Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

denidia
6. bře 2013

Ahojte, chcela by som sa spytat ako dlho trva kym z tela zmizne Hcg po spontannom potrate v 10tt?

majaru
21. srp 2013

Ahojda všem.. tak jsem po prvním IVF. Embyjko po 5ti denní kultivaci mi zavedli 2.8. První pozitivní test z moči mi vyšel 13.8. , 21.8. jsem byla na krvi a mám hodnotu HCG 3996. V pondělí mě chce znovu na ultrazvuk, tak už snad něco uvidí. 🙂

dadusa789
25. srp 2013

Ahojte, mám dotaz, jsem 8tt, hcg 100 000, ale ale ultrazvuk dle lékaře odpovídá 6tt, zatím bez srd. akce. Nejsem si jistá, kdy byla PM. Lékaři mi nedávají mnoho nadějí a hrozí revizí. Příznaky těhu přetrvávají, nevolnosti, únava atd. Neví si příliš rady vzhledem k rozporu vysokého hcg a nepříznivého ultrazvuku, čekám na opak. vyš hladiny hcg. Nutno ještě dodat, že zprvu nám trvalo než nám vůbec těhu ultrazvuk potvrdil, ale ukázalo se na kvalitnějším přístroji. Mám jen 50 kg, je možná souvislost se špatným zobrazením? Mimi si moc přejeme a jsme z téhle situace zoufalí, Nerada bych podstoupila revizi zbytečně brzo, je- li ještě naděje.Má někdo podobnou zkušenost???

zeta123
26. srp 2013

@dadusa789 ja ti poradit neviem...ale držím palce aby vsetko dobre dopadlo

gondulka
27. srp 2013

gondulka AHOJ, VIETE MI POVEDAT CI BY LEKAR UZ NA ULTRAZVUKU VIDEL TAKY 4 AZ 5 TYZDEN TEHU??? TYM VNUTORNYM ULTRAZVUKOM

fiallinka
27. srp 2013

@gondulka pokud počítáš od poslední ms - tak cca v pátém týdnu je šance vidět "bublinu"... (po ivf byla vidět 5+0).

fiallinka
27. srp 2013

@dadusa789 to vysoké hcg by mohla být snad i parciální mola, je tu k tomu téma, ale nechci tě strašit.. vydrž, držím palce.

petrusape
27. srp 2013

@gondulka berie sa to tak, ze ak je hladina HCG podla testov 1000 a vyssie, tehotenstvo by uz malo byt vidiet na ultrazvuku

zeta123
27. srp 2013

@petrusape a ja som mala viac ako 1000 a nebolo vidno ... o 3 dni som uz mala viac ako 3000 a uz to tam bolo vidno 😉

petrusape
28. srp 2013

@zeta123 moze byt, ved to neplati celoplosne, mne pri 7000 videli iba mini bodku, len doktori maju 1000 ako hranicnu hodnotu a podla nej sa orientuju

ajkalak
30. srp 2013

ahoj holky , můžu se zeptat,mám hodnotu hcg 3590, měla bych být cca 5+5 dle poslední MS, doktorovi se to zdálo moc málo, že bych musela otěhu dýl, mimoděložní to není, měla jste taky některá podobnou hodnotu a přitom to bylo prosperující těhu???V pondělí jdu na další krev a na utz ve středu, to budu moudřejší.Děkuji za odpověď 🙂

depa
30. srp 2013

ahojte baby je tu niektora ktora chodila do blavy do gynfivu a chem sa opytat koli tomu že 23,augusta som bola na ivf vkladali mi dve embryjka som trocha neesvoja pretože neviem načom som je možne že tie embryjka sami zaniknu beriem aj utogestan je možne pri nom krvacanie ked sa neuchytia prosim napiste mi kedy si mam robit testik na krv mam ist az na tyžden asi ma dovtedy porazi ešte že v pondelok idem do roboty doteraz som mala dovolenku. majte sa moje

ajkalak
4. zář 2013

Ahoj holky, tak jsem dnes chytřejší a po min.týdnu vystrašení z nízké hodnoty HCG 3590 na týden 5+5 ,jsem dneska uklidněná, akce srdeční byla patrná HCG 11000 o 5dní později než naměřená hodnota minulý týden, což se doktorovi zdálo dobré, takže jsem nejspíš měla posunutou ovulaci a otěhotněla jsem o týden déle, takže teprva teď bych měla být 5+3, za dva týdny kontrola a přesné určení stáří 🙂Takže opravdu né všechny nízké hodnoty musejí znamenat , že je to špatné..

jana21278
4. zář 2013

@ajkalak to byla nízká hodnota? já v 5+0 měla jen 159

ajkalak
4. zář 2013

@jana21278 nj, dle mého doktora ano, tak nevím, někde jsem našla, že někdo měl i 10tis, bál se jestli to není mimoděložní,což druhý den vyloučil a čekal na další výsledky, zda poroste HCG.Fakt jste měla 159?Tak nevim, proč plašil..

jana21278
4. zář 2013

@ajkalak jojo. 159, a alenka se narodila. jinak gratuluju k prckovi.

ajkalak
4. zář 2013

@jana21278no fakt nevim, proč plašil, já akorát z toho byla vyplašená, že je to málo, že je něco někde špatně. tak jsem klidnější ještě než jsem byla klidnější 🙂, těším se na další kontrolu 🙂.A děkuju 🙂.Jo a Alenku máte moc krásnou, taková princezna , taky bych chtěla holčičku .

jana21278
5. zář 2013

@ajkalak jasný, buď v klidu. mě bylo jedno jestli to bude holka nebo kluk. ani jsme to nechtěli vědět dopředu. ale doktor se nás asi měsíc před porodem zeptal jak jí budeme říkat. a už to bylo venku.

mistisa
9. zář 2013

@jana21278
@ajkalak Ahojte kocenky. chcela by som sa spytat ci je mozne ze hcg stupa uplne pomalicky. boli sme na KET dnes som 12 den po KET a je to take zvlastne este vcera som mala pekny ranny testik a poobede som robila women secret a pepino a neukazali nic.akurat dr max rano bol celkom pekny pridavam foto testikov co si o tom myslite, moc moc dakujem za kazdu odpoved 🙂 ten vrchny je vcera rano a pod nim predvcerom vecer a pod nim predvcerom rano. dakujem este raz moc 🙂

jana21278
9. zář 2013

@mistisa já jsem jasný příklad toho, že hcg stoupá opravdu pomalu. ještě v den očekávané ms jsem měla test úplně bílý a slaboučký duch byl až někdy pátý den potom. já tam teda ducha vidím. takže klidně zkoušej dál. já si myslím, že jsi na dobré cestě.

mistisa
9. zář 2013

@jana21278 dakujem velmi pekne za odpoved moja. no ja som dnes 12 den po vklade a takyto test som nemala za 7 rokov co sa snazime o babatko. v zivote nikdy preto som v pomykove a bojim sa ze inym krasne stupa a maju krasne palice a ja stale skoro rovnake. ☹ ach jaj tak sa modlim aby to bol aj moj pripad ale vidim ze su take pripady teda 🙂 kiezby to bol aj moj pripad 🙂 🙂 a co myslis silnie to aspon troska na tyhc testoch? dakujem moc za odpoved 🙂

jana21278
9. zář 2013

@mistisa no ono je to testovné hodně brzy po sobě. tak to tak nevynikne jako, kdyby to bylo třeba za dva dny. ale vím jaký to je a v testech jsem taky nechala spoustu peněz. pokud by se nic nedělo tak se neobjeví ani duch. kdy jdeš na kontrolu?

mistisa
9. zář 2013

@jana21278 no v stredu idem n akrv to bude 14 den po vklade.tak uvidime no. skusim este zajtra rano urobit a uz to necham asi az na krv. tak je pravda ze mojej svagrine test ukazal az tyzden po tom co bola na krv z ktorej sa dozvedela ze je tehu. no neviem ale tak uvidime snad to tam je a len mi pomalinky stupa hcg. 🙂 🙂

jana21278
9. zář 2013

@mistisa neboj. všechno bude dobrý a je vidět, že se tentokrát zadařilo. tak ve středu dej vědět. teď jsem zvědavá s tebou!

mistisa
9. zář 2013

@jana21278 dakujem urcite napisem 🙂 snad to vyslo modlim sa za to hrozne 🙂 🙂 ach su to nervy toto 😀 😀

ajkalak
11. zář 2013

@mistisa Ahoj, já to taky vidím,mně to taky tolika nesílilo, říká se že HCG roste ob den, každý den nemá smysl testovat, i mudr mi to říkal, když jsem byla na krvi.Testni obden a uvidíš, že dušík bude sílit 🙂.Držím alečky, ať je vše ok 🙂

mistisa
11. zář 2013

@jana21278
@ajkalak ahojte babenky dakujem velmi pekne ste zlate ale dnes som bola na krv a je to negativne ☹ bol to pravdepodobne zamlknuty potrat preto tie palicky slabe.ujalo sa ale potratila som ho odislo. ☹ takze ideme odznova vsetko ale verim ze druhe IVF bude uspesne 🙂

jana21278
11. zář 2013

@mistisa tak to je mi líto. neházej flintu do žita, protože ne vždycky jde všechno hned. ale to po sedmi letech už víš sama. já jsem jednou potratila. alenka je z mého druhého těhotenství /díky klostíku/. první trimestr mi bylo strašně špatně. kvůli předešlému potratu jsem dostala utrogestan. a vadilo mi jak polykání tak zavádění. v 8tt jsem měla žlučníkové záchvaty, aniž bych někdy před tím se žlučníkem něco měla. 4. a5. měsíc byly super. v 6. začaly otoky a na konci sedmého jsem už ležela v nemocnici s vysokým tlakem a střední preeklampsií. po 17ti dnech mě pustili domů s přísným klidovým režimem. za týden jsem nesla do práce neschopenku a zkolabovala jsem tam. rychlou zase do nemocnice. po pár dnech jsem byla doma a za pár dnů znovu do nemocnice. až do porodu. nakonec císařem, protože malá neměla už čas. druhý den zánět žil jak prase. dvanáct dnů na porodnici a první týden doma hned žlučník. několikrát jsem skončila na pohotovosti. když bylo malé 9 týdnů tak jsem byla na operaci. když mě měli pustit domů tak mi zežloutly oči a zjistili mi kamínky ve žlučovodu. musela jsem na endoskopii. pustili mě 23.12. domů. v listopadu chceme zkusit druhé dítě. už teď se bojím, že to nepůjde a nebo bude s komplikacemi. ale moc chci, aby alenka nebyla sama.

ajkalak
12. zář 2013

@mistisa Ahojky, to mě hrozně moc mrzí ☹(,já taky jednou potratila v 8tt, nic příjemného,bylo mi z toho hrozně smutno,občas si vzpomenu,že bych měla o rok starší děcko než je teď starší kluk 🙂,ale vše špatné, je pro něco dobré, to říká moje mamka a doktor říkal,že tělo se toho zbavilo samo,že třeba něco nebylo v pořádku.Pak jsem v pohodě otěhu a mám zdravý kluky 🙂.Neboj, ono to taky přijde,akorát má každý k tomu miminku jinou cestu a každý jinak dlouhou..já vim,že 7let už je dlouhá doba, ale určitě to přijde.Držím palce, ať je to co nejdřív 🙂)

mells
17. zář 2013

zenusky prosim o radu ... je tohoto tu velaaa pisane len nevladzem to citat vsetko .... strucne : mala by som byt v 6 tyzdni ... vcera u dr. nebolo skoro nic vidiet videl len 2 mm :-O malu chmulku. a dneska z krvnych testov my vyslo HCG 1375.0 mU/ml. prosim co to znamena ?!?!?!?!?!? ja som hotova z nervami. Dr. my moc nadej nedaval. prosim ktora toto bude citat a vie my svoj nazor na to povedat o odpoved !!!!! budem vdacna za vsetko 🙂 dakujem ps: este v piatok mam ist na krvne testy ci hormon stupa ... len neviem co tie hodnoty znamenaju .... :( .. podla krvnych by to mohlo byt ze som v 4 tyzdni ???? uz som zufala :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru