Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

lusinkaj
7. únor 2010

Dakujem vam baby,jasne viem ze podla hcg sa neda povedat kolko ich tam je,az utz ukaze...ale ked ja mma taky strach jasne ze sa aj bojim aby bolo vsteko ako ma byt,ale ak uz tak ja chcem jedno,na dve naraz nie som pripravena ani nemame na to vsteko okolo toho 😉 tak ja verim,ze utz ukaze jedno babo a to sa bude vyvijat ako ma 🙂

romcacak
18. únor 2010

Ahoj holky. Jdu na rady, přelouskala jsem Vás od roku 2007 a nějaké podobné dotazy tady byly, ale nakonec nevím jak to dopadlo...takže jestli máte někdo stejné zkušenosti, prosím napište. Už jsem v koncích co by to mohlo být??? Jsem po ketu 5ti denních embryí 18.1., takže skoro měsíc. Test byl 11 den po ketu pozit, tak jsem jela na hcg bylo 14tý den po ketu 59, pak ob den náběry- 16po ket hcg 76, 20den po ketu 296, 22 den po ketu292, pak to začalo klesat 24 den po ketu 220, 27 den po 350iu a 29 den po ketu 450iu. Mezi tím jsem pěkně odmenstruovala, vysadila utroš, krvácela jak blbec, ale hcg stále podivně roste. Na UZ není nikde nic vidět, prý až při hodnotách kolem 1000. Vypadá to na mimoděložní, ale nemám vejcovody, tak to asi vycestovalo do malé pánve a někde se to chytlo...jsem na nervy. Byla jsem i hospitalizovaná, ale nemělo to moc význam.Nic nikde vidět a hcg nestandartně leze nahoru.Síla, co?Kdyby jste sa tady někdo objevil se stejným průběhem a jak to nakonec dopadlo, písněte prosím.Díky

kijonkova.k
18. únor 2010

Ahoj,já chci jen napsat...všude se píše,že na USG jde něco vidět až kolem 1000 jednotek,já měla pří malé skoro 3000 hcg a vidět nebylo nic,až po týdnu dutinka a za dalších asi 10 dní srdíčko 😉

jess3
14. bře 2010

Krásný den,mám na vás prosbičku.Ve čtvrtek mi bylo nabráno HCG hodnota byla 1475 prosím kolikátému týdnu těhotenství to odpovídá? O miminko se snažíme už dlouho.Děkuji moc J.

sarlotta
14. bře 2010

jess může to být 5-6tt 😉

jess3
14. bře 2010

sarlota děkuji hrozně moc,prodělala jsem již 3.zamlklé těhotenství,tak se bojím,moc,moc 😒

milerrka
14. bře 2010

čauky Jess.Taky jses dnes zaregistrovala?

lusinkaj
14. bře 2010

ahoj,milerrka mam k tebe jednu otazku...ja cakam tiez dvojvajecne dvojicky,tiez som 10tt...ako ty ale vsimla som si ze uz vies co to bude,odkial?povedali ti to?
len ja mam termin skor ako ty.... 🙂

milerrka
14. bře 2010

JO?Lusi,můj tata je gynekolog.A navíc mám prej něco s Embránama.Navíc by to mělo být poznat ale u mě to není jístý tak asi 70 potrat a 30 dvojčata víš?

lusinkaj
14. bře 2010

potrat?preco?tak to mi je luto....ale hadam bude dobre.... 😉

jess3
14. bře 2010

Millerko jj,také dneska 😉 O mimčo se snažíme skoro 6.let,už jsem si prošla svým,proto teď ty obavy,zítra jdu znovu na krev,tak snad o něco stoupne 😒

latvia
14. bře 2010

jess, pokial by to bolo 5-6tt ako pise sarlotta, uz by malo tukat srdiecko na ultrazvuku 🙂 nepises si mozne dni oplodnenia?

jess3
14. bře 2010

Latvi tento cyklus jsme se tulili jen jednou 18.2. Poslední MS byla 7.2.bojim,bojim že je hodnota 1475 málo ☹

latvia
14. bře 2010

ja som mala v cca 4tt hodnotu 543 😉

latvia
14. bře 2010

pocitajme spolu: 18.2. ste sa tulili, cize najskor v tomto dni si mohla otehotniet....dnes je 14.3., t.j. max 24 dni, teda ani nie 4 tt co by si mohla byt tehotna...myslim ze 1475 je uplne perfektne 🙂

jess3
14. bře 2010

Latvi děkuju strašně moc! 🙂 Zítra mě čekají další odběry,tak uvidím jestli hcg stouplo 😉 Jinak na UTZ mám jít až 25.3

latvia
14. bře 2010

drzim palce!!!! 🙂 daj vediet ako dopadnu testy, utz by ti teraz itak nic neukazalo..

jess3
14. bře 2010

Děkuji,určitě zítra napíšu,jak jsem dopadla 😉

jess3
15. bře 2010

Tak 11.3 bylo hcg 1475 a dnes 15.3 4623 😒 Mělo by se to zdvojnásobovat od den,že? ☹

lusinkaj
15. bře 2010

jess,nie kazdy den sa zvysuje kazdy druhy den...neboj sa hore hlavu 😉

trpezliva
15. bře 2010

jess, to mas dobry vysledok, neboj 😉 gratulujem k tehu! 😅

jaaty
15. bře 2010

jess a UZV ti robili? Videla tam lekárka niečo? Nechcem strašiť, ale ja som mala takéto problémy s HCG pri mimoaternicovom tehotenstve. Držím palce nech všetko dobre dopadne 😉

jess3
15. bře 2010

Na UZV jdu až příští týden,prošla jsem si svým,tak mám teď starch,aby to nebylo zas zamlklé těhu,když se mi to zdvojnásobilo za 72hodin ☹ Dnes by jsem měla být v 5+1tt

jaaty
15. bře 2010

Áno, čítala som. Ja som mala jeden potrat v 23 týždni a potom toto mimomaternicové tehotenstvo, takže tiež viem svoje. Minulý týždeň som zistila, že príčinou je zrejme zvýšená funkcia štítnej žľazy. Ale treba myslieť pozitívne 😀, počkaj na UZV a uvidíš. Držím palce 😉 , si ešte na začiatku a všetko máš pred sebou.

jess3
15. bře 2010

To je mi strašně moc líto,je to hrozný, ☹ Mi se snažíme už 6.let o miminko 3x jsem prodělala zamlklé těhu a 1x samovolně potratila ☹
Dr.mi řekl že hodnota 4623 odpovídá 5+1tt i když mě se to zdá málo,ale budu věřit,že bude vše v pořádku 🙂

latvia
15. bře 2010

jess, vcera sme to predsa pocitali, ak si si ista ze 18.2. ste sa mojkali, tak ani tych 5tt tehu nemozes byt, skor menej a tympadom je tato hodnota vyborna 🙂 zbytocne nestresuj, pockaj si na ultrazvuk, ja pevne verim ze sa to uhniezdilo pekne tam kde ma!

jess3
15. bře 2010

Latvi děkuji moc 🙂 Už se těším na ultrazvuk 🙂

latvia
15. bře 2010

a ja sa tesim na fotecku z ultrazvuku 🙂

lenocka84
15. bře 2010

jess3 ja som v 5tt+3d mala ani nie taku hodnotu ako ty, a dnes som uz 30tt
takze hlavne klud a optimizmus 😉
drzim palceky

milerrka
15. bře 2010

leno,Ty se jmenuješ příjmením samuelová nebo se patrik bude jmenivat tak druhím jmenem 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru