Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

catchulinecka
14. dub 2014

@blanka1234 hmmm, já absolutně nic, ani mě nebolí břicho, nic. Jen si myslím, že to nevyšlo, protože od té soboty lehce krvácím ☹

blanka1234
15. dub 2014

Tak jsem nevydržela a došla si dnes na krev jako samoplátce. Včera HCG 64 dnes 74. Co si o tom myslíte? Je to asi málo takže se začínám připravovat na to, že to dobře nedopadne.

nonnni
15. dub 2014

@blanka1234 hcg roste skokove, jeste bych nehazela flintu do zita. Smerodatna by byla krev zitra, nebo pozitri. Dnesni nema vypovidajici hodnotu.

blanka1234
15. dub 2014

@nonnni Díky moc ještě to nevzdávám , ale tak nějak se snažím připravit i na tu horší variantu, ale popravdě moc to nejde 😔

mistisa
15. dub 2014

@jana21278
@ajkalak 
ahojte kočky ako sa mate?co matr nove? Ja som dnes bila na kontrole sliznica ma 11,5 mm a v sobotu mame vklad tak ideme na to a uz verime ze uspesne. 😉 vy sa ako mate?

jana21278
15. dub 2014

@mistisa ahojky, super, že jsi dala fotku. sluší ti to. já neustále zdravotní problémy. po té operaci žlučníku po minulém těhu jsem měla dost průjmy. v lednu se to ještě zhoršilo. tak jsem šla k doktorce. chodila jsem na crp a to bylo od 8-11. takže ne moc vysoký, ale známka, že je něco v nepořádku. tak jsem dostala antibiotika. ale to nepomohlo. až teď před měsícem jsem zjistila, že se mi to hodně zhoršuje po mléčných výrobcích. tak jsem je vysadila, ale občas se zapomenu a třeba po malé dojím kaši a nebo si dám plátek sýru a tím si to trochu pohnojím. včera jsem byla zase u doktorky a z odběrů se mi crp snížilo na 6,5. takže mi vzala krev a poslala na potravinový alergie. pokud se potvrdí "jen" alergie na kravské mléko tak koncem měsíce by měla být ovulace a můžeme to zkusit. prostě chci vědět co mi je a případně to vyléčit, aby to v těhotenství nezlobilo. a tobě moc držím palce. tentokrát se to už povede.

blanka1234
16. dub 2014

@catchulinecka Jak jsi dopadla? Já špatně dnes HCG jen 89. Takže mě chtěl poslat do nemocnice jestli to není mimoděložní , ale nakonec jsme se domluvili, že přijdu ještě v pátek a pak se uvidí. Doufám, že Ty jsi na tom líp.

catchulinecka
16. dub 2014

@blanka1234 jejds,to je mi opravdu lito :( ja tak vselijak,z pondelniho hcg 114 to vzrostlo na 243,ale i dneska se hrozne moc zhorsilo to moje krvaceni :'(

blanka1234
16. dub 2014

@catchulinecka Tak HCG vypadá dobře. Dali Ti nějaké léky? Hodně odpočívej a dej vědět.

catchulinecka
16. dub 2014

@blanka1234 nene, nechali mi ty co mám, takže utroš a estrimax. Jak je tobě prosím tě? nebolí tě břicho???

blanka1234
17. dub 2014

@catchulinecka Mě je úplně dobře , nebolí mě vůbec nic, ani nekrvácím. Zítra znovu na kontrolu tak jsem zvědavá co se mnou udělají , už jsem se s tím tak nějak smířila a začneme hledat nový CAR. Když jsem ted hledala informace tak jsem našla tolik vyšetření, které nám vůbec neudělali a také postupů, které u nás nedělají . Vlastně už je to ted podruhé co se mimi chytlo, ale HCG nízké, minule tedy ještě nižší, že si myslíme, že nějaké vyšetření by tomu mohlo pomoct. Co Ty?

cicinky
17. dub 2014

@catchulinecka Catchí, co to čtu? 😲

catchulinecka
17. dub 2014

@cicinky ano ano, je to tak...

cicinky
17. dub 2014

@catchulinecka ne ne :'( a vážně je to ztraceno? ☹

catchulinecka
17. dub 2014

@cicinky já nevím, hcg roste prý moc pěkně, ale krvácím, tak teď nezbývá než čekat 🙂

78marcela
17. dub 2014

@catchulinecka a dneska jsi nebyla nikde na krvi?

catchulinecka
17. dub 2014

@78marcela nene, všude čtu, že to má být po dvou dnech...byla jsem tedy v pondělí a pak ve středu...

78marcela
17. dub 2014

@catchulinecka a pujdes jeste?

catchulinecka
17. dub 2014

@78marcela já nevím, bojím se 😀

78marcela
17. dub 2014

@catchulinecka ja to chapu...posilam silu a pozdrav

catchulinecka
17. dub 2014

@78marcela dekuju,jsi zlato

catchulinecka
17. dub 2014

@cicinky a cici! Moc gratuluju,aspon nekdo ma stesti,opatrujte se a at se stale tak dari 🙂 jo a mohla bys nam dat tip na tvuj car,protoze kdyz jsi byla o den pozdeji na et jako ja a jsi uz v sedmem tydnu,tak to je fakt hustarna 😀 jsem to uz rikala,meli by o tobe neco napsat 😉

cicinky
18. dub 2014

@catchulinecka
Gennet Liberec zlato 😉
Měla bych být v začátku 6tého týdne, ale tady to ukazuje rovnou 7.týden.
Stejně musím počkat, až mi to spočítá dr. má na to to svoje kolečko 😀
Ještě bych neztrácela naději být tebou, a mazala na krev 😉
Moc bych ti to přála 🙂

catchulinecka
18. dub 2014

@cicinky dekuju,jsi zlata a uvidime,carka stale sili 😉

cicinky
18. dub 2014

@catchulinecka takže dnes po 14té budeš mít výsledek? 🙂

pajuszka
23. dub 2014

@cicinky ahojky můžete mi prosím poradit?po odběru krve mi dokorka nahlásila pozitivní HCG 38 může to něco znamenat? děkuji

petulaho
23. dub 2014

@pajuszka že jsi těhotná🙂gratuluji🙂 já začínala na 12,5j.

pajuszka
23. dub 2014

@petulaho to jako fakt?ono to má pár háčků.vysoká sliznice,krátká opožděná menzes,cysta na vaječníkách,a před týdnem jsem měla negat. těhu test tak nevím mám ho zkusit udělat znova? 😒

jana21278
23. dub 2014

@pajuszka hcg roste právě i při cystě. ale neznamená to, že těhotná být nemůžeš. určitě to s tebou budou řešit.

pajuszka
23. dub 2014

@jana21278 takže naděje tu pořád je?má smysl si zítra ráno udělat test nebo jsou to zbytečně vyhozené peníze

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru