Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

jana21278
23. dub 2014

@pajuszka já bych si ho udělala. vždyť to moc nestojí. a doktor ti neřekl, aby jsi přišla na kontrolu?

pajuszka
23. dub 2014

@jana21278 ano jak mi zkončí menzes mám se dostavit na další odběry

jana21278
23. dub 2014

@pajuszka tak držím palce ať to dopadne dobře. pak dej vědět.

cicinky
23. dub 2014

@pajuszka to znamená, že jsi těhulka a když ti jej vezmou zase za 2 dny, tak to bude mnohem vyšší 🙂

petulaho
23. dub 2014

@pajuszka aha,no tak to chce určitě vyšetření u gynekologa....ale při hcg 38 pokud by se jednalo o těhotenství nic ještě neuvidí....až tak od 1000j.

pajuszka
23. dub 2014

Mockrát Vám všem děkuji za komentáře,velice si jich vážím určitě dám vědět jak jsem dopadla. 😉

cicinky
23. dub 2014

@pajuszka Držím pěstičky, ať se ti zadaří a jsi šťastná maminka čekatelka 😉

megy
23. dub 2014

@pajuszka tak já začínala na 31 - o dva dny pak něco přes 80, test jsem při hladině 31 měla krásně pozitivní 🙂 udělej test a uvidíš sama, jak se krásně zabarví 🙂 vysokoá sliznice je právě skvělá, protože se vajíčko hezky zavrtalo, cystu jsem měla u prvního taky a dokonce 6cm a podívej - dnes slaví přesně 2 roky.

pajuszka
23. dub 2014

@megy mám ještě opožděnou slabší menzes mám počkat s testem? dokud mi neskončí?
😒

cicinky
23. dub 2014

@pajuszka Já bych nečekala a testovala 😉

pajuszka
23. dub 2014

@cicinky ukáže se to i když mám slabé měsíčky?

cicinky
23. dub 2014

@pajuszka ano, některé holčiny jsou těhu a přitom mají MS 😉

megy
24. dub 2014

@pajuszka moje sestra měla taky slabou ms při druhém 🙂 testuuuuuuuuuuuuuuuuj a piš výsledek 🙂

pajuszka
24. dub 2014

@cicinky po ranním testu negativní ☹

megy
24. dub 2014

@pajuszka :-/ to mě mrzí

pajuszka
24. dub 2014

@megy je to konec dítka?

megy
24. dub 2014

@pajuszka no pokudbylo pozitivní HCG, tak je varianta, buď to mimi vzdalo a odešlo s krvácením a hladina se snižuje, nebo se prostě ještě do moči HCG nedostalo a test je negativní. každopádně HCG mluví o těhotenství 😕

pajuszka
24. dub 2014

@megy HCG odběr proběhl ve středu 16.4. 18.4 jsem začala menzes, 21.4 pouze špiním a doktorka mi nahlásila pozitivní HCG 38 a dnes negat.test.tak tomu opravdu nerozumím a čekám

megy
24. dub 2014

@pajuszka nezbude fakt nic jiného, než čekat - tohle je fakt na palici - u prvního jsem takto čekala asi týden a bylo to o nervy

pajuszka
24. dub 2014

@megy jsou to nervy a nevím co si mám myslet.Jedno vím jistě že už si test nemá cenu dělat

cicinky
24. dub 2014

@pajuszka Já vím, že je to hrozné, pokud byl test negativ, tak bych počkala na krev 😉

pajuszka
24. dub 2014

@cicinky má to smysl si dělat další testy?

cicinky
24. dub 2014

@pajuszka já bych je dělala, ale tak ob den 😉

pajuszka
24. dub 2014

@cicinky děkuji jsi zlatá-no když jsem si test dělala dnes počkám do pondělka-zítra odjíždím přes víkend pryč vracím se v neděli odpol. nechci si dělat tesna chalupě. nemám tam soukromí.doma je doma

cicinky
24. dub 2014

@pajuszka tak to naprosto chápu 😉
Ale být tebou, tak si raději jeden s sebou vezmu, budeš nervózní 🙂

pajuszka
24. dub 2014

@cicinky to sic budu ale nějak to budu muset vydržet.Z vlastní zkušenosti vím.když se na chvíli zavřu v koupelně než napočítám do tří už někdo buší na dveře.a to do té doby ten test nestihnu udělat

cicinky
24. dub 2014

@pajuszka Všechno se dá 😉... holt tomu klepači řekneš, že máš dlouuuuuuuho chvilku 😀

pajuszka
24. dub 2014

@cicinky to víš že se to dá ale jak říkám doma je doma.radši budu nervozní 😀

chita
29. srp 2014

Dnes mě pouštěli z nemocnice a říkali mi, že hraniční hodnota je 1500, až jí dosáhnu , tak že by mělo něco být vidět na UTZ, jinak ho prý nemá smysl ani dělat.

lensam
19. zář 2014

ahojte, na ultrazvuku v 29. deň cyklu nebolo ešte jednoznačne vidieť či som alebo nie som tehotná. A keďže som spomenula bolesti v podbrušku a on objavil nejakú dutinku (ževraj možno cysta) v ľavom vajcovode, tak sa začal obávať mimomaternicového tehotenstva takže 30. deň cyklu mi bola odobraná krv a dnes som dostala výsledok hladiny hcg z krvi 1500 IU/ml. Viem že tehotenstvo je vidieť na ultrazvuku od 1200-1500. Môže byť, že ten jeden deň urobil taký rozdiel a ešte to nebolo vidieť? Aj keď nejaká bodečka tam bola, ale to si netrúfol ešte povedať. Teraz už ma bolesti prešli.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru