Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

fatimuska
24. říj 2009

bednarovaa..tak to mi je veľmi ľúto

dot
26. říj 2009

Ahoj holky, omlouvam se, ze vam sem lezu, ale mela jste nektera zkusenost s tim, ze by vam ani po revizi neklesalo HCG? Ve stredu jsem byla na prvnim pokusu, to naopak jeste vzrostlo, tak me vzali v patek na laparku, jestli to neni mimodelozni, nic nenasli, tak znova na revizi. V sobotu HCG o trochu kleslo, včera už jen o 10 jednotek a dneska zase o 20 vzrostlo. Tak mam zas cekat do pristiho pondeli a uz bych to pritom chtela tak mit za sebou...

tereza1980
26. říj 2009

ahoj, taky bych vás požádala o radu, jsme 14DC, menses jsem měla jen 3 dny, slabou, pak následně až do 12DC špinění, od 11DC pozitivní těhu testy se slabou čárkou, v pátek jsem byla na kontrole u dr. na UTZ nic, poslal mě na krev, dnes jsem ráno byla, před chvílí jsem tam volala, musímv pátek znovu protože výsledek je prý nejasný, hodnota dle sestry je 13. Těch 13 myslela 1300? mám obavy z mimoděložního těhu, snažíme se o mimi už 12 cyklus.
Je hodnota 13 opravdu tak malá, že nelze říct, zda jsem těhotná? Příznaky moc nemám, jen mi poletuje bazální teplota, okolo MS šla dolů a dnes i když jsem 14Dc a měla bych mít teoretcky ovu a nejnižší teplotu tak mám 37,3. díky za radu a pomoc, do pátku snad nevydržím.

maznacik007
26. říj 2009

tereza zavisi od jednotliveho laboratoria ake ma hodnoty.. v tom kde robili mne merania tak v 4t je hcg v rozptyle od 10-710 jednotiek.

ja som si presla tym ze som mala hcg nad 3000 a potom som spinila a kleslo mi na 66 takze bolo jasne ze sa babo neudrzalo...

treba vyckat dolezite je ci hcg stupa...

janulka21
26. říj 2009

Ahoj,
můžete mi, prosím poradit? V pátek jsem měla dostat MS a udělala jsem si test, který vyšel pozitivně, a ještě jsem šla na G. To krásně vyšlo, že jsem byla už dva měsíce objednaná a ještějsem přišla s takovou zprávou 🙂
Doktorka mě poslala na krev a dneska mi sestra řekla, že mám 174 jednotek ( je to hodnota z toho pátku, kdy měla přijít MS ) myslíte, že je to v pořádku?
Jsem objednaná až za 14 dní a na žádný další test mezitím tím mě neposlala ☹

filipka21
26. říj 2009

janulka21 možeš byť tehotná hcg znamená hormon v tele čím je žena dlhšie tehotná tím sa zvyšuje tá tvoja hodnota značí že si na 99%.Skús si spraviť test ešte raz zajtra a ked víde II tak si tehotná. 😀

janulka21
26. říj 2009

Moc Ti děkuju 🙂) Ráno jsem měla strašlivou radost, že to vyšlo pizitivně a teď tady sedím nad netem a čtu a úplně zas tak pozitivní mi to nepřišlo ☹ Navíc tady někdo psal, že by to mohlo být i mimoděložní tak vůbec nevím ajk to mám brát. Zase si říkám, že v 1 den vynechání MS je to dobrý 😀

niga
26. říj 2009

Ahojte, mozem sa pripojit? Dnes som pocula radostnu spravu, ze som tehotna. Viete mi poradit ci uz viem nieco vycitat (mimodelozne alebo nie) z hcg, ktore som mala 6442 po 9 dnoch meskania menzesu. Dakujem a vsetkym drzim palce.

michaela80
29. říj 2009

Kto mi vie poradit?
Dnes som 13 DPO a 28 DC test je pozitivny no HCG mi namerali 3,72 ze je nizke a mam prist v nedelu do sluzby na kontrolne vysetrenie.... preco je take nizke?
Na 13 dc mi bol pichnuty Pregnyl ale ten by v tele uz nemal byt po 10 dnoch, cize ten by uz sarapatit nemal v tele..

michamicha
1. pro 2009

ahoj, já jsem dneska 15.den po IUI a mám hodnotu HCG 154, na UTZ si mě pozvali za týden, prý už by měl být vidět váček a když ne, tak mi budou brát znovu krev, tak doufám, že to bude OK 😉

sarlotta
2. pro 2009

Ahojík holky, chtěla jsem se zeptat zda užívání utrogestanu může ovlivnit výsledky krevního testu na HCG ?
Byla jsem na vnitřním utz-zatím jen vysoká sliznice15mm. A doc mi předepsal utrogestan s tím, že ho mám začít brát až po tom krevním testu na HCG-jdu zítra ráno. Ale včera odpol jsem trochu špinila - nevím jestli to bylo po tom utz nebo co. Tak jsem si ho dala hned a už je to ok. Mám ten utrogestan brát dál, nebo nemůžu když jdu na krevní test. Budu volat doc,ale nevím jestli ho stihnu - dnes nemá ordinaci.Tak sháním info. Děkuju. Když tak mi písněte i do IP.

dahra
2. pro 2009

Ahojte,
ja som mala 15.den po ET hcg 902.

Sarlotta,
davaj si utrogestan, ja si vkladam dve rano a dve vecer. Ked som sla na krv, vecer som si dala a potom rano som si dala, az ked som sa vratila od dokiho.
Ja mam sliznicu 24mm.

kukucka26
2. pro 2009

ahojte sarlotta a dahra sme rovnak tehulky
ako sa citite, mate nejake naznaky mne sa zda ze uz aj priberam je to normalne

kukucka26
2. pro 2009

ja beriem rano vecer duphaston preventivne

sarlotta
2. pro 2009

díky holky, dávám svědomitě🙂)
Kukucka mě bylo ráno šoufl 😝. A jinak bolí prsa-stejný pocit jako když se nalévají před kojením🙂) a záda v kříži. No a sem tam i břicho 😒 tak uvidím zítra jaké bude HCG. 😉

kukucka26
2. pro 2009

ja si odoberiem na stredu v praci HCG

dahra
2. pro 2009

Ahojte,
Kukucka
no vyzera to tak 🙂 Ja sa citim normalne, pribrala som uz 2kg, ale to z hormonov, ktorymi ma dopovali, ale jest mi chuti 🙂, takze sa na hormony nemozem vyhovarat. Pobolievaju ma stale prsia a som unavena, nic ine na sebe nebadam.
Co vy?

sarlotta
3. pro 2009

Ahojík holky tak máme pozitivní výsledek testu na HCG 1.218 jednotek 😉

dahra
4. pro 2009

Sarlotta,
gratulujem. Vidim, ze my sme na MK prisli v rovnakom case a este aj tehotne sme rovnako 😅

sarlotta
5. pro 2009

Ahojík dahra... to je fakt hezké🙂)) 😎

michaela80
6. pro 2009

Ahojte tak ja som mala na 12 DPO hodnotu 96 a na 15 DPO hodnotu 696....

majkoalucka
6. pro 2009

ahojte baby to kde vycitam tu hladinu hcg... ☹

sarlotta
6. pro 2009

majko... ve 21tt to už ani nepotřebuješ🙂 ale jinak jsou tabulky na netu, když si zadáš do vyhledávání🙂

michaela .. .tak to je super nárůst🙂

michaela80
6. pro 2009

len dufam ze o tyzden bude aj srdiecko 😀 ,lebo z toho mam paniku...ze nebude... ☹

sarlotta
6. pro 2009

michaela..taky se bojím.. doc mě chtěl pozvat na utz už 10.12. ale nechtěla sem ,tak jdu až 15.12... 😅

michaela80
6. pro 2009

takze ides v podstate 2 dni po mne a datum porodu mame rovnaky..kedy si mala poslednu mrchu...ja 31.10.

sarlotta
6. pro 2009

michaela 🙂 stejně🙂 přeju krásné srdíčko... 😎

sarlotta
6. pro 2009

já byla na hcg 34DC.. kolik to bylo DPO to nevím 😅 😉 tak doufám, že těch 1.218 jednotek mi dává naději věřit 🙂

michaela80
6. pro 2009

si myslim ze ta hladina je o.k. a ze vsetko bude O.K.

sarlotta
6. pro 2009

Michaela díky🙂 už aby byl srpen🙂))))))))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru