Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

gepe
21. lis 2013

Ja nemela vubec odbery na zmereni HCG 🙂 vysel mi pozitivni test, tak nasledoval utz s vysledkem 4tt+4 gestacni vacek byl videt, zlute telisko ne. Dalsi utz az pozdeji, dle PM 8tt+5, dle utz 9tt+2. 😅 ve stresu jsem nebyla, rekla jsem si, ze jsou veci ktere neovlivnim. Ted nam tady spinka 10ti tydenni slecna 🙂

gepe
21. lis 2013

13ti tydenni pardon... toto leti 😅

breberka82
23. lis 2013

Ahoj holky, jsem v 6tt a u doktora na ultrazvuku vidí plod 6,4 mm, ale HCG je pouze 543... doktor říkal, že to je hodně málo, ale že to nemusí nic znamenat, že důležité je, jestli klesá nebo stoupá... za dva dny jdu na další odběr krve a jsem hrozně vystrašená. Vím, že to nemá cenu, a asi jediná rada je (kterou bych si taky poradila), počkat na další HCG a vidět, jestli stoupá nebo klesá 😖

stastenka42
23. lis 2013

@breberka82 Ahoj..a nieje to velkost gestacneho vaku? Zda sa mi to dost vela na take Hcg ked to porovnam zo sebou:-\ ja som mala v 5+6tt Hcg 7200 a mimi malo 3mm...drzim palceky aby to bolo ok..

pitrinika
24. lis 2013

Ahoj holky, jsem v tomhle uplne nezkušená, můžete mi prosím poradit? Poslední menstruaci jsem měla 04.10.2013. Cyklus mám celkem dlouhy, kolem 32 dnů, Před tremi tydny mi vysel pozitivní test, vyzkoušela jsem jich více. Všechny vysly pozitivne se slabou čárkou.Ted je videt více ale jeste porádne nesvítí. Minuly tyden v utery jsem byla u doktora ale jeste tam zatím nic nevidel, všude ale čtu, že by neco uz dávno melo jit videt, tak se trochu bojim. Ve kterem tydnu vlastne jsem a můze to byt, ze není jeste nic videt? Dekuju za vase zkušenosti. 😉

breberka82
25. lis 2013

@stastenka42 ..no můj gynekolog mi vytiskl tu fotku a řekl: "Je to tam", 6,4 mm." Ale v Podolí v IVF doktorka řekla, že nic nevidí a že hodnota HCG je nízká. Dneska jdu na krev a uvidíme, a zítra mi řeknou, jestli se HCG zvýšilo. Ve středu jdu na další ultrazvuk na IVF a tam mi řeknou, jestli už něco vidí. Právě nikdo nemluvil o gestacním vaku - jeden doktor, řekl, že je to v pořádku a druhá doktorka řekla, že nic nevidí (ani váček) ☹ byla jsem dost vyděšená, prakticky jsem se s těhotenstvím rozloučila. Ale teď už to tak černě nevidím, třeba jenom moje tělo pracuje trošku pomaleji, každé tělo pracuje jinak..... 🤐

breberka82
25. lis 2013

@pitrinika - já myslím, že možná nejlepší by bylo jít na odběr krve. On ten test může být pozitivní, že se to vajíčko "probojuje" do dělohy, ale pak se bohužel něco stane a těhotenství skončí. To ukáže test z krve - HCG musí stoupat. Držím palce!!!

pitrinika
25. lis 2013

@breberka82 děkuji, no ve čtvrtek jdu na kontrolu, tak uvidíme co a jak...

pisisvori
25. lis 2013

@pitrinika poslední MS byla 4.10? Já jsme měla poslední MS 6.10. a v pátek 22.11 už mělo embryo 9mm se srdeční akcí. Ano ovu mohla být později, ale gestační váček a náznak embrya už by podle mě měl být vidět. HCG mi brali naposled 7.11. a bylo 3052 ale na UTZ bylo něco vidět až 12.11 = 24DPO= 38DC.

Pokud byla MS 4.10. tak jsi dnes 7+3tt = 8 týden těhu. Minulé úterý jsi byla 6+4tt, ale třeba byla ovulace opravdu až nějaký 22-23DC, držím moc na čtvrtek palce ať je vše jak má.

stastenka42
25. lis 2013

@breberka82 tak to su motaci 😠 😠 😠 zbytocne ta stresuju....musi byt vacek,bez toho to nejde,tam mas miminko 😉 ale neboj,mysli pozitivne a všetko bude ok...niekedy aj zalezi aky citlivy ultrazvuk ma dr...ak ma stary tak nemusi nic vidiet,preto je lepsie ist neskorsie,...ale keby sme vydrzali ,ze? moc ti drzim palceky,nech je to ok 🙂 🙂 🙂 🙂

breberka82
25. lis 2013

@stastenka42 ☹ tak bohužel, byla jsem u doktora a poslal mě na ambulanci na kyretáž dělohy. Objednali mě na zítra ráno na krev a na vyčištění ☹ ještě mi doktor řekl, že mám velice zvýšený citologický test a že budu muset na plastiku děložního čípku. Chodím ještě na léčbu s roztroušenou sklerozou, tak se budu modlit ať z toho hormonálního výkyvu aspoň nedostanu atak. Tak tu sedím doma úplně zničená.
Ale všem držím palečky a přeji moc štěstí a věřím, že nám se to časem taky podaří... je to asi lepší takhle na začátku než později.

stastenka42
25. lis 2013

@breberka82 tak to mi je luto☹☹☹ presne tak lepsie teraz ako neskor...daj sa zdravotne hlavne do poriadku a potom sup do toho...moc moc drzim palceky..

koudelinda
25. lis 2013

Ahoj holky 🙂 , jsem dalsi nezkusena minuly tyden jsem jsem byla na krvi a rekli mi 2186 hladina pry pekny ??? Jestli pocitam spravne zacinam 6.tt posl.MS 20.10 a na 1.UZ jdu 11.12. dneska jsem prijela z vychazky a najednou trochu slaby vodovy naruzovely vytok. Tak opet obavy jsetli je vse v poradku ? Zavadim utrogestan tak z toho mam vytok trochu furt.Pobolivava me v podbrisku pocit jako na menses ,ale to me provazi uz dyl.
Doufam ze mi spuntici listopadacci vydrzi jsme po druhem IVF tak mam strach ☹

breberka82
26. lis 2013

@stastenka42 děkuju stastenko42, dneska už nejsem tak smutná, říkám si, že jsme s partnerem plodní a že se to určitě povede. Na tu kyretáž mě objednali až na pátek, prý jestli se ještě nějaká aktivita neobjeví - ale HCG kleslo na 428, tak tomu nevěřím. Našla jsem si na internetu, že prý po potratu je žena pak o hodně plodnější, že je jako "pohnojená zemina" těhotenskými hormony 😕 tak snad je to pravda. Až se to povede, tak to sem určitě napíšu.

breberka82
26. lis 2013

@koudelinda - já myslím, že velice dobrá hladila koudelinko! Trochu bříško může pobolívat jak se zvětšuje děloha a špinění je také normální. Důležité je aby se HCG zvyšovalo - ale vše nasvědčuje tomu, že to bude v pořádku 🙂 držím palce a gratuluju!

stastenka42
26. lis 2013

@breberka82 Ano to je pravda..aj ja som to citala...tak ako aj to ze ak miminecko nieje ok tak priroda to sama zariadi...bude to dobre,uvidis

koudelinda
2. pro 2013

Ahoj holky jsem tu zas 🙂 chci se zeptat delala jsem si znovu tak po tydnu testiky a jeden den mi ta druha carka krasne vylitla jasne cervene 🙂 pak jsem testovala za dva dny a uz byla zas slabsi :- | Dneska zas o trochu vic jasnejsi .Asi taky zalezi jak je moc zredena nebo jestli ho delam ve stejnou dobu co ? Taky mam pocit ze me trochu ustoupila bolest v prsou ,ale furt spinim - nekdy trochu vic nekdy je to spis takovy vytok a poboliva sem tam v podbrisku,ale neni to nic hroznyho.Taky beru hormony Estrofem ,Utrogestan ,Duphastonmyslite ze to tim muze byt take ovlivneno ?Zadny jiny priznaky se neobjevujou ,citim se relativne dobre. 😅 Bojim se aby neklesalo HCG ? Jake mate zkusenosti,???
Vim ze bych jedine musela zajit na dalsi krev .. ale za tyden mam jit na 1.UZ tak to nejspis vydrzim . 😝

donna11
2. pro 2013

@koudelinda ahoj, testiky by mali by jasne silnejsie po takom meskani, uvedene tabletky nijako neovplyvnuju testy..na tvojom mieste by som asi urcite necakala a isla k dr..neviem teda, ci ti uz UTZ nejaky robili, ale asi nie.kludne sa moze jednat aj o mimomaternicove, ked to tak skace, kamaratka to tak mala a aj spinila, netreba nic riskovat..a este otazka, testy si robila vzdy jednu znacku??pokial nie, tak by si teoreticky mala byt este kludna, lebo kazdy test je iny a inak ukazuje..viac ti asi poradit neviem..drzim palce

koudelinda
2. pro 2013

Diky , testy jsem delala od stejny znacky Mamatest .Ne ultrazvuk jsem zadny jeste nemela ten me prave ceka za tyden . 21.11. jsem byla po teh. testech na krvi kde mi rekli hladina 2186 . 🙂 tak nevim zkusim tam zavolat.

kackarebicerova
25. pro 2013

Ahojik ja dnes byla u doktora na ultrazvuki nic nevidel a v krvi mam jen hcg 21,8 podle kalkulacky mam byt v 5 tydnu ale tento vysledek neodpovida stari tehotenstvi..poradte

katie_46
25. pro 2013

Ahoj holky po nedostavení se ms sem si udělala 4 testy a všechny pozitivní a po třech dnech dneska jen na papíře slabé špiněný a trochu krve. Podle kalkulačky bych měla být v 6tt, kdyby to nepřestalo myslíte, že je to na pohotovost??? je to moje poprvé a vysněné tak sem z toho vystrašená

hancazivocich
25. pro 2013

@kackarebicerova - a máš pravidelnou MS? Neujela ti ovulka? Třeba je to těhu čerstvější... Než 5 týdnů..

kackarebicerova
25. pro 2013

@hancazivocich doktor rikal ze by to mohlo byt tehu ceratve cca 2 az 5 dni

hancazivocich
25. pro 2013

@kackarebicerova - no, tak vidíš., prostě nachlazení, stres a cyklus ti ,,uhne" - posune se ti ovulka

kackarebicerova
25. pro 2013

20,11 jsem si delala dva testy a objevily se dve carky

kackarebicerova
25. pro 2013

@hancazivocich oba testy mi vysly . Uz nevim teda..jsem nebo nejsem..ted trochu krvacim a pokud to do dvou dnu zmizi tak musim na gyndu na dalsi kvysetreni ale pokud to neprestane tak mimi neni

brita
26. pro 2013

@katie_46 Treba lezat a byt v klude. Ak by to ale neprestavalo, chod radsej na pohotovost. Slabe spinenie je OK, aj trosku krve, ale nejake cervene krvacanie vacsinou znamena, ze plodik odchadza. Drzim palce.

kackarebicerova
26. pro 2013

@katie_46 Ahoj jsme na tom stejne...ja byla ale u doktora a na ultrazvuku nevidel a v krvi nasel hcg 21,8 a tak nevi prej to muze byt tehu kratke cca 4 dnni ale podle kalkulackyy bych mela byt.5 tyden

lene27
27. pro 2013

@kackarebicerova mohla sa ti posunúť ovu... ja som mala na 23 DC, vždy predtým som si myslela, že mávam 14 DC... a holt,síce 7 tt, ale bude menšie ako by malo byť. a teraz máš aké výsledky? podarilo sa?

kackarebicerova
27. pro 2013

@lene27 ted mam tampon a krvacim takze to moc dobe nebude..ztracim nadeji..myslis ze tam plodik bude ikdyz krvacim nebo se vyplavi s krvi? Ja chci miminko a jsem uz zoufala

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru