček. Doktor říkal, že je to super. Ale holky mě vyděsily, že mám hrozně vysoké hcg, že to bývá běžně ve stovkách jednotek a já mám několik tisíc, že to můžou být dvojčata nebo nějaká nemoc, tak by mě zajímaly zkušenosti?
Taky test mi vyšel pozitivní už 7den po embryotransferu, tak sem asi v tomto rychlá. Zavádím 2-2-2 utrogestan, ten to možná taky může zvyšovat prý...
Máte nějaké zkušenosti?

anina32
21. zář 2016

@tazalinka Ahoj, záleží jak dlouho se embrijko kultivovalo a jak rychle se chytlo, dvojčátka by to teoreticky být mohly, ale určitě se tím teď nenervuj 😉 Tím utrogestanem to nebude, měla jsem stejné dávkování a 14.den hcg necelý 400, dušíka na testu jsem měla taky už osmý den. Ale měla jsem embrijko morulku, jestli si třeba ty měla už hatchující blastocystu a zakouslo se dřív... Uvádí se že se hcg každý druhý den zdvojnásobuje. Jako žádnou nemocí se nenervuj, kdyby to byly dvojčátka, tak by to snad žádný neštěstí nebylo, ne?

tazalinka
22. zář 2016

@anina32 Ahoj, moc díky za odpověď. Vím, že je zbytečný se stresovat dopředu, ale trochu mě to vzadu hlodá, no měla sem pěknou blastocystu, ani mi blíž nepopsali, esi je hatchující nebo v jaké fázi... Z dvojek mám respekt, hlavně kvůli té míře rizika, co nesou (potrat, nedonošení, nízká porodní váha, nemoci ...) a celkově je to prostě náročnější, takže bych byla ve 2x takovém stresu než, když se bojím o jedno. naschvál jsme dali jen jedno zavést přesně z těchto důvodů. Zítra du na utz, tak uvidím, esi tam doktor něco uvidí...

pegi27
13. říj 2016

@tazalinka Ahoj. Jak jsi dopadla? Čekáš dvojčátka?

Projíždím různé diskuze a tohle mě zaujalo. Taky se chystám na IVF.

tazalinka
14. říj 2016

@pegi27 ahoj, nečekám, teda jsem 10tt a je tam krásné jedno zatím, takže myslím, že tj ok. Některé holky tvrdí, že vysoké hcg znamená holku, ale to mi připadá už hodně zvláštní - to by pak ta předpověď pohlaví byla až příliš jednoduchá a věděli by to všichni. 1.11. du na velký screening, tam už by mohlo být pohlaví vidět možná... uvidím.

pegi27
14. říj 2016

@tazalinka To je fajn, tak ať je to nadále OK. Příjemné těhulkování 😉 A to jsi po 1IVF?

milgi27
18. říj 2016

Ahoj ,muzete mi prosim nekdo poradit?jsen ve 3.tydnu tehotenstvi,na ultrazvuku je jen tecka a hcg mam pres 1700....doktorka mi jen po tel.rekla ze mam prijit v patek na vysetreni....tak nevim co se deje....neni to nejak vysoke??

salenas
18. říj 2016

@milgi27 a jsi si jistá, že ve třetím týdnu ? vždyť bys teprve čekala menstruaci ... nebo to bereš tři týdny od početí ? hcg má každá jinak ..

milgi27
18. říj 2016

@salenas 3.tyden od poceti,man 5 den spozdeni... 😉

salenas
18. říj 2016

@milgi27 takže od menstruace jsi 4+5 ... od početí to neber ... no na ultrazvuku bývá něco málo vidět, když je hcg nad 1000 jednotek, pozvala si tě na další vyšetření, zda už bude vidět gestační váček a třeba srdíčko ...

milgi27
19. říj 2016

Ahoj,chci se zeptat jsem ve 3.tydnu tehotenstvi na ultrazvuku je jen tecka a hcg mam 1700,je to normalni??

tazalinka
19. říj 2016

@pegi27 ahoj, ano, povedlo se nám to na 1. ivf pokus,ale já tomu nějak hodně věřila a taky říkaj, když je ženská v pořádku, že je větší šance, jenom nám tam prostě museli posunout ty pravé spermijky.
@milgi27 neboj, já měla 14dní po ET 4007 a doktoři jásali, jsi vlastně v 5tt (počítá se to od prvního dne menstruace před početím) a to ještě bývá jen tečka nebo flek na utz, takže buď v klidu, příště uvidíš, jak vyroste a cca za 2 týdny pak asi srdíčko. taky záleží na kvalitě utz, jaký má tvůj doktor.

fiialka
25. říj 2016

Ahoj, prosím o názor. Už třetí den špiním a neustává to, jím na to ascorutin. První den špinění-15 dpo ve 13.hodin jsem byla na hcg a výsledek je 194. Za dva dny v 7,30, tedy po 42 hodinách jsem byla podruhé a vyšlo 335. Je možné, že by se za těch 6 hodin co chyběly do toho, aby to byly dva dny hcg navýšilo tak, že by to byl opravdu dvojnásobek? Nebo jsem opět na pokraji potratu? Děkuji moc za názor. Pročetla jsem celou diskuzi a přijde mi, že pokud hcg někomu opravdu nestoupalo dvojnásobě za dva dny tak skončil špatně ☹

tazalinka
26. říj 2016

@fiialka ahoj, je to těžké předvídat, jak jsi už udělala - můžeš maximálně sledovat podobné zkušenosti a jak to holkám dopadlo. každý jsme ale jiný případ... Zajdi si na gyndu ne? co ti řekl doktor? já špinila,ale jen jednorázově z hematomu. nicméně, špinění se stává. Každopádně růst hcg je moc dobré znamení. problematické bývá čerstvé silné krvácení a bolesti...

seimini
26. říj 2016

@fiialka. Ahoj věř, že i pro mě je to velice citlivé téma, 13. Den mi braly krev. Druhý den ráno jsem volala, ano jsem těhotná, ale hcg jen 109. Za. Týden na kontrolu, dělám si těhu testy, abych aspoň poznala zda čárka sílí, vypadá to že ano, ale je to dostačující? To se dozvím až zítra. A mám veliký strach že mi oznámí. Že ač. Test je pozitivní. Že. Hodnoty jsou nízké na to aby se pokračovalo. Ty to máš nádherné. A je vidět že miminko roste a síly. Nepropadej panice

seimini
26. říj 2016

@milgi27 Máš to naprosto v pořádku, takhle bych chtěla zítra dopadnout i já.. Za což se modlím

fiialka
26. říj 2016

@seimini To jsme na tom hodně podobně. Já jsem dneska byla zase na hcg a vyšlo mi 520. Zítra bych chtěla ještě jednou. U mě je blbý ještě to špinění ☹ Jinak si myslím, že 13 dpo je hodnota 109 pefrektní. Já měla 15 dpo 194. Dej vědět jak si dopadla....držím palce. Jinak mě testy taky sílí, ale přijde mi, že málo.

fiialka
27. říj 2016

Tak u mě je to dnes dobrý, hcg stouplo na 766. Mám strašnou radost. Jak jsi na tom? @seimini ?

seimini
28. říj 2016

Ahoj, braly my krev volat mám v pondělí, ale na ultrazvuku se už mrnousek objevuje sice jako dutinka, ale je v děloze. Mám velikou radost 😁. No a krev? Čekám na pondělí, prosím tě kam chodíš že víš výsledky hned?

seimini
28. říj 2016

@fiialka gratuluji ti já teď začala krvácet, jdu si vzít ascorutin ajdu čekat až to přejde,
😊. Mrnousek tam přeci byl tak. Sakra..... Tohle mě nerozhodi

seimini
28. říj 2016

Tak vypadá to více než dobře, už jen slabounce spinim, co z toho vyplývá? Pozor na styk.
😊

seimini
28. říj 2016

Ahoj zase já, začala jsem silněji krvácet jela jsem do nemocnice, udělaly ultrazvuk, nic neviděly, pan doktor řekl že je to 50/50 vzaly hcg, teď jsem volala podržse kolik mi vyšlo 2683.Je to krásné ta hodnota, jen ať nekrvacim

seimini
28. říj 2016

Tak jsem potratila, mějte se tu krásně, ať vám to všem vyjde. Ahoj

lenulkabuki
16. lis 2016

@madormi Ahoj, Zdravim, poprve kdyz jsem mela pocit , ze jsem v ocekavani , kdyz jsem mela divnou MS jen jeden den a pak nic ,tak jsem sla k doktorce , aby me prohledla , ale tvrdila, ze nic a dali mi vyvolavaci injekci. A po nejake dobe stale divne priznaky , jako v tehu a i jsem zacala pribirat celkove a to moc nejim. Muj muz , kdyz mi cucal prsa rekl, ze neco vycucal poprve to bylo horke , ale ted uz to je dobre. Jinak uz mam velkeho syna. Doktorka tvrdila, ze je to hormon. A nyni kdyz jsem k ni sla k doktorce HCG 109 a ja videla na prvnim snimku 2 fazolky. Ale rekla, ze mam zanet, nalez trochu krev v moci. A ja citim pohyby , kdyz jsem v klidu. Fakt divne. Test jsem si delala 3x drive, ale negativni.. Tak snad se dockame miminek, muz je z trojcat.Tak snad na pristi navsteve uz bude neco vice videt. Dekuji za dalsi prispevky.

baskooskavy
23. led 2017

@mirip tak na toto jsem s ptala sveho gynekologa zda se podle jednotek hcg da zjistit tyden tehu ... a bylo mi receno ze je to naprosta hloupost 😉 kravina

ecobaby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru