Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

mistisa
11. led 2014

@ajkalak dakujeeeem mojkoooo.jojjjj veru aj ja furt sa na nu pozeram 😉 😉verimze to bude stastne az do konca 😉 tak drzkam palceky nech je vsetko okik a tiez radsej len oddychuj moja 😉 😉 ja som sa bala najskor ze je malyvten vacok ked iba 5,8 mm ale snad bude vsetko okik 😉 bola som 5+3 tak aai to bolo skoro na sono 😉 verimze vsetko bude okik 😉

mistisa
22. led 2014

@jana21278
@ajkalak ahojte kočky moje.tam dnes sme mali sono dr povedala ze dobre.len som troska laknuta lebo podla MS som 7+2 a ona mi povedala ze zodpovedam 5+6 tt.babatko ma 2,7 mm a dalsia kontrola o tyzden. Srdiecko este nevidela i ked povedala ze nieco sa jej mari ze blika ale nechce to na 100% povedat ze je to tak. Hm tak uvidim aj som kludna ze plodik bol ale aj troska taka znepokojena tou velkostou 😒 dam vam aj fotecku len nie som na pocitaci tak hned ako sa dostanem dam 😉

afrika
22. led 2014

@mistisa ahoj, chcem ti len povedať, aby si sa veľkosťou neznepokojovala.. ak si mala posunutú ovulku, tak je všetko oki... nebojkaj sa 🙂 🙂

mistisa
22. led 2014

@afrika dakujeerm moc moc ja som po IVF vklad som mala 16.12 a ptvy pozit test bol 23.12 to je nejakych 36 dni od uhniezdenia vobec neviem ako sa to rata ci tak isto ako u prirodzeneho otehu 😒 😒

afrika
22. led 2014

@mistisa tiež som si prešla cyklom IVF - viackrát a viem, že cca 32 deň od vkladu 5-dňového embrijka sme mali takisto cca 3 mm plodík a heliose videli srdiečko - na inom UTZ by ho určite nevideli.. (napr. v nemocke - majú tam starší prístroj) 🙂 🙂

mistisa
22. led 2014

@afrika ahaaaa tak supeeer mojaaaa joj ani si nevies predstavit ako si ma potesila. lebo mne to vychadza podla mrchy 7+2 a podla sona 5+6 tak som sa lakla ale tak to je mozno tyzden rozdiel ani nie dva vsak? joj ani nevies ako si ma ukludnila 🙂 dakujeeeem. no ona naznak videla vravi ze nieco tam blika ale nevidela dobre tak si nebola sto percent ista 🙂 🙂 pridavam fotecku 🙂
@jana21278
@ajkalak

afrika
22. led 2014

@mistisa je krásne 🙂 🙂

afrika
22. led 2014

@mistisa mne to podľa menzesu po IVF ani raz nesedelo... 😉 😉

mistisa
22. led 2014

@afrika joj moja teba mi tu urcite niekto nasadil neh ma takto potesis. 😉 si zlata dakujeeeem fakt ma to ukludnilo a odost 😉 😉 uz si len pockam na srdiecko 😉 😉 a ty ako vidim ze 19 tt vsetko je okik?😉

afrika
22. led 2014

@mistisa na začiatku sme trošku špinili, ale teraz by to už malo byť oki 🙂 🙂 ale strach je stále - veď spoznáš 🙂 🙂

mistisa
22. led 2014

@afrika hlavne ze to preslo tak sa drzkajte a uz ziadne spinenie ani nic. 😉 a nech je vsetko okik az do stastneho konca moja 😉 😉

afrika
22. led 2014

@mistisa aj tebe (vám) všetko dobré a uvidíš, že to bude v poriadku 🙂 🙂

mistisa
22. led 2014

@afrika dakujem moja moc 😉

jana21278
22. led 2014

@mistisa tak toho prcka tam máš. a už je jen tvůj. a jaký jména máte vymyšlený. a vůbec - shodnete se s tatínkem?

mistisa
22. led 2014

@jana21278 joooj ano mojaaaa tesim sa eate potochucku kym nebude blikat srdiecko 😉 ano mm ma poprosil ze jeho snom je mat syna s menom Janko lebo jeho otec bol Jan a tatinko mu umrel a chcel by mat syna janka.ja som s tym plne suhlasila krasne slovenske meno. A on mi odsuhlasil uplne s radostou dcerku s menom Natalka 😉 😉 😉 a ty ako moja? 😉

jana21278
22. led 2014

@mistisa krásný jména. u nás nic nového. teda až na dnešní očkování alenky. a hned reakce. prvně průjem, teď horečky a usla teprve před chvilkou. to zas bude noc. já mám teď ms, tak potom skočím na gyndu na preventivní prohlídku a doufám, že bude vše ok.

mistisa
23. led 2014

@jana21278 dakujeme 😉 no teda moja tak nic moc co? Ach jaj. Tak nech je vsetko ako ma a nech ste obidve okik. Kočke nech ryclo prejdu reakcie s ockovania a ty nech dopadnes dobre na gynde 😉 😉

neznama2013
27. led 2014

Ahojte kočky potrebujem radu .. MS som mala 20.12. -- mrchu som mala dostať zhruba 17.01. ...
23.01. som si robila test a vyšli mi // .. jedna bola slabšia a druhá silná ..
24.01. som šla k lekárovi a ten mi povedal, že podľa MS by som mala byť 5 tt.. na sone však nič nevidel .. Z krvi mi vyšlo HCG 100.
Lekár ma straší vraj to je dosť málo.. vraj to je buď ešte skoré tehotenstvo alebo mimomaternicové .. toho sa bojím .. ☹
Štvrtok alebo piatok mam prísť na sono a krv .. myslíte, že mám šancu .. ? 😖

madormi
27. led 2014

@neznama2013 pokud je možné, že si otěhotněla později, tak šance určitě je 😉 podle ms pátý týden,ale podle ovulky to může být klidně 4 týden a hcg ve 4 týdnu dle tabulek je v rozmezí od nějaýkých 50 jednotek do 450 cca jednotek.... takže bych to neviděla úplně černě 😉 ono je to dost různé ale. já byla na krvi 28 dc a hcg jsem měla 845 jednotek. podle ms teda 4 týden, ale na utz nic a dle hcg to odpovídá tak pátému týdnu tak uvidíme v úterý u mudr no. joo na soně je prý vidět až od 1000 jednotek hcg...

neznama2013
27. led 2014

@madormi ovulku neviem kedy som mala, nesledujem si .. 😒
bola by som veľmi rada ak by bolo všetko v poriadku .. a hlavne aby sme tehu dotiahli do šťastného konca..
držím palce.. 🙂

pisisvori
27. led 2014

@neznama2013 šla bych na odběr jako samoplátce zítra, abys viděla jestli HCG roste ..ta vlastní hodnota není důležitá, ale musí růst = zdvojnásobit se každé 2 (později 3) dny. Takže zítra 4 den bys měla mít HCG alespoň 450 (podle mne už tak 900 -1000, já jsme měla jeden odběr 62 za 4 dny = 5 den 710, za další 2 dny 3000...), pak zase uvidíš jak do pátku vyroste (už by mělo být okolo 3000 atak i něco vidět.-)) a když oba odběry hezky porosout tak je to s velkou pravděpodobností OK🙂.

neznama2013
27. led 2014

@pisisvori to je dobrý nápad.. ale kam ísť na odber.. sestrička u doktora tam dnes a zajtra nie je a kde mi zoberú krv .. ?

pisisvori
27. led 2014

@neznama2013 v Praze a větších městech jsou odběrové laboratoře...v každé nemocnici je také nějaká laboratoř. Nevím odkud jsi...projet internet a zavolat🙂. Tady odběr stojí podle laborky 150-200,- Kč

neznama2013
27. led 2014

@pisisvori možno pojdem aj ja ..nedá mi to.. som z toho nervózna.. ☹

zeta123
29. led 2014

@neznama2013 ja ked som mala hcg uz nad 1000 a na sone nic nebolo vidno.o tri dni som mala uz vyse 4000 a uz bolo vidno.len klud a chod na odber 😉

kariuska
30. led 2014

ahojte baby 🙂 chcem sa opytat ze ked mam hcg 0,500 mlU/ml.......ci som tehotna...???

kariuska
30. led 2014
neznama2013
3. únor 2014

ahojte , píšem až dnes .. nejako som sa sem skorej nedostala .. takže HCG sa nemeralo .. Nemuselo sa .. 😀
Na sone sme videli maličkú fazuľku .. 😝
Teraz sa už len modliť nech sa dobre zaklíči a vydrží do konca .. 🙂

neznama2013
3. únor 2014

@mistisa aj mne vyrátal necelé 2 týždne rozdiel medzi veľkosťou plodu a poslednou mrchou ..

mistisa
3. únor 2014

@jana21278
@ajkalak
@neznama2013
@afrika ahojte kocenky.bohuzial skoncili sme s MA 😢 v pondelok minuly mi zistili ze plodik sa nevyvija.mala som byt 8+0 a bola som 5+5 poddla sona.vysadili mi lieky a v piatok som potratila.najhorsi den doteraz aky som mala ☹ verim ze dalsi vklad uz bude uspesny a dotiahneme to do stastneho konca.musime ist dalej a to co bolo musime zahodit za hlavu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru