Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

darinkazv
9. lis 2011

@fifa79 no, u nás na sone je vidno minimálne gestačný vak už od 1000 jednotiek. ale tak záleží od kvality prístroja. držím palce, ale 5. týždňe od oplodnenia je 7týždeň od poslednej ms a to by už malo byť aj srdiečko vidno byť, nie len vak alebo plod. tak ešte raz, držím palce

mihsulka
13. lis 2011

Ahojky, pridavam se k Vam a rada bych se podelila o zkusenosti s nizkym HCG, ktere mam bohuzel bohate. V cervenci jsem prisla k lekarce v 4+3tt a HCG bylo jen 25, rostlo moc pomalu na UZ nic a nedostali jsme se pres 40 protoze doslo ke spontannimu potratu s nutnou revizi delohy. Strasili me s mimodeloznim a nakonec vse dopadlo "dobre". Nyni jsem znovu tehotna, poprve u lekarky v 5+0tt a HCG zase nizke, jen 189 a na UZ nic, o dva dny pozdeji HCG 241, tedy podle lekarky velice maly vzestup, odeslala me do nemocnice, kde mi lekar, ktery me v cervenci operoval udelal UZ a nasel v deloze zloutkovy vacek, opet za dva dny jsme udelali HCG a bylo 572, tedy konecne nejaky narust - i tak ale kdyz vemete, ze uz to bylo v 5+4tt tak to je nizke...doktor me ale utesoval, ze to vypada dobre, ze to roste hezky a tak jdu az 21.11. a tam se uvidi. Strach mam uz ted a vice se po te cervencove zkusenosti hlidam, ale!!! a to je dulezite: nizke HCG okolo 30 jsem mela zaroven s velikymi bolestmi v podbrisku, citila jsem tlak v prsou, ale bolest bricha velika az do samotneho potratu. Proto pokud mate nizke a nic vam neni, neni duvod se stresovat. Ja mam i ted HCG nizke a pry to muze byt uplne normalni, ja v to alespon doufam. Kazdy to mame jinak a vse preju at to dotahnem dokonce, moc bych si to prala. Drzte palecky na 21.11. - snad zahlednem srdicko.

sillysally
14. lis 2011

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda některá nemáte podobnou zkušenost jako já. Jsem cca 15dpo. Do včerejška čárka na testu sílila. Dneska ráno mi přišla malinko světlejší, takže jsem začala panikařit a později jsem to už psychicky nezvládla a udělala si v zoufalství další test (cca po 3 hodinách po ranním) - a čárka je silnější, dokonce o poznání víc než ta včerejší. Tak nevím, co si o tom myslet. Jako je jasný, že budu muset počkat, spíš mne jen zajímá, jestli se to některé z vás stalo, že intenzita barvy takhle zakolísala - a pak bylo vše ok. Díky 🙂 (druh testu mám stále stejný)

fifa79
19. lis 2011

Ahojky,tak já jsem od úterka po revizi.Hcg nerostlo tak rychle a na UZ nález stejný.Teď čekám na histolku,tak jsem zvědavá.Ještě se nám ty naše mimi uhnízdili v rohu dělohy,takže i kdyby to bylo v poho,muselo by se těhu ukončit,protože by hrozilo prasknutí dělohy.Mimiděložní se nepotvrdilo....moc děkuji za reakce,snad to na počtvrté klapne.

ivveettaa
22. lis 2011

Ahojte dievčatá, aj ja mám na Vás šikulky otázočku. Piaty deň mi mešká mrcha, test ukazuje dve čiaročky aj keď od soboty stále rovnako slabé, ale vidno ich vcelku pekne. Včera som bola na sono, to chápem že je ešte veľmi skoro a nebolo vidno ešte nič, no brali mi aj krv ale Hcg je zatiaľ nulové. Ako to mám chápať? Prečo je teda tehu test pozitívny? / a to som skúšala rôzne druhy testov, dokonca aj digitálny na ktorom mi naskočilo že som 1-2 týždni / Vopred ďakujem.

zakalim24
19. led 2012

Ahoj jsem tu nová, ráda bych si poslechla váš názor. Před třičtvrtě rokem jsem byla mimoděložně těhotná takže nemám pravou stranu. Teď se nám to povedlo, ale doktor nevylučuje další mimoděložní těhotenství. Prý tam ještě není nic vidět. Minulý týden mi nabral krev a hcg bylo 215. Dnes jsem byla na dalším náběru a bylo hcg 1160. Doufám že to bude vpořádku nebo se z toho zblázním. ☹

zakalim24
19. led 2012

Chodí sem ještě vůbec někdo?

brita
19. led 2012

@zakalim24 Ahoj a vies v ktorom tyzdni a dni presne si?

brita
19. led 2012

@zakalim24 Alebo napis, kedy si mala poslednu menzes.

zakalim24
19. led 2012

teď jsem asi ve třetím.

zakalim24
19. led 2012

Poslední menstruaci jsem měla 9.12.2011

veverka84
19. led 2012

ja som mala 3 tyzdne od oplodnenia 1300 hcg cize 5 tt

zakalim24
19. led 2012

@brita Co si o tom myslíš ty?

zakalim24
19. led 2012

Takže si myslíš že by to mělo být v pohodě?

lucka1987
19. led 2012

ahojte .. chcem len pridat svoju skusenost so stupanim HCG ... my sme boli v 7 tt , boli sme v nemocnici s krvacanim, a hcg nestupalo kazdy druhy den dvojnasobne ako by malo... vlastne stupalo len minimalne.. v 8 tt som mala hodotu HCG na 4 tt. a tak to slo az to 12 tt. a mam zdraveho chlapceka... aj napriek tomu ze lekary si mysleli ze to bude prazdny plodovy vak ako minule tehotenstvo a chceli ma dat na kyret... srdiecko sa nam rozbuchalo totizto az 8 tt + nejake dni .
takze ak ma niekto podobny problem a boji sa, tak vas chcem upokojit... 😉

brita
19. led 2012

@zakalim24 Tak pravdepodobne si nejak 5+6tt. Kedy si bola na ultrazvuku? Co bolo vidiet?

brita
19. led 2012

@zakalim24 Podla mna HCG by mohlo byt OK, mohla si mat neskor ovulaciu. Ale dolezity je aj ultrazvuk, preto sa pytam, ze co bolo na nom vidiet. Napr. gestacny vacok?

zakalim24
19. led 2012

@brita Právě že to tam ještě nevidí. V pondělí jdu na kontrolu zas tak uvidíme.Doufám že tam už něco bude.

brita
19. led 2012

@zakalim24 Vies, ono to zavisi od menstr. cyklu a ovulacie. Ak si ovulovala ovela neskor, tak sa aj neskor oplodnilo. V pondelok uz by malo byt nieco vidiet. Minimalne gestacny vacok. Drzim palceky, nech to dobre dopadne. 😉

zakalim24
19. led 2012

@brita Děkuju, taky doufáme, že to bude vpořádku. 😉

zakalim24
19. led 2012

@brita Tobě taky držim pěstičky, ať to zvládnete, když jste dohromady tři. 🙂

brita
19. led 2012

@zakalim24 Dakujem krasne. 😉

taburetka1
21. led 2012

AHoj,jsem tady nová,a potřebovala bych vědět Váš názor,jestli jste se s tím některá setkala a co jste dělala,moc se tady ještě nevyznám tak to píši tady.
Min.týden jsem zjistila podle testu že jsem těhu 6 den po vynechání ms,proto jsem volala své dr...ta si mě pozvala na krev a utz..já si myslím že ovu u mě přišla později tj.20,12,poslední ms 5,12,..
na krvi výsledek 475..po 4 dnech mě kleslo hcg na 345,proto mě hnala hned do nemocnice,kde mi nic neřekli,jen to že vše odpovídá jak dr napsala,na UTZ jde vidět váček..v po jdu na další odběr krve a podle toho se rozhodne zda to není zamlklé těhu..říkal že může a nemusí,že ty hodnoty někdy kolísají,tak nevím..mám vydržet i kdyby mě hnali na vyčištění??nebo ne,prosím poraďte,děkuji!!

melinduska
21. led 2012

@taburetka1 ja by som určite šla na odber krvi a samozrejme nech ti urobí Dr. aj ultrazvuk. Každá sme iná a všetko je možné. Držím palčeky 😉

veronikabussolengo
15. únor 2012

ahojte kocky.ja som mala poslednu mens.11.1. a 7.2 som si urobila prvy test pozitivny aby som si bola ista tak som si pre istotu urobila 4 vsetky pozitivne.v piatok 10.2 som bola na krv a moje hcg bolo 326 co zodpoveda ze som v 4 tt..dnes som bola znova na krv vysledky budem mat poobede ale dost sa bojim.podla vas je hcg v poriadku?uz mam aj prve priznaky nevolnosti...prve sono budem mat v piatok podla vas v 5 tt.uz bude vidiet nieco?velmi tuzime po babatku......prosim napiste mi dakujem

mimi1111
15. únor 2012

@veronikabussolengo ahoj ja som mala poslednu ms 12.1 a 8.1 som testovala testi boli pozitivne pondelok som mala vysledky s krvy a tiez povedal ze som v 4tt nestresuj sa neboj coskoro to uvidi aj na sone mne tiez nic nevidel mam prist az o tyzden v stredu na sono to uz by malo byt nieco vidiet.lekar povedal ze teraz je este skoro tak sa nebojkaj a tes sa budes mamina 🙂

veronikabussolengo
15. únor 2012

@mimi1111 ahoj a nevies ake si mala hcg?ja budem mat dnes o 14tej vysledky z druheho hcg tak uvidim kolko narastlo

mimi1111
15. únor 2012

@veronikabussolengo neviem to mi nepovedala len ze hcg ukazuje 4tt takze bud kludna pozerala som si aj tabulku hcg a je to tak tvoje hcg je 4tt nemysli na to viem o com hovorim aj ja sa stresujem ale neboj hcg ti bude pekne stupat

veronikabussolengo
15. únor 2012

@mimi1111 dakujem si zlata

mimi1111
15. únor 2012

@veronikabussolengo nemas zaco drzkajte sa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru