Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

xpetka1x
13. led 2010

no vam ju aspon brali ale moj gynekolog berie krv az v 10tt prvy krat ked dava aj tehu knizku.. ja som zistila tiez ze som v teh pred tyzdnom aj daco ale je mi zbytocne tam teraz ist ked mi krv nezoberie a ani na sone nebude ete nic vidiet tak si pockam ete tyzden

a ta krv sa moze brat len rano?? bo ja tam budem musiet ist od 12,30 bo do vtedy ma objednavky... a taketo pripady berie az od tej pol 13

nadis.h
13. led 2010

xpet..No u mě to bylo jiné. Já jsem po IVF a tam chodí na krev každý 14 dní po transferu. Jinak krev se může brát na hcg kdykoli. To není jak nějaký jiný odběr kdy musíš na lačno apod.

cutty
13. led 2010

Som z toho nestastna, prve tehu som mala bez problemov. Moja doktorka mi uz povedala ze urcite je to zle. Ze lepsie by bolo keby to zacalo klesat ako takto pomaly stupat ked videla tu hodnotu 127. Zajtra idem na odber a v piatok definitivne povie co dalej ☹

nadis.h
13. led 2010

cutty jsou to nervy. 😒 a kolikátý den bys měla být?

cutty
13. led 2010

Tak poslednu MS som mala 27.11.

nadis.h
13. led 2010

Hm tak to si myslím že bys měla mít už mnohem více. 😒 Já měla poslední mrchu 10.října a 13.listopadu jsem měla hcg 610. Jako u každé to je jiné a může být klidně méně,ale stejně se mi to zdá málo.

jaaty
14. led 2010

Cutty, nehcem Ťa strašiť alebo presne takto sa začalo i skončilo moje mimomaternicové tehotentvo. Na druhej strane mne dutinku vidieť nebolo vôbec, až ku koncu a to vo vajíčkovode.

cutty
14. led 2010

No tak dnes som bola u lekarky, zobrala mi krv a zajtra sa definitivne vyjadri. Podla nej to vyzera na missed abort ☹
Je mi z toho smutno...

xpetka1x
14. led 2010

cuty a v kt. by si mala byt tt

cutty
14. led 2010

Tak zajtra bude presne 7tyzdnov od poslednej MS
A neviete niekto aka dlha je hospitalizacia ked sa robi vycistenie maternice?

xpetka1x
14. led 2010

no ked kyrataz tak ja som tam bola tak ze mi to naobed robili a na druhy den rano sup domkou,, ja som cela ist domou hned ked som sa zobudila z narkozi ale nepustili ma az rano no a ak je mimotaternicove tak to neviem bo to sa robi laparoskopia s tym nemam skusenost a ani necemmmm ☹

nadis.h
14. led 2010

při laparce jak kdo je v nemocnici.Někdo šel domů druhý den,někdo tam byl 3 dny. Ale při kyretáži jdou holky často domů už ten den.

tiriel
15. led 2010

neviem či tu ♠elinka♠ ešte pride, ale včera bola u dokyho po týždni na kontrole a mala tam krásnu fazulku a ♥ - a HCG tuším 55tis. takže je všetko OK

jaaty
15. led 2010

ja som mala mimomaternicové, v piatok mi robili laparoskopiu a v nedeľu som išla domov (ale na vlastnú žiadosť- všetko bolo OK)

cutty
15. led 2010

No tak dnes som bola u doktorky a HCG neklesa ale pomaly stupa - cize podozrenie na mimomaternicove. V pondelok idem do nemocnice ☹ Jaaty mozes mi povedat nieco blizsie o tej laparoskopii ake to bolo ci velmi bolestive a tak aky je postup. Dakujem

xpetka1x
16. led 2010

cutty vsak to hcg by malo stupat nie?? a mas aj niake bolesti ked si myslis ze je to mimom

cutty
16. led 2010

Ano ma HCG stupat - kazde 2-3dni sa ma zdvojnasobit. Ale u mna rastie ovela pomalsie a vo stvrtok bolo len 246. Pricom od datumu poslednej MS by som sa mala pohybovad uz radovo v tisickach. Moja lekarka ma podozrenie na mimomaternicove pretoze mi HCG tak pomaly stupa. Vraj pri mimomaternicovom sa to takto deje ☹

nadis.h
17. led 2010

Cutty je mi to líto. ☹ Ale snad to mimoděložní nebude.Může to být i neprosperující těhu. 😒

mscat
17. led 2010

ahojte holky

Řeším ted to stejné...začala jsem teprve 4tt...hcg mám 392.6100!
zatím mi brali jen jednou v pátek,a to jsem končila 3tt.jelikož na utz ještě nejde nic vidět,tak mě dr straší mimoděložním těhotenstvím..už týden s přestávkama špiním tmavě hnědě. 😒při prvním jsem to vůbec neměla.nic mě ale nebolí,sem tam pichne nebo něco podobného na jedné straně.ale nic hrozného.ani podbřišek mě nebolí.
sliznici mám prý masivní,vysokou...nevím či sliznice je i taková při mimoděložním? 😅
testy mi sílily tak ob ty dva dny...tak to se mi zdá v pořádku asi 😅

ale chtěli si mě nechat v nemocnici v pátek na pozorování...já jsem nešla nemůžu,musím se starat o malého.tak se aspon snažím šetřit..diagnozu mi napsali hrozící potrat. 😖

nevíte či to hcg je ok na 3tt...a to špinění? ☹ to mě velmi znervoznuje...zítra jdu opět na kontrolu ke svému gyn.
jinak toho špinění není až tak moc...ale je no celé dny. 😔
jinak mi to začlo ve středu po sexíku a v sobotu víc po pátečním vyšetření.

budu moc ráda za jakoukoliv radu a názor.

cutty:držím velmi pěsti aby to bylo v pořádku.

nadis.h
17. led 2010

mscat...Ta hodnota není nízká tak úplně. Jde to aby Ti vzali krev aspon ještě 2x a vidělo se zda stoupá jak má.

cutty
19. led 2010

No tak ako som pisala vcera som isla do nemocnice s tym ze ako moja lekarka povedala nie je moje tahotenstvo zdrave a ze musim podstupit zakrok. Lenze lekar v nemocnici s nou nesuhlasi a podla neho je pravdepodobne vsetko v poriadku 🙂 Ako som spominala 4.1 som mala HCG 84. 11.1 bolo HCG 127 Lenze 14.1 sa uz pekne zdvojnasobilo na 246 a o dalsie tri dni teda vcera ked mi to kontroloval ten lekar v nemocnici tak uz 550.5
Aj na UZV mi hovoril ze vidi tam malicky plod v dutinke.Idem este zajtra na kontrolu k nemu tak snad to nakoniec dobre dopadne 😉 Vraj hoci podla terminu poslednej menstruacie uz by som mala byt v 8tt podla ultrazvuku je to len 4tt a tie hodnoty su potom v poriadku. Uvidime,dufam ze ma pravdu.

monaberuska1
19. led 2010

ahojky holky chci se zaptta, posledni mS jsme mela zacatek 29.11 a koncila mi 2.12 a nepsrisla, ovulaci nevim kdy jsme mela protoze jsme nemerila a ms predtim jsem mela rozhazene pac sem vysadila antikoncepci a mela jsme ji nepravidelnou takze delka ciklu byla jako no nevim ☹prave moc sem si to nepsala ☹vysli mi testy tehotenske 6 testu pozitivnicg sla jsme k dr, vcera jsem byla u doktroky a ta pohmatove rekla ze se ji zda ze jsem tehotna, ale na ultrazvuku nebylo nic videt, tak mi brala krev a dneska sem tam volala a ze mam HCG 900 jednotek, tak doktorka rikala ze podle mS by mi to vychazelo 7tt ale ze to podle te hodnoty neni ze jsme musela mit ovulaci pozdeji myslite ze 900 jednotek je hodne??a za tyden si me pozvala na ultzrazvuk jak hladina moc stoupa mylsite ze uz bude neco videt na ultrazvuku???

adelka89
19. led 2010

moni nas prcek byl taky mensi, byl videt pozdej, prestoze jsem si jista, ze ovulace nebyla o tyden pozdej ale max o tri ctyri dny... a mensi je porad 🙂 my jsme meli v 5tt 780jedn
tve hcg odpovida 6tt takze bud v klidu, hodnota je dostatecne vysoka, setri se a davej na sebe pozor.
Kdy jdes na utz?

handm
19. led 2010

Ahoj, Moni, já jsem měla poslední MS 28/11 a když jsem byla na krvi na začátku ledna, myslím pátého, tak jsem měla už 8000 Jednotek HCG...Ovulaci jsem měla zhruba 10-14 den
ale jestli si měla ovulku nějak hodně později, tak by to asi mohlo být.. záleží, jak se ti HCG zvyšuje...

monaberuska1
19. led 2010

adelka 🙂jo tak dekuji, taky si ymslim ze je dostatecne vysoka, tak parada, spis ze nic nevidela dr me tak trochu to 😅 😅 😅 za tyden jdu na ultrazvuk 🙂

handm, a v kolikatym jsi tt??v 7tt??to mi dr rikala ze bych mela byt podle posledni MS v 7tt ale ze hodnota odpovida na maldsi plod, takze rika ze jsme mela nejspis ovulku pozdeji..ja jak vysadila v rijnu prasky mela jsem to dost nepravidelne prave ☹

lusinkaj
7. únor 2010

Ahojte,viete mi poradit ja som po 2ivf na 15 den mi brali krv na hcg a dr.povedal ze mam vyse 1000 hcg a vkladali mi jedno babo 🙂 je to dobre vsak?nemozu to byt dvojky?lebo mi nechceme,staci jedno...
dakujem za odpovede 😉

monaberuska1
7. únor 2010

lusinka, ono stoupani hcg je u kazdeho jinak, nekomu sotupa vice nekomu min, takze dvojcata podle HCG nepoznas to by musel byt hodne velky rozdil a jestli mas v 6 tt 1000 jednotek je to akorta ja mela v 5tt 900 jednotek, takze tak 😉 dvojcata kdyby to byli ti rekne dr. 🙂 😉 ale HCG máš normální 😉

nadis.h
7. únor 2010

Lusi přesně jak píše mona. Nejde to dle toho poznat. Kamarádka z jiné diskuze čeká trojčata a HCG měla kolem 400. A já čekám jedno a měla jsem ve stejnou dobu 610. 😉 Hlavně že HCG je.To je nejdůležitější!! A s ostatním se netrap.A když už tak lepší 2 mimča než žádné ne. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru