Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

svlocka
13. únor 2015

@anna159 jo mam jit az mi zkonci ms na kontrolu jestli jsem oka,a rikal ze mi zopakuje hl.hcg.urcite bych sla pozdeji bylo to moje prvni tehotenstvi,snad to dalsi uz bude lepsi 🙂

dindonka
20. únor 2015

mohu se přidat, poradíte mi, dnes jsem byla na krvi a naměřili mi 35 jednotek hcg, že prý ano i ne. Tak jsem z toho špatná, co myslíte, je to biochemie nebo ne? Poslední styk byl 6.2. tak nevim.....

renes3
20. únor 2015

@dindonka počkej do neděle a testni se,pak uvidíš

sleepers
20. únor 2015

@dindonka podivej se me album "nase cesta..."
Taky jsem plasila ale ted uz vim, ze hladinu hcg nema cenu resit. U kazdyho roste jinak.
Podle hodnoty tehotna jsi, tak si to uzivej

dindonka
20. únor 2015

@renes3
a co uvidím? Já dělal test ráno před krví a proužek, je vidět krásně, není úplně silný, ale je tam. od pondělí testuju a sílí to

dindonka
20. únor 2015

@sleepers
děkuju z apodporu, zatím jsem ve stresu, kamarádka mi na to řekla, že bude mimčo postižené, když je tak malé hcg

sleepers
20. únor 2015

@dindonka to je blbost. S tim hladina HCG vubec nesouvisi.
Hlavne bud v klidu a zadny stres.

dindonka
20. únor 2015

@sleepers
takže šance je, no snad jo

adelinka1
20. únor 2015

@dindonka buď v klidu, já měla v den očekávané MS/14DPO/ hladinu HCG 37, za 4dny pak 170 a za týden 4000.

dindonka
20. únor 2015

holky děkuju, já už umíram strachy, kontrola až za 3 dny

peckyova
27. únor 2015

Ahoj holky, minulý měsíc jsem prodělala spontánni potrat. Hladina HCG byla v 14DPO 220, za tři dny 195, další tři dny už jen 85 a zas další tři dny hodně bolestivá menstruace. Po menstruaci jsem šla na prohlídku, doktorka mě prohlédla a řekla mi, že jsem se krasně vyčistila hladinu HCG na O a můžu začít hned znova. Hlídala jsem si testikama ovulaci a s pozitivnim testem na 23 dnu jsme měli sex. Teď je to 36 a 14DPO a hladninu HCG mám 12 a na ultrazvuku je vidět jen přizvedlá děloha a připravené děložní lůžko. Doktorka mi na to řekla že mě za těhotnou prohlásit nemůže, protože je to moc málo a mám si přijít za 4 dny, když to nedostanu. Čípek mám krásně měkký, býlý výtok, citlivé bradavky a bazalní teplota mi už 14 dní neklesla pod 37,2. Už opravdu nevím, co si o tom mám myslet. Těšila jsem se jak s manželem založíme rodinu a zatím to je jen o lítání po dokotorech a spousty zklamání. 😢

shine2015
27. únor 2015

@peckyova z hladinou 12 nejlze nic na ultrazvuku videt, ani kdyby jste se na hlavu stavěli...nezbývá nic víc než vydržet. Navíc že vyšel pozitivní ovulační test znamená to, že do 48hodin bude ovulace...tudíž nemůžeš říci, že jsi 14DPO....vyčkej....nech mimíska, at se v klidu uchytí a drží...vím, že je to o nervy, ale stejne ti ted nikdo nic 100% neřekne....bud ráda, že mám hladinu 12 - pokud jsi mela dříve odber s hladinou 0, tak je šance, že těhu jsi.....v pondelí si pro svuj klid mužeš udelat v laborce náber krve a uvidíš, zda hcg poroste a jak moc .-) hodně štěstí

lloupacek
1. bře 2015

Ahoj holky
Ja hlasim taky info. V patek jsem byla 21 dpo (iui) a hcg bylo 92. Na utz samosebou nic.
Doktorka rekla ze mam prijit ted v pondeli a udelame vse znovu.
Vloni jsem mela mimodelozni co stoupalo pomalu takZe se dost desim.
Snad to bude v poradku!
Vsem nam drzim palce.

damaska
2. bře 2015

Ahojky, jen se jdu se jen poradit. V sobotu jsem byla na krvi a hcg bylo kolem 600. Dnes jsem byla na krvi znovu a jen 375,6. Ale MS mám dostat až ZÍTRA. Podle dr. to zvolna klesá a ukazuje na konec 😔 . Ale jsem teprve tak 3t t- 4tt. Nepřijdou Vám ty hodnoty vysoké? Nebo je to opravdu špatně?

peckyova
2. bře 2015

@shine2015
Tak to dopadlo špatně, dnes už to kleslo na 8 a začala jsem krvacet. Protože už se to stalo podruhe (chemické těhotenství) za sebou, dostala jsem žádanku na imunologii a genetiku do Prahy a čekají mě krevní testy na hormony a infekce. Tak se snad něco zjistí a příště už to výjde, jednou musí ;)

peckyova
2. bře 2015

@damaska
Vždy když mi začaly hodnoty klesat, byl to konec. Moc mě to mrzí, drž se!

shine2015
3. bře 2015

@damaska když jsi tehotna ne poprve, může hcg rust rychleji....ale jakmile klesa, tak mimi ted nebude. nic si z toho nedelej....ted se dáš dokupy a brzy otehotníš znovu. hodně žen otehotnelo na pohodu hned po první či druhe MS, říká se, že tělo je připravené, nekdo dokonce trvdí, že je to jako když pohnjíš....tak se drž.

shine2015
3. bře 2015

@lloupacek tak jak jsi včera dopadla?

lloupacek
4. bře 2015

@shine2015 ahoj promin ja abych to vsude nepsala zvlast tak to visi na nastence moji. 🙂
Dekuji ze sis vzpomela!🙂

damaska
4. bře 2015

@shine2015 Ahojky, tak uvidím jak bude odpol krev, zítra nastupuji na kyretáž a laparku. No, veselo mi není. Chtěli jsem mimi zkusit teď a když to nevyjde, tak půjdu do práce a možná někdy 😢 😢 😢 . Ale děkuji, zase lepší takhle, než o mimi přijít později

a1211
4. bře 2015

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat v pondělí 12 den po ET mi v krvi naměřili 930 jednotek Hcg, a na další odběr si mě ale už nepozvali, pouze za 14 dní na UTZ. Jak ale do té doby poznám, že hodnota stoupá jak má. Příznaky totiž žádné nemám, mám tedy jít raději na krev jako samoplátce?

lloupacek
4. bře 2015

@a1211 nepoznas to samosebou nijak, dokud si nenechas udelat dalsi odber. ale vzhledem k tomu, ze jim hladina hCG prisla v poradku tak te berou rovnou na UTZ priste. to bys mela byt rada. jako samoplatce muzes jit kolikrat chces, laborky budou mit z tvych penizku radost 😉

a1211
4. bře 2015

já jsem ráda, ale jsem hrozný posera, jak mě není špatně a nic necítím, tak už mám hrůzu jestli je vše jak má a plaším🙂, takže mám být v klidu a vydržet?

lloupacek
4. bře 2015

@a1211 podle mne urcite. raduj se z toho, ze jsi tehulka a podle informaci od mnoha holek, jsou nejlepsi priznaky - žádný příznaky! co by za ne mnoho tehuli dalo. bsichni blejou, ser**, a tobe je uzasne, tak jen doufej, ze ti to vydrzi co nejdele 🙂 na krev si klidne pro klid duse zajdi. myslim, ze to neni na skodu, ale ne driv jak 2-3 dny od posledniho odberu at mas co porovnat

lencak80
4. bře 2015

@a1211 buď ráda, že nemáš zatím žádné příznaky a raduj se... mně také nic nebylo a jak jsem byla ráda. Takže buď v klidu, pokud jdeš až za 14 dní, tak je to jen dobře, to znamená, ž je zatím vše v pořádku!!!!

martina19888
4. bře 2015

Prosím o radu.Včera jsem byla na vyšetření ULT a byla tam černá tečka. Bohužel krev negativní je možné že hcg je ještě tak nizké a jde o těhotenství?

lloupacek
4. bře 2015

@martina19888 a tobe nerekl nic lekar? jak se tady vsude resi, na UTZ se neco objevi az kdyz je hCG 1000 a vic. lekar ti musel rict co je ta cerna tecka ne? a jestli je krev uplne negativni, resp pod 30 tak se o tehu zrejme nejedna.

martina19888
4. bře 2015

Řek že si myslí že to těhu je tak vzal krev. Dnes jsem volala do ordinace a sestřička mi řekla že je to negativní

lloupacek
4. bře 2015

@martina19888 to je teda divny... vetsinou jako u mne, je to naopak. na UTZ nic, ale krev pozitivni. Tak to nevim. Urcite te ceka dalsi kontrola. a terba hCG poroste. kez by, drzim palce

martina19888
4. bře 2015

Jo je to divné proto si nedělám ani naděje. Snažíme se už cca 2 roky. Konečně jsem se rozhodla na pořadné vyšetření.Malou naěji jsem ale fakt měla když jsem viděla tu tečku.Mam příd 2-3 menzes na krev

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru