Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

kristula83
9. srp 2012

Ahoj,tak jsem byla v pondeli u doktora a jsem ve ctvrtem tydnu teda na zacatku pateho tydne tehotna 🙂 🙂 dekuji moc vsem za prispevky jen mi vrta hlavou jeste jedna vec a to ze jsem byla ve tretim tydnu a namerili mi v krvi 2005 hcg zda se mi to vysoke tak jen mam dotaz jestli to nemohou byt dve deticky? Dekuji 🙂

bimbo37
9. srp 2012

@kristula83 nemusíš sa báť, ja som mala v 2tt hcg 1742, a je tam len jedna fazuľka. Tvrdia, že HCG to určuje, či dve alebo viac, ale nie je to pravidlo, vysoké hcg môžeš mať aj pri jednom. Držím palce .-)

kristula83
9. srp 2012

Dekuji,to by byl mazec mit dve a jeste dva kluky uz ttak mam doma tri 🙂 ted doufam v holku ale neverim v to moc.... 🙂

kuspitka
10. srp 2012

ahojte.chcem sa vas opytat bola som na IVF vlozili mi embrio a vcera som bola 25den a mala som HCG 3997 je to malo?

lucia2505
10. srp 2012

@kuspitka Ahoj, a koľko si mala hcg ten 12ty deň po transfere? Alebo kedy si bola predtým na krvi a koľko bola hodnota?

kuspitka
10. srp 2012

@lucia2505 750asi bolo

lucia2505
10. srp 2012

Tak to si mala dosť vysoké na ten 12ty deň, ale toto teraz neviem...tak malo by sa to každé dva-tri dni zdvojnásobiť, tak to by malo byť už okolo tých 12 000 podľa výpočtu, ale tak nemusí to byť pravidlo vieš. A nečakala si predtým dvojičky? Žeby to bolo na začiatku také vysoké a potom by jedno zaniklo a tak aj hcg by sa znížilo na polovicu?

misule88
13. srp 2012

ahoj v pondeli jsem volala mudr. a rekla mi,ze az to dostanu (asi tutu stredu) tak za ni mam zajit a napise mi neco ...co se bere od 3 dne menstruace do 17 dne...ma to podporit ovulaci.......nemáte s tim nejake zkusenosti nekdo? děkuji

kristula83
15. srp 2012

Dobre ranko 🙂 jsem tady hrozne brzy pac bych chtela poradit. Jsem v sestem tydnu tehu a mam kvasinku doktor mi predepsal mast ale znama mi poradila bili jogurt si zavest do pochvy. Nejsem moc na leky tak jsem zvolila jogurtovou variantu. Mate nekdo zkusenosti s jogurtem behem tehu a nemuze to miminku nijak ublizit? Dekuji

michelitta
15. srp 2012

@megy
@prdecek ahojte kocky je normalna hladina hcg len 30U/l 12 den po vklade?testy ukazuju pozitivne..kedy by som vedela ze sa jedna o biochemicke tehu,ako ste to zistili,teda vy nie konkretne ale ostatne kocky..dakujem pekne za radu..o 2 dni mam ist znova na krv a tak som sa tesila dneska ze neviem ci sa mam obavat..

prdecek
15. srp 2012

@michelitta tak 30jednotek na litr je docela dost ne???? většinou se to počítá jednotky na mililitry, u biochemického těhu se to pozná tak, že by hcg roslo pomalu, ale to asi poznají jen z odběrů krve, hcg by se mělo každý druhý den zdvojnásobit.

anjelicek26
15. srp 2012

@michelitta - ano uplne normalne, vobec sa neboj. Dolezite je, aby rastlo.

michelitta
15. srp 2012

@prdecek ano to mam z toho papiera 30 U/l..pocita sa to aj nejak na ml? to je kolko v prepocte😀 matematika mi moc neide ja som na jazyky 🙂)) dakujem pekne a drzim palceky a pokracovani v tehu 🙂 @ anjelicek26 dakujem pekne, ty mas dvojky anjelik?🙂

megy
16. srp 2012

@michelitta je to jako 12 DPO, i když je to po zavedení embrya🙂 já měla přirozeně cca 12 DPO 31 a o dva dny později 81, je důležité ,aby rostlo, držím moc pěstičky 🙂

misule88
16. srp 2012

ahoj kočky...máte některá zkušenost s CLOSTILBEGYT? beru ho od dnešního dne...jeden prášek denně 5 dní....PROSIM NAPIŠTE MI 🙂

zvolsiinylogin
16. srp 2012

@misule88 napis lauritke, ta ti poradi, z grafov BT..ale tam aj ostatne kocky

misule88
17. srp 2012

@zvolsiinylogin 🙂 nevim jak ji mam kontaktovat?

kvietok1605
17. srp 2012

@misule88 ja beriem clostilbegyt už druhý cyklus

misule88
17. srp 2012

@kvietok1605 Ahoj od včerejska beru clostík…v unoru jsem mela mimodelozni tehu (vzali mi pravy vejcovod)a po 6 nedeli jsme se zacali zas,,snazit,, ale od te doby ovuluji jen na prave strane…tak mi mudr clostik predepsala od 3–7 dne jednu tabletu denne…a 26 jdu na ultrazvuk aby mi rekli jestli mam ovu na leve strane…

kvietok1605
18. srp 2012

@misule88 ja ho beriem trošku ina 5-9 DC a 13DC chodím na folikulometriu a zatiaľ pekne reagujem minulý mesiac som mala dominantný folikul na pravo a tento mesiac na ľavo

kvietok1605
18. srp 2012

myslíte že ak mi pichli pregnyl 6.8. mohol sa na teste ukázať ešte 17.8?

melisska
18. srp 2012

@kvietok1605 nie 😉 no tak 10-12 dni, ako u koho

kvietok1605
18. srp 2012

ale asi hej dnes som si robila test a už tam nevidím nič

misule88
19. srp 2012

ahoj holky zitra si beru posledni clostík...a v nedeli jdu na ultrazvuk,jestli už bude ovulka na te leve strane aby mi mohli píchnout ten pregnyl...se z toho už picnu 🙂 jdu spat a přeji vam uspesny start do noveho tydne 😉

melanka21
21. srp 2012

@bimbo37 ahoj, odobrali mi beta hcg v piatok 🙂 tam bola hodnota 420 a v pondelok uz ta hodnota bola 3750, myslis, ze moze ist o dvojicky??? teraz som v 6 tt zda sa mi ze to nejako veeelmi rychlo stupa :D

bimbo37
21. srp 2012

@melanka21 ahoj, nemusia to byť dvojičky, to je individuálne. Ale ak ťa to zaujíma, tak zbehni na ultrazvuk 🙂, v 6tt to už bude vidieť.

melanka21
21. srp 2012

@bimbo37 na ultrazvuk idem 27 teraz v pondelok :D no strasne ma to zaujima :D robil mi sono aj v 4+3 tt a bola tam len jedna gulocka :D no hovoril, ze to sa zvykne este rozdelit :D preto sa pytam lebo sa mi zda to hcg nejake vysoke :D

flyfrog
21. srp 2012

@misule88: já beru clostík už devátý cyklus, vždycky jsem měla tak 2-3 folíky, teď naposledy jich bylo dokonce 7! Tak jsme to posychrovali IUI a příšte už mě čeká IVF (pokud nám to teď neklaplo...), protože prý reaguju nějak moc 🙂 Držím palce na alespon jednoho folika !

misule88
21. srp 2012

@flyfrog dekuji ja ti taky drzim palce....co znamena IUI ? me jestli se udela ovu na leve strane...tak mi pichnou pregnyl...

flyfrog
23. srp 2012

@misule88: IUI znamená intrauterinní inseminace ... příšerný slovo 🙂 Mě taky vždycky píchali pregnyl na ovulaci, je to v pohodě.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru