Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

jana21278
19. zář 2014

@lensam určitě. každý den hcg roste. někomu rychleji a někomu pomaleji. a tobě bych řekla, že rychle. já ve 4+5 měla jen 159.

romantika
19. zář 2014

@lensam zjistite to jednoduse, každý den az ob den se zdvojnasobuje, cili bud vam dr udela znovu test, nebo si jej zaplatite sama a uvidíte. u mimodelzniho to jde pomaleji. obvykle pokud to není jiste tak se ceak do max 9 tydne. ale 1500 uz je hodne vysoke takze opetovne hcg by to mělo potvrdit. stoji to nejak 200-300 a udelaji vam to v laboratori, jen si reknete ze jste samoplatce. obvykle odpoledne to je hotove

lensam
20. zář 2014

@romantika našťastie si to nemusím platiť a lekár mi to sám navrhol. ale až na utorok.

@jana21278 tak to si ma potešila.

stepankakv
20. říj 2014

Ahoj holky 🙂 Dnes ve 4+1 a cca 14-15 dní po ovulaci hcg 81. Měla jste to některá podobně a s dobrým koncem? 🙂 děkuji za každou zprávu.

jari87
29. říj 2014

Ahojky holky, tak já dnes 4+5tt dle menstruace, jsem byla na krvi a hodnota hcg je 68,5. Myslíte, že je to hodně málo? Pořád se ujišťuji, že jsem mohla mít ovulku později a tak 😒

tarra27
29. říj 2014

@jari87 ještě se to muže rozjet.....neboj...jdeš na kontrolní hcg v pátek?

jari87
29. říj 2014

@tarra27 Asi půjdu i když ještě nevím, možná to nechám na přírodě a nebudu se stresovat 🙂

tarra27
29. říj 2014

@jari87 tebe doktor nepozval?

jari87
29. říj 2014

@tarra27 sestřička mě objednala až na 14.11. To budi akorát v 7+7tt a prý aspoň něco uvidíme

tarra27
29. říj 2014

@jari87 tak kdyby měl doktor podezření, tak te objedná hned za dva dny .)

jari87
29. říj 2014

@tarra27 ale já na tu krev šla sama od sebe 🙂 ale i tak, pokud ae noc nebuse dít počkám až do toho 14.11. 🙂 Zatím se cítím fajn, občas mě pobolívá podbřišek, bolí mě prsa a jsem děsně unavená, ale jinak jsem v pohodě 🙂

kony83
31. říj 2014

Ahoj, holky kdo se v tom vyznáte - potřebuju radu.

Teoreticky jsem dnes 6+4tt, těhotenstké testy mám negativní 😖 (dělala jsem si tři). Včera jsem byla na odběru krve na HCG, výsledek mám, ale dávali mi ho jen na podatelně laboratoře takže bez komentáře sestry :(

Výsledek je že HCG je menší než 1,2 IU/l a že ref. meze je 0-5.

Co myslíte, můžu být těhotná? 🙂 Děkuji

letnicka85
31. říj 2014

@kony83 ahojky, nechci Te zklamat, ale urcite nejsi, v tomto tydnu uz se hladina hcg pohybuje uz hodne vysoko i kolem tisicu

tarra27
31. říj 2014

@kony83 pokud máš test negativní, tak si myslím, že těhotná nejsi...určitě ne 6+...ani 4+...leda že bys mela ovulaci ted nekdy a za pár dnu si udělat test a ten by byl pozitivní....si myslím teda.....

kony83
31. říj 2014

@letnicka85
@tarra27

Ovulaci jsem měla týden předtím než jsem to měla dostat (tzn kolem 6-7.10), tu na sobě poznám i kdybych nechtěla 🙂

Já se na nic neupínám, ani na to ani na to, prostě jsou možnosti obě dvě.

Spíše mě pořád vrtá hlavou jestli to nemůže být třeba mimoděložní anebo potom už jen nějaké jiné hormonální změny.

Blbý je že se v tom budu plácat ještě týden, než mě vezme Dr, dříve nemohla :(

elana
31. říj 2014

@kony83 to bych se fakt nebála (myslím mimoděložního). Těhotenství to určitě není, hcg začne embryo produkovat hned po zahnízdění a pak stoupá rychle, takže hodnota 1.2 (resp. menší) by byla záležitostí pár minut,desítek minut po nidaci.

kony83
31. říj 2014

@elana Tak to nehrozí, styk nebyl už 14 dnů (chlap nebyl doma). Takže to možné není. Tak to asi budou nějaké hormonální změny, cysta nebo něco takového.

elana
31. říj 2014

@kony83 může být...uvidíš, ale fakt s tímto výsledkem v krvi je těhotenství vyloučené. Tak držím palce, ať to vyjde třeba příště 😉

kony83
1. lis 2014

@elana Upřímně bych byla zatím raději aby to těhotenství nebylo 🙂 - děti mám dvě, třeti plánujeme ale tak za dva roky, ne teď. Samo když bude teď tak si ho necháme, když ne, tak ne.

82jana
25. lis 2014

holky jak moc jsou přesné tabulky jednotek hcg na internetu, mám něco kolem 3850 a podle uz plod odpovídá 5+2 tt s náznakem srdeční akce, ale prý na nějakou pořádnou je ještě brzo. Doktorka říkala že je to krásné číslo, ale dívala jsem se na internet a podle něj ty jednotky ty by měly být podle tabulek až kolem 7000 a mě právě neodpovídá ms s UZ, vím že k oplodnění došlo později a plod je přesně 5+2 podle UZ i podle oplodnění ale ty jednotky, no nevím !! Jsem z toho zmatená a trpělivosti nemám ani co by se za nehet vešlo :( a na kontrolu prý zas až za týden, no to nevím jak vydržím !!

ewicka
1. pro 2014

Ahoj holky, snad je tato diskuze ještě živá 🙂 Dnes mám 14 dní po ET jednoho embryjka a hodnotu hcg mám přes 4000. V rodině mámě jednovaječná dvojčata (děda i teta). Dnes jsem ještě byla na ultrazvuku, ale byla tam jen jedna bublinka. Tak já nevím, co si o tom mám myslet. V pátek tam jdu zas, tak se zeptám, ale co si myslíte?

cicinky
8. pro 2014

@82jana tabulkám moc nevěř, vývoj je každý den jinak 🙂

@ewicka že tam může být jedna bublinka i dvě 🙂
Jak to dopadlo na UTZ? 🙂

ewicka
8. pro 2014

@cicinky Děkuju za reakci, už jsem ani nedoufala. Gynekolog mi říkal, že hladiny HCG si nemám vůbec všímat, protože to je u každé jinak. A i utz potvrdil jen jedno miminko. 17.12. jdu zas a už by tam mělo být vidět i srdíčko, tak to už bude definitivní, jestli jedno nebo dvě 🙂

cicinky
9. pro 2014

@ewicka držím pěstičky ať je vše v naprostém pořádku 🙂
A dej pak vědět, jak to dopadlo 😉

ewicka
17. pro 2014

@cicinky Tak už jsem v 7tt a pořád tam tluče jen jedno 🙂 Takže ani vysoká hladina hcg nemusí znamenat rovnou dvě miminka. Taky držím pěsti a hezký Vánoce 😎

kalipso
17. pro 2014

@ewicka taky jsem měla vysoké HCG (21DPO 7500) a miminko bylo jen jedno. Ono je to fakt individuální, jak komu to HCG stoupá. Každopádně držím pěsti ať mimčo pěkně rostě. 😵

ragi272
26. pro 2014

Ahoj holky před týdnem hladina hcg okolo 1000......na ulz nejde nic vidět podle clearblue testu jsem počala před 2-3 týdny ...je to v pořádku, že ještě nejde nic vidět? 2,5 roku se snažíme o mimia ted mi brali opět krev na hcg v Po jdu k dr. výsledek musí být větší že? omlouvám se že jsem to napsala zmateně, ale bojím se🙂

teenyel
26. pro 2014

Ja mela 22DPO hladinu 14648 jednotek a zatim vim jen o 1 prckovi se srdickem 🙂

78marcela
26. pro 2014

@ragi272 já myslím, že je to v pořádku. Na utz bývá něco vidět až kolem 1500, záleží také, jak dobrý ma ten doktor utz. Hcg by mělo stoupat jednou tolik za 2-3 dny.

makymj
27. pro 2014

Ahoj holky, také se s Vámi podekim o moji zkušenost. V 6+2tt mi nemocnici naměřili hcg 54tisic. Dělali mi celkem 3utz 3 různí doktoři a vždy viděli zatím jen jedno miminko a jedno srdíčko. V pondělí jdu na kontrolu k doktorce, to budu 8+2tt, tak jsem zvědavá. Jinak je mi od začátku těhotenství nesnesitelne špatně, nonstop celý den. A nám silně bolesti zad a břicha, které mě vlastně signály až do nemocnice. Nemáte s takovými bolestmi zkušenosti?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru