Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

nadis.h
29. pro 2009

No tak počkeeej.,Jestli viděla vak tak to neházej flintu do žita. Já myslela, že neviděla vůbec nic. 😅 Tak to může být v pohodě a žádné mimoděložní. Tak uvidíš z té krve co Ti řekne. A jestli Ti nesedí tak jí vyměň.Máš na to svaté právo. 😉

janka503
29. pro 2009

to si nevies predstavit ako si ma ukludnila.vraj ten vak je v pohode len sa cudovali ze tam chyba plod..preto som aj myslela,ze sa mohli pomylit v tych tyzdnoch.ale ja uz tomu nechavam volny priebeh,,ved rano sa uvidi a dam vediet ako som dopadla.. 🙂

nadis.h
29. pro 2009

No jasné.Mohla jsi otěhulit mnohem později. Uvidíš zítra a já držím moc palečky.aby tam miminečko bylo!! 🙂

janka503
30. pro 2009

ahoj nadis.h akurat som volala s lekarkou a oznamila mi ze je vsetko v poriadku..hcg som mala naposledy 428 tisic a teraz mi stuplo na 930 tisic..vraj mam dalej brat lieky co mi predpisala DUPHASTON a buduci tyzden na ultrazvuk..dufam,ze to bude tak aj nadalej ist dobre..dakujem za vsetku tvoju pomoc a podporu a drz mi aj nadalej prsty 😉

nadis.h
30. pro 2009

Ahoj Jani,
Tak paráda že krev je v popřádku. To bude i mimčo OK. 😵 Držím palce dále! 🙂

eloana
30. pro 2009

ahoj holky ahoj nadi .Janka gratuluji🙂
Nadi -on kdyz neco vidi nemusi to tak byt -ja byla kvuli praci 2 dny po vynechani -udelal mi utz a byl tam gestacni vacek a rekl mi, ze to vypada ,ze jsem,ale ze jeste neni ohraniceny tak nemuze rict, jestli je v deloze.

nadis.h
30. pro 2009

Elu no jasné. Proto já na jednu stranu byla ráda,že jsem šla na 1 utz až v 8tt. To už prostě bylo jasno. Nevydržela bych nějaký takový jo něco tam je příjďte za týden a tak... Takhle už tam byl prcek se vším všudy a já si oddychla. 🙂

A jak se máš těhulko?Tobě to letí ty týdny! 😵

eloana
30. pro 2009

nadi tobe taky leti🙂))
joo v pohode jen jsem pred vanocemi spinila byla jsem v Jablonci na pohotovosti - prca nesel jim proud u vysetreniprimar chudak lezem pac jim nevyjelo kreslo atak dale🙂)))
bylo to placentu
a jak ty?

nadis.h
30. pro 2009

Eluš a svítil Ti tam baterkou nebo jak? 😀 😀
U mě vše OK.Včera jsem byla v poradně tak mi rovnou dr udělal i utz na to šíjové projasnění a v pořádku.6,1 jdu do Gennetu na NT tak snad je vše jak má být. Včera to bylo krásný. Naposledy co jsem byla na utz to byla malá housenka a včera už človíček. 😵

eloana
30. pro 2009

hele baterku chtel ale nemeli vazne 😀
ja jdu do gennetu v pondeli jeste na tripel -ale prej to davaji vse dohromady nikoliv to nehodnoti kazde zvlast.
rekli mi at mi to ani muj donedela ,ze by tp bylo zavadejici ,ze to posilaji do jedne laborky

nadis.h
30. pro 2009

Ježiší majrá.To mi ani neříkej. 😀 😀 Bych si přišla jak u horníků. 😀
No on si jen měřil vše možné. Jinak v Gennetu mi to udělají komplet i s tou krví. A na 2 screening už do G nemám chodit,že to udělá on prý kvůli nějakým dalším testům co v G při tom nedělají.

eloana
30. pro 2009

fakt jo? me prave delaji nejaky integrovany -to je krev ve 11tt utz 13 a krev v 16tt a to se pak vyhdnoti
me zas rekli v gennetu ze mi t muj dotor nema delat. nekdo vubec na tripel testy nechodi kdyz ma screening

nadis.h
30. pro 2009

Eli no to mi tak řekl. 2,2 jdu na krev k němu kvůli tomu v tom 2 trimestru. A i na diskuzi Gennetu je taky holka co jí řekli že její dr to nemá dělat v tom 2 trimestru.Tak nevím.Ono každý je asi zvyklý na něco jiného a hlavně většina obv.dr dělá jen takové ty základní věci bych řekla.Ten můj je celkem rozšířený co se péče týče.

eloana
30. pro 2009

ja prave myslela ,ze by mi to treba nabral muj gyndar -posilaji to taky do lbc - ale z gennetu to zas pro zmenu posilaji do prahy🙂)

mircalla
30. pro 2009

ah

nadis.h
30. pro 2009

Já bycvh nejradši šla tam i tam. 😅 At to mám potvrzené 2x... 😀

mircalla
30. pro 2009

ahoj janka.....ale len mala oprava...hcg sa bude bez tych stotisic, 930 nie 930 000 tisic🙂)) take hodnoty nebyvaju ani na konci prveho trimestra. to len aby si sa nabuduce nezlakla. a tie priznaky co popisujes su dobre znamenie.

eloana
30. pro 2009

v gennetu ti udelaji integrovany test- to je ze ti to vyhodnoti dohromady nikoli jednotlive. screening je asi 90%
samotne tripel jen 60% a ten integrovany test by mel byt 98% -to delaji v gennetu.

nadis.h
30. pro 2009

Eluš no on toto dělá i můj gyndr. Mohla jsem jít k němu i na ten ve 12tt ale kdyýž už jsem prý objednaná do G tak at jdu tam.

Mircall já jsem taky na to vejrala jaká háže Janka čísla. 😀 Ale pak jsem si řekla, že to bude v jiných jednotkách než jsme zvyklé tak jsem to nekomentovala.

eloana
30. pro 2009

aha to mas fajn muj vubec nevedel ktera bije 🙂)
jestli ti to delal uz i tvuj.....
ale pokud ne tak bych si to nechala radeji v gennetu bude to z jedne laborky

nadis.h
30. pro 2009

Eli můj si dělal jen pro sebe utz.To měření šíje a všeho možného.JInak komplet trip a screening mi udělají ted v Gennetu a až pak v tom únoru mi udělá ten druhý screening už on.

eloana
30. pro 2009

u nas dr. posila v tom 20tt stejne do gennetu na utz takze .....

elinka27
10. led 2010

ahojte,v stredu som zacala spinit a mala som tam aj krv,tak som na druhy den isla k lekarovi,a ten mi urobil ultrazvuk.No na nom nebolo nic poriadne vidiet,povedal,ze maternica vykazuje znamky 6tt ale do papierov mi napisal 5/3.Poslal ma do nemocnice,pretoze nenasiel na ultrazvuku nic,ani len gestacny vak.Snazil sa to nejak zvacsit a nakoniec povedal,ze si nieje isty prtoze je to male,ale ze nieco ako naznak vaku vidi.V nemocnci mi brali krv a moc a povedali,ze hladina hcg je vysoka,ale presnu hodnotu mi nepovedali.Moj lekar si mysli,ze sa zatial jedna o anembryomolu-bezplodovu tehotnost,o tyzden mam ist na kontrolne sono.Neviem teraz co si mam o tom mysliet,logicky mi vychadza,ze ked nieje vidiet este nic,ale hladina hcg je vysoka,tak to znamema ze mimi je v poriadku,a ukaze sa.Ale zasa som niekde citala ze vysoka hladina hcg esate neznamena ze vo vacku bude aj embryo...Mimomaternicove mi nepotvrdili

tatarina
10. led 2010

Já jsem taky v začátku těhu. K dr jsem se už objednala, ale první termín mají až 21.1., tak si budu muset počkat. Zatím mi doma vyšly jen testy, ale ostatní příznaky se dostavili taky. Chutě, bolavá prsa, nafouklé břicho apod. Krev mi můj gynekolog při prvním nebral. Rovnou mi dělal těhu test, protože jsme potřebovali vědět, zda mi může dát antibiotika na zánět močáku nebo ne... Nic na ultrazvuku v tom 5. týdnu taky neviděl, za týden už tam zárodek byl. Měla jsem strach z mimoděložního, ale naštěstí v pohodě...

Držím palce, Elinko...

elinka27
10. led 2010

tatarina dakujem,tiez nejak stale dufam,ze to bolo este skoro a o tyzden bude uz vidiet zarodok...

nadis.h
11. led 2010

Eli přesně je potřeba vydržet a příští týden by mělo být už i srdíčko! 😉

elinka27
12. led 2010

nadis,ale neviem co si mam mysliet ked uz mal byt vidiet plod nebolo vidiet nic,tak tomu ani nejak moc nedavam,ze za tyzden by uz bolo aj srdiecko 😒

cutty
13. led 2010

Ahojte prosim Vas o radu, resp. ci ste sa s niecim podobnym stretli.
Minuly tyzden v pondelok mi moja lekarka brala krv na HCG a vysledok bola hodnota 84. Na UZV nebolo nic vidiet. Vcera mi robila UZV sondou a videla dutinku, no este brala krv. Lenze vysledok z krvi bol hodnota HCG - 127. Vyjadrila sa ze je to velmi male stupnutie hladiny a mam ist znova na odber :( Vraj moze ist o mimomat. alebo odumieranie plodu. Nemoze sa ta hodnota este upravit?

tercie
13. led 2010

Cutty jde o to, že hladina HCG se zvyšuje obden, a měla by se zdvojnásobovat...tedy pokud jsi měla 84 tak další hodnota by měla být 168. Ale příroda je mocná a ještě se to může vyvrbit 😉 Nezoufej, moc držím palce aby to dobře dopadlo!!!!!

nadis.h
13. led 2010

Eli nestresuj se předem.Počkej na tu kontrolu a tam už musí být jasno. Ty začátky pokud se jde na utz "moc brzy" jsou často takhle stresující že "nic není vidět"... Proto já z tohodle důvodu byla ráda,že jsem šla na 1 utz po potvrzení krve až v 8tt. Už bylo jasno buď tak či tak.

Cutty měla by se krev vzít aspon 3x aby se vidělo jestli stoupá. S těma utz je to v těhlech začátcích těžký jak píšu Eli. Ono se snad říká, že NEJ je vidět "něco" na utz od 1000 iu Hcg a výš. Tam už je pak jasno.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru