Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

martina19888
4. bře 2015

jinak děkují

shine2015
4. bře 2015

@damaska drž se a nevzdavej to. hodne holek otehotní po první ms po vykonu....max po druhé. telo je jako když pohnojí....

martina19888
4. bře 2015

jéé děkujííí

fanys90
5. bře 2015

ahoj chtěl bych se zeptat byly jsme včera na kontrole protože nám vyšly týden po sobě pozitivně 2 testy doktor na ultrazvuku nic neviděl a odebíral krev a dnes jsme si volaly pro výsledky a HCG máme 1147 co jsem koukal po internetu tak by taková hodnota měla být až cca 5týdnu děkuji za odpovědi

evicka1983
5. bře 2015

Ahoj holky, moc se omlouvám, že vstupuji do rozběhlé diskuze, snad to nebude vadit. Mám jednu otázečku, už skoro 2 roky se mi nedaří otěhotnět, všechna možná vyšetření máme za sebou, téměř vše je v pořádku. Dnes jsem byla na vstupní prohlídce v Iscara a doktorka mi řekla, že mám vysokou děložní sliznice (cca 15 mm) a že je možné, že jsem těhotná, vzala mi krev a výsledky budou zítra. Menstruaci mám už 9 dní zpožděnou. Myslíte, že je možné, abych byla těhotná? děkuji moc za názory

lloupacek
5. bře 2015

@evicka1983 samosebou! 🙂 doufam, ze to dobre dopadne. dej nam vedet vysledek. hodne stesti

evicka1983
5. bře 2015

Moc děkuji, nevím, jestli jen zbytečně neplaším a ta zvýšená sliznice neznamená jen blížící se MS.

damaska
6. bře 2015

Ahoj, prosím o vaše názory. Hcg jsem měla 600 j 4 dny před termínem MS, pak 375,6 1 den před termínem MS a první den zpoždění MS jen 200. Už jsem měla jít na kyretáž, ale dr. mi dal ještě čas do pondělí. Mám zkušenost z minulého těhu, kdy jsem měla vícečetné těhu, tak si i teď takhle vysvětluji vysoké hodnoty. Těhotenské testy slábly a dnes opět zesílil. Je to díky tomu, že Hcg klesá a tak ho 10 test lépe zachycuje, nebo je pořád naděje? Díky 😕
Ten poslední je dnešní 😉

lucinka58
6. bře 2015

@damaska Já si myslím, že 200 jednotek Ti ta desítka lépe zachytí. Ale pokud HCG klesá, tak si bohužel myslím, že už to nevyjde ☹ I když bych Ti samozřejmě přála opak!!!!

eloana
6. bře 2015

@damaska ja mela den pred vynechanim 364.....na utz uz neco videl...byla jsme tam neb jsem krvacela -vse dopadlo ok-malej oslvil v utery 2 roky......nic mene pokud klesa je to divny....jinak ty jsi treba po iui nebo IVF ? ze to resis 4 dny pred vynechanim? ja treba take na krvi byla 27DC, lae proto,ze jsme krvacela a test i pres krvaceni silil

sabcav
6. bře 2015

@damaska já bych ještě flintu do žita neházela, mě to přijde, jako když se chytly 2, pak jedno odešlo (hcg klesalo) , ale teď to 1 zbývající roste a s ním i hcg, Ty ostatní testy jsou taky desítkové ? Došla bych si buď ještě dnes nebo v pondělí na krev, jestli bude klesat nebo stoupat, ... a dutinka jde na utz vidět cca od 1000 jednotek, já mladší dceru viděla už dřív - kolem 800 j. se na utz něco na pár chvilek mihlo a mělo to 3 mm 😅

damaska
6. bře 2015

@eloana mám to právě takové prapodivné. Ne,nejsem po umělku. Jen mi bylo divně, tak jsem 8 dní před MS zkusila test a byly tam dálnice, pak jsem měla šílené bolesti a začla špinit, proto to všechno stresování a lítání po doktorech. No, kdybych nebyla zvědavá, tak to možná ani nevím. Testy mi střídavě silí a pak slábnout - no nejspíš to není k ničemu, ale tak 1 % ve mně hlodá. Podle dr. bych si měla zkusit dát horkou vanu a zkusit začít krvácet, ale nějak pořád nejsem k tomu to udělat 😔

eloana
6. bře 2015

@damaska 8 den jsem mela ducha...... pokud byly dalnice mohlo to byt fakt 2 a jedno to nezvladlo

lloupacek
6. bře 2015

@damaska zajdi si na krev, at mas jistotu. preju stesticko a hodne sily a energie. u me hCG klesa a tak cekam MS kazdym dnem. verim, ze ty budes zcela jiny pripad se stastnym koncem

damaska
6. bře 2015

@sabcav jo, jo desítkové. 2 jsou ze dne odběru, 1 ze včera a ten silnější se mi ukázal dnes. Jsem chtěla vidět, jak to klesá, pořád mě hrozně bolí prsa a je mi divně, ale taky je to možná jen ze zbytkového hormonu. 😔 . Přesně tohle jsem měla s mladším synem. Akorát, že jsem k dr. nešla. Tlustice jak blázen 1 dne po vynechání MS, pak špinění a u dr. na ultrazvuku cca v 5 tt 3 bublinky - ale pouze 1 s mimčem. Kdyby nebylo těch šílenech bolestí, tak jsem se dr. chystala mnohem později. 😉

eloana
6. bře 2015

@damaska podle me bud jsi cekala vicercata..... a nebo jsi tehotna uz z minuleho mesice a nevyvedlo se......podle me 4 dny pred vynechanim HCG 600 je fakt dost..... ja mela tedy zminovanych 364 a otehotnela jsme cca 10DC

damaska
6. bře 2015

Moc děkuji, všem , jste zlaté. Možná, že to není k tomu, ale pořád hlodá červíček, co kdyby. 😉

damaska
6. bře 2015

@eloana z minulého měsíce to určitě není. od 4.2 jsem měla MS a ta trvala 10 dní - pak se tedy muselo podařit otěhotnění - takže to vypadalo na vícerčata, ale kdo ví. 😕

lencak80
6. bře 2015

@damaska Přeji, aby to dopadlo dobře, pokud jich tam bylo více, tak třeba se jedno přece jen udrží, dle testů a je dobře, že ti Dr nechává čas. Tak uvidíš, ale také bych si zašla ještě na krev, co kdyby náhodou to přece jen stoupalo.... kdy máš termín MS?

damaska
7. bře 2015

Tak bohužel, dnes v poledne jsem začala krvácet, takže to nakonec asi nebylo k tomu. 😢 Teď jen doufám, že se vyčistím úplně a nebudu muset ještě na tu kyretáž. ☹ .
Moc Vám děkuji za povzbuzení, díky vám všem byly ty nervy o trochu snesitelnější. 😉
Nevím jestli dr neříkal, že mám kdyžtak je to nemocnice, ale asi ne. Prostě je to silnější MS a doufám, že do budoucna se dr. a jejich stresům na chvilku vyhnu 😉 . Pěkný víkend

gren
25. bře 2015

@lauritka Ahoj čitala som tvoj prispevok. Neviem či možem otazočku ale skúsim ak si mala to hcg 100 bolo niečo vydieť na ultrazvuku. Pretože ja som 15 deň od oplodnenia a mám HCG 115,10 tak neviem či sa mám tešiť alebo radšej nie. Ďakujem za hociaku odpoveď 🙂

lloupacek
25. bře 2015

@gren ja mela 19dpo hcg 94, tri dny na to 156 a tri dny na to 104
Takze spatny. Bohuzel jako je to vzdy, z jedne hodnoty hcg nikdy nic nezjistis. Zatim se tudiz nemuzes ani tesit ale ani byt zklamana. Potrebujes dalsi hodnotu abys vedela zda roste tak jak ma
Takze sup na dalsi krev. A drzim palce

lauritka
25. bře 2015

@gren urcite nie.. nieco vidno na usg az od hodnoty 1000 a viac.. maximalne moze teraz vidiet len zvysenu sliznicu, treba este aspon tyzden pockat.

misi.21
9. dub 2015

Ahoj,pred 3 tydny jsem byla u dr. Objednavala me laparoskopii,tak mi odebrala krev a hcg bylo 0. V utery jsem mela pozitivni test,tak mi vcera brala zase a kdyz jsem si volala na vysledky,sestra mi rikala ze mam 38000 jednotek. Ja tomu nerozumim,ale zda se mi to strasne moc,na utz nebyl videt zarodek,jenom vak nebo co to je. Nakonec nasla kousicek,co by pry mohl byt zarodek,ale je to strasne cerstve,takze jdu za tyden na kontrolu,jestli vyroste. Mam z toho strasne spatny pocit...

lloupacek
9. dub 2015

@misi.21 moc doufam, ze to dobre dopadne. mozna jsi byla v opravdu rannem stadiu, kdyz bylo hcg nula ... ale divne se to jevi, to je pravda. dej vedet jak to dopadlo. drzim palce

hankamisa
9. dub 2015

prosím nevíte kolikátý dpo bych mohla být? dnes hcg 122. totiž vůbec netuším kdy mohla být ovu.tohle těhu je šokové překvápko.

kalipso
10. dub 2015

@hankamisa řekla bych tak kolem 13/14 DPO přibližně 🙂

gren
12. dub 2015

@misi.21 Držím palčeky aby to dobre dopadlo 🙂

blanus1
14. kvě 2015

Ahojte kočky, prosím poraďte mi. 4.4 PM. Ten mám pravidelný každých 27/28 dní. V deň vynechania menštruácie + TT, celý týždeň nasledujúci TT silneli a slabli. 7.5 HCG 176j, 9.5 - 216j, 11.5 - 303 j, 13.5- 357j. Bola som hospitalizovaná v pondelok k vylučeniu mimoděložnýho tehu. Z pondelka na utorok nárast endometria na 19mm, videl tam malu vzduchovú bublinku. V stredu našiel váčok bez embria 2,5mm. Dal mi na výber revíziu, alebo samovoľný potrat. Čo vy na to? :( 😕

lloupacek
14. kvě 2015

@blanus1 samovolny .... revize neni potreba pri tak pomale stoupajicim hcg. a kazdy zasah do tela je na prd. nech to at si s tim telo poradi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru