Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

pec
28. dub 2010

Simkas, díky moc, jsi zlatá. 😉 Jak budu něco vědět, tak se ozvu, jak jsem dopadla. Snad už se v pondělí u doktrora rozhodne.

simkas
28. dub 2010

Drzim palce, nech si zdrava. 😉

pec
28. dub 2010

Simkas já ti taky moc držím palce, ať se svého vytouženého mimíška brzo dočkáš!! 😉 Věřím, že i nám se to dřív nebo později podaří.

pec
3. kvě 2010

Ahojky, tak jsem dnes byla u doktora na utz a viděl v děloze dutinku. Další krev mi už nebral. 😒 Jen mě pořád bolí na levé straně v podbříšku, říkala jsem mu to a prý neví, z čeho by to mohlo být. Tak se jen modlím, ať je to opravdu v pořádku.

simkas
3. kvě 2010

A to je dobra sprava, nie?

pec
3. kvě 2010

No snad jo. 😉

janicka.m
3. kvě 2010

ahojte, neviem, ci to niekomu pomoze, ale moja skusenost je takato (merala som si BT, tak viem priblizne, kedy som mala ovulaciu): 16 dni po ovulacii prvy pozitivny test, 18 dni po ovulacii HCG pod 100 (t. j. podla HCG som este nebola tehotna, ale som mala asi 5 pozitivnych testov z 5), 25 dni po ovulacii HCG okolo 2000 - vtedy bolo vidiet dutinku, ale fakt miniaturnu 😅 srdiecko bolo na sone vidno az zaciatkom 9. tt. a vsetko bolo v poriadku, takze sa nemusite nicoho bat, ak v 7. tt nebije srdce ako zvon 😉

susann83
4. kvě 2010

Ahojte dievcata.
mam jednu otazocku, vela som o tom uz citala, ale aj tak som zmätena, lebo lekar povedal, ze HCG rastie kazdy den x 1,7 a ja som citala, ze sa znasobuje kazdy 2-3 den.
tak ak som mala HCG na 31 DC 133 a 34 DC zas 332 aj nejake drobne, tak je to podla vas ok?
na sone videl zatial len nejaku skvrnku.
dakujem za odpoved

pec
4. kvě 2010

Susann, myslím, že je to zcela v pořádku.

susann83
4. kvě 2010

Ďakujem ti Pec 🙂
držím aj tebe palceky

winipega
18. říj 2010

ahojte,som tu 1x a potrebovala by som poradit.v auguste som mala SP v 5tt kde mi aj robili kyret.no a teraz som znova tehotna len mam velky strach.poslednu ms som mala 10.9.takze by som mala byt v 5tt.v piatok som mala hcg 1300,tak sa chcem spytat ci to nie je nejak malo na ten 5tt?dakujem

dusicenka
19. led 2011

Ahojte, chcela som sa opytat, ci nemate niekto skusenost s mimomaternicovym oplodnenim. Ja som s velkymi bolestami v pondelok isla k lekarovi, s tym ze som mala pozitivny test, ale stale som krvacala, alebo skor len tak viac spinila. HCG som mala vyse 1000, ale na ultrazvuku nebolo nic vidiet, ze sa to upelesilo vo vajcovode zrejme, tak ze mam prist o 2dni a uz pre istotu aj zbalena, keby bolo treba operovat. No a dnes nebolo na ultrazvuku opat nic vidiet a HCG bolo 2900. Teraz mam prist za tyzden, vyzera to, ze som tehotna, pretoze take vysoke hodnoty HCG nie su pre mimomaternicove tehotenstvo obvykle. Viete mi poradit? tento tyzden bude asi najdlhsi v mojom zivote ☹

lifinka
24. led 2011

@dusicenka ahojky jak jsi dopadla?

dusicenka
24. led 2011

@lifinka Ajoj, no este zatial nijako, idem tam az v stredu, snazim sa nad tym nerozmyslat, alebo teda lepsie povedane, snazim sa mysliet pozitivne 🙂 Dam vediet, ako som dopadla, dakujem

lifinka
25. led 2011

@dusicenka držím pěsti!

bbtina
4. únor 2011

Ahojte dievčatá, aké ste mali HCG 14 dni po ET (ja som konkretne bez PK) a HCG mi vyšlo 710, podla menštruácie by to bol 4tt+3 ale na sone nebolo vidieť ešte ani gestačný vačok. Viem, že ešte mám trochu čas, len či náhodou niekto nemal podobné

paji72
4. únor 2011

16 den po ET jsem měla HCG 439,5.taky nic nebylo vidět,jen vysoká sliznice.24 den po ET už bylo na ultrazvuku vidět 1 mimi 🙂 .na UTZ jde něco vidět až kolem 1000 HCG,takže to máš v pořádku.přeji krásné těhulkování 🙂

andysok
9. únor 2011

@bbtina ahoj ja som mala po 14 dnoch HCG vyse1300 a na prvom sone som bola po dalsich 2 tyzdnoch a bolo uz vidno dobky dve

denousek
autor
28. únor 2011

ahoj...před 4 rokama jsem zalozila tohle tema a ted mam stejny problem....dneska jsem byla na UZV 14 dni po vynechani MS a nebylo nic videt jsem 45DC a byla jsem na krvi --za hodku mam vysledek tak doufam ze to bude ok jako minule...mate to nekdo podobne?

denousek
autor
28. únor 2011

jsem 45DC ovu byla 18DC a mam dnes hcg 92 to je hodne spatne co? ☹ ☹

holubice.petra
28. únor 2011

Ahojky holky můžu se k vám přidat? dnes jsem byla na měření hcg 😉 jsem 15den po ET a hladina byla 779 tak jsem zvědavá co bude dál 😀 ultrazvuk mi ani nedělali mám přijít až 16.března to se do té doby snad zblázním 🙂 jinak držím všem moc pěstičky!

nitolta
1. bře 2011

ahoj, chtěla bych se vás zeptat zda je normální: minulý týden jsem byla na krvi a měla jsem hcg asi přes 200... a tento týden něco přes 400...hladina stoupá, ale asi né tak jak by měla což? jinak na UZ před týdnem byla málá tečička a ted už to bylo jasně vidět...takže to asi roste ne? ach jo =(

denousek
autor
1. bře 2011

@holubice.petra
@nitolta holky myslimze muzete byt naprosto v klidu

ahoj holky jsem 46DC (14 dni spozdeni ms) 18DC dle ovu testi byla ovulka... vcera jsem mela HCG pozue 92 - zitra me ceka kontrolni odber..bolesti nemam nespinim,muze to byt mimodelozni tehu?diky

holubice.petra
1. bře 2011

@denousek nevím to ti moc neporadím ale mě osobně se zdá ta hodnota malá 😒 uvidíš zítra držím pěstičky ať je vše v pořádku 😉

madormi
1. bře 2011

@winipega já v 5 tt měla 1062, tak to málo asi není neboj

madormi
1. bře 2011

@denousek jestli byla ovu 18 DC tak je to fakt asi málo ☹

denousek
autor
1. bře 2011

@madormi jo 18DC dle ovu testu ten den byl pozitivni talze ovu max 20DC

madormi
1. bře 2011

@denousek no uvidíš zítra dle kontrolního dle jedný kontroly ti nikdo nic najisto neřekne, ale nízské je, ale víš jak máloco jde podle tabulek

denousek
autor
1. bře 2011

@madormi jo ale me jde o to jestli kdyz mi nic neni neboli me bricho a ani nekrvacim,jestli muze dr jen tak čekat co z toho bude...nerada bych aby me už cpal do nemocnice..

madormi
1. bře 2011

@denousek mě tam při podezření na mimoděložní hned poslali, takže těžko říct co si doktor bude myslet. uvidíš zítra podle hcg, takhle těžko říct

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru