Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

ajajanku
10. říj 2008

tehotna jsem určitě dva testy mi vyšly // a podle příznaku které mam to vím a jinak bych to určitě dostala protože jsem brala duhaston a po nem jsem to do 5 dnu po dobrani vždy dostala

nika251
10. říj 2008

Vitaminy mozes- ako ti vravel Dr. baby plan. Ak si velmi chora tak radsej len caje alebo sa porad s dievcatami v tvojom buducom termine, tie ti urcite pomozu. Ak ti bude velmi ale velmi zle tak paralen ale ten by som zatial nebrala. Bylinkove caje tiez len s mierov, po pripade ich obmienat. Ber vitamin C v miernych davkach a porad sa v pripade nutnosti s Dr- bud tu na nejakej on-line poradni alebo s tvojim - bud obvodakom alebo gynekologom

ivanka821
1. lis 2008

AHOJ.
tak som zase na tejto stranke opat po par mesiacoch s rovnakym problemom.... asi nam to nie je sudene....
Nakolko v lete som mala katastofalne vysledky a hcg stupalo velmi pomaly a po nekonecnych bolestiach sa teda lekari rozhodli, ze mi plod odstrania lebo aj tak vyvin nie je dobry.... Cakali sme par mesiacov kym sa trocha dostanem z toho po vsetkych strankach a teraz som opat tehu....
nakolko uz som rizikovy pripad, kedze prvy krat to bolo ako to bolo.
moja posledna menstruacia bola 1.10. a v podstate by som mala byt tehotna len 4 TT a nejake dni.
Naolko ma trosinku malinko pobolieva brusko, tak akoby som mala dostat tak som si vcera zasla k lekarovi. Zobrali mi krv a HCG som mala len velmi slabunke 729. Lekar povedal, ze sa nemam stresovat lebo nevedia ako dlho som tehotna. Trochu ma vystrasila bolest v podbrusku a este musim podotknut ze som velmi utla.
Tak asi to tak mierne ma boliet..... Prosim napiste mi svoje nazory a skusenosti, lebo som uz v stadiu, ze v nic neverim....
Vopred vam dakujem

andreahrbacova
1. lis 2008

ivanko,já měla první HCG 691a o pár dnů se to vyšvihlo hned přes 3000.A taky jsem tam byla hned po zjištění pozitivních testů,na ultrazvuku nebylo nic vidět,a sestra mi potom řekla jak mi sdělila to číslo hcg že to bude malé těghotenství,ajka jsme se hned vyhoupli nahoru.Neboj
A bolesti v podbříšku jsou úplně normální.

ivanka821
1. lis 2008

mas aj ty bolesti? kedy si bola prvy krat na krvi? co to znamena male tehotenstvo? 😖

murynka
1. lis 2008

ivanka mě také řekli v 5 tt.začínající malé těhotenství 😉 protože v té době se tam neco děje ale asi je ještě riziko velké jinak já hladinu měla 154 😀 opravdu maličkou hladinku HCG ted nevím krev mi nebrali 😖
aa bolesti jsou normální neboj se

katy2
1. lis 2008

ja som bola na odber krvi na 17 den po oplodneni (viem to presne, lebo som po IVF) a hcg som mala 500, o dva dni bolo hcg 1160 a cakame dvojicky.... vsetko zavisi od toho, kedy doslo k oplodneniu a kedy sa rob krvny test na hcg... tie hodnoty sa rychlo menia, rastu....
drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo.... 😵

andreahrbacova
1. lis 2008

tak bolesti...ze začátku mě šíleně bolely prsa,teď ta bolest je slabší,nebo jsme si už na to zvykla.Prsa se mi taky zvětšili.A spíše večer mě bolí podbřišek.Jinak nezvracím,spíše nemám na nic chuť.Poprvé na krvi,tak jsme mohla tak být ve 4tt.To mi sestra řekla,že asi podle toho čísla je to menší těhotenství,no moc mě neuklidnila,ale říkala jsem si i holky tady na koníkovi,že jsem tam šla přece jenom brzo,tak to HCg bude menší.To HCg roste velmi rychle.O tři dny nato mi brali znovu krev a výsledky potom byly že jsem měla nějak nad 3000

bobas
1. lis 2008

Ivanka ja byla poprve na krvi zhruba stejne jako jsem mela dostat MS a mela jsem to skoro stejne jako Andrea. Male tehotenstvi je brzke neboli ze jsi kratce tehotna. 😉 A bolesti jako pri MS jsou ze zacatku normalni a ma je snad kazda druha mozna kazda 🙂

ivanka821
1. lis 2008

murynka....
boli ta v podbrusku?
lebo mna bolelo aj v lete ale to bol po tom nasledne velmi komplikovany potrat....
Mam strach. zajtra idem na krv. som uz teraz rizikovy pripad nakolko to prve tak dopadlo

murynka
1. lis 2008

ivanka občas mě bolí bříško ale to je prý normální jak roste děloha 😉
chápu že máš obavy po čem co jsi prožila ale snad to ted dopadne dobře,hlavně se nestrešuj prostě jsi těhotná!!!!!!

andreahrbacova
1. lis 2008

ivanko neboj se všechno dobře dopadne.Jsi těhulka a za chvíli budeš u nás na diskuzi 😉

ivanka821
1. lis 2008

dakujem vam baby ste hrozne zlate.... moj priatel ma chape ale asi nie tak ako vy.... :D
Dufam ze to bude ok.... viem, ze to ma boliet, ale mna to boli tak neprijemne 😖 tak ako pred menstruaciou.
a bolel vas aj chrbat? nie chrbat horny ale spodny... horny je uz nebezecny to viem....

annakordelia
26. pro 2008

ahojte, 28.DC som začala špiniť slabo hnedo, bazálnu teplotu som mala stále zvýšenú. ked to trvlo pár dní, spravila som test, bol pozit (konečne po 4-och rokoch čakania). miatlo ma to špinenie, tak som zašla k dr., dala mi duphaston ale špinenie neprestávalo ani po 9tich dnoch a na UZ nebolo nič vidieť, tak ma poslala do nemocnice, tam vraj majú kvalitnejší UZ. ešte v ten den som tam šla, tam mi spravili další test hcg a ten bol 1800 aj nejaké drobné, no na UZ tiež nič nevideli, podla toho skonštatovali, že to bude mimomaternicové tehotenstvo, kedže hladina hcg je už taká, a v maternici nič nevidno a to niekolkodnové špinenie..okamžite som šla na operačku. ked ma prebrali po laparoskopii, oznámili mi, že ani na vajcovodoch nič nenašli, takže vraj do úvahy berú ešte tkz. "mola" čo je nejaké degenerované tehotenstvo. na druhý den mi spravili zas hcg a to už bolo 2350, tak ma pozreli aj ultrazvukom, a dr povedal, že tam vidí niečo, čo sme tam chceli vidieť už včera. že to vyzerá nádejne. to bolo presne na štedrý den. v sobotu 27.12 mám ísť na další UZ, neviete si predstaviť ten strach čo prežívam.. chcela som sa len vyrozprávať, prajem vám pekný den

annakordelia
29. pro 2008

tak dopadlo to katastrofálne. toho 27.12 bolo hcg už necelých 5000, ale na UZ stále nič, len sliznica vysoká, ale žiadne "bábo" ☹ takže hned na kyret. chcem tým len povedať, že aj ked máte vysoké hcg, aj tak to nemusí znamenať normálne tehotenstvo. stáva sa to zriedkavo, ale stáva sa.. ako mne. držím palce všetkým tehulkám

mimmik1
19. dub 2009

ahoj,,,,ja sa chcem opytat kolko by spravne malo byt hcg v krvi pri tehotnosti,,,,,

kuspitka
19. dub 2009

Ahojte ja mam HCG 2468 a uz bolo vidiet dve babatka

murynka
19. dub 2009

HCG 15 DPO 623 j.

HCG 18 DPO 1510 j.

HCG 23 DPO 8955 j.

tak jsme to měla já 😉

kuspitka
19. dub 2009

ja som mala 14 den take HCG

chruminka
19. dub 2009

kuspi gratulujem ,u nas bolo HCG 14 den 1632 a cakame tiez dve babenka 🙂

kuspitka
19. dub 2009

chruminka aj ti povedali co mozes a co nie.ja nic skoro nerobim,lebo moj muz mi nic nedovoli ,ale ani nevladzem.mna stale pobolieva spodok a povedali mi aby som vela pila,alebo mam vsebe vodu a musia mi zacat pracovat oblicky

tygrous
19. dub 2009

Ahoj holky, taky se pridam. Jsem tehu 4.-5.tyden a v patek jsem zacla spinit, tak jsem letela na pohotovost. Na ultrazvuku byl videt zatim jen gestacni vacek, vzali mi krev a doporucili Ascorutin. Dnes jsem si volala na vysledek krve a hCG je 4500. Ted hledam na netu nejake tabulky a nevim,jestli to neni moc na to, ze to bylo 32.DC, ale Dr. rikal, ze hodnota je krasna... Mam prijit znova na krev zitra, jestli se to zdvojnasobi. Aspon se mi ulevilo, ze to neni mimodelozni, kdyz jsem videla dutinku v deloze.

kuspitka
19. dub 2009

ja som uz aj na sone videla 2 zltkove vacky a som po ET 14den ked mi brali krv aj sono

chruminka
19. dub 2009

kuspi mne nikto nic nepovedal ,ale tiez mi drahy nic nedovolil robit a tiez som nic nevladala,ale teraz uz pomalicky ked mi nie je zle porobim take bezne domace prace,ale mne drahy velmi pomaha.
Ja som bola na UTZ az v 8tt a teraz idem buduci tyzden zasa uz sa tesim,ked uvidime nase dve babetka,len nech je vsetko ok,lebo im idu merat siju koli genetickym testom,to sa robi vzdy tak okolo 12tt.

bublinka85
23. čer 2009

Zdravím všechny těhulinky 🙂 chci se zeptat...doma mi vyšel pozitivní test,slabě,ale přece,protože pracuju jako zdravotní sestra,nechala jsem si hned udělat krevní testy,vyšla mi hladina HCG 118 a další den 184. Prsa mě bolí,žaludek mě tlačí po každým jídle,ráno mě budí kručení břicha z hladu,chodim častěji na malou. Poslední MS byla 23.5.,dalšíměla dorazit 19.6. a nic.. Pořád se bojím,že se mi jen zbláznily hormony a není to pravda,je nějak možný,abych i přesto nebyla těhulka? moc se bojím,že to není pravda ☹

lentilka11
23. čer 2009

bublinko, normální hodnoty hcg jsou do 10, takže něco se určitě děje..
zdvojovací čas (tj. čas, za který se hladina sledované hodnoty zdvojnásobí) je ale 2-2,5dne - další krev sis měla nechat udělat s tímhle odstupem, pak by se vidělo, zda je vše v pořádku..

eli6
24. čer 2009

Bublinko, já si myslím, že těhu seš. Já měla poslední MS 17.5 a mám skoro stejné příznaky jako ty. Hlavně ty prsa, to je děs. Taky jsem měla na testu nejdřív hooodně slabou čárku. Krev na hcg mi brali včera a zítra tam mám jít pro výsledky. Když mi dr dělal ultrazvuk tak se jí to nezdálo, prý se tam nevidí to co tam má vidět. To mi toho řekla, že. Nu zítra snad budu moudřejší.
😖

selyma
24. čer 2009

Neviete mi prosím poradiť. Dobrala som antikonc. EVRU lebo chceme bábo. Ale teraz mám 41 dnový cyklus. Je to už 2 mesiac, síce mi tá druhá má prísť zajtra alebo pozajtra. Čo to má znamenať? Nebudem mať problém s otehotnením? Nemáte podobné skúsenosti? Kedy ste otehotneli vy? Čo ste pre to robili? Ďakujem

kaja23
25. čer 2009

ahoj holky, prosím vás o radu...v neděli mi měla začít mrcha a nikde nic, tak jsem ve středu testovala, dva testy pozitivní, tak jsem hned běžela na HCG,ale to je jen 22 ☹ Dneska test opět pozitivní, dokonce se mi čárka zdála silnější než včera...zítra se chystám k dr,ale nemáte někdo zkušenost?díky moc

komver
25. čer 2009

Ahoj holky,
já jsem měla 32 DC naměřené HCG 280.Není to nějak málo??
kaja23 a kolikátý DC jsi byla ty?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru