Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

laura268
8. bře 2012

@salomee ja si stale myslim ze Dr. ma len zbytocne vystresoval a ze vsetko bude OK 🙂 rodila som pred 3r, nemala som zrasty ani nic podobne ani pred porodom ani po nom. A mimomatern. je ked su zrasty a vajicko sa nema ako dostat do maternice, ze?
Utesujem sa ze keby to bolo mimo tak v 5TT by som uz aspon spinila, alebo mala krce a ja nic, uplne v pohode 🙂 trosku mam pocit nafuknuteho brucha a sem tam ma pichne akoby v maternici ale to aj pri dcere tak bolo..

timona
8. bře 2012

ja som dnes 3tt+5 dní, v pondelok som mala HCG 244 o dva dni 383, ale ciarka na teste nesilnie, je vyrazna ale nesilnie, dnes sa mi zda dokonca o nieco slabsia. Hrozne sa bojim. Zajtra mam ist k Dr.

salomee
8. bře 2012

@laura268 Nevím, jestli mimoděložní musí být jenom při srůstech, to asi ne... A ti doktoři..nemají potřebu a důvod nějak utěšovat a slibovat, oni to tak neprožívají... Spíš se ale divím, že to vzal tak kategoricky, ..někdy mám pocit, že jedou podle schématu "ovulace 14. DC a nikdy jinak"... já jsem s tím taky měla zpočátku problémy Dr. furt viděl o pár dní mladší těhotenství a já věděla na 100%, že skutečně mladší je, ale on neslyšel, nebral to v potaz🙂.

laura268
8. bře 2012

@salomee
No ved to ze oni to maju presne 14- ty na povel musis ovulovat! 🙂 🙂 To mas pravdu ze mimomat nemusi byt len pri zrastoch, ale zvacsa je to pri nich.. resp sa zatula vajicko kde samo chce ☹
Mna len zavadza to ze nemam ziadne krce, ani spinenie ani krvacanie.. nic. vobec nic.. Co som citala na nete tak cca v 5TT sa uz zacinaju krce atd..

megy
8. bře 2012

@laura268
@timona holky, vím, co to je čekat, zda je vše o.k, ale z vlastní zkušenosti , na uz jde vidět něco, až když máte něco přes 1000 jednotek. navíc ovulace není přesná jako hodiny, já měla 10 DPO hodnotu 33, 12 DPO 81 - v den očekávané MS s cyklem 28 dní, na uz nešlo nic vidět a přesto mám teď před porodem 🙂 další krev mi brali až po týdnu a něco a to jsem měla už přes 6 tis. takže vím, že je to těžké, ale vydržte. Oni dr. strašně rádi straší. Příroda ví, co dělá, Moje testy byly až moc vybarvené daleko po dnech očekávané ms. držím pěstičky

timona
8. bře 2012

ja som dnes tak zrela na psychiatriu

laura268
8. bře 2012

@megy Bodaj by sme dopadli tak stastne ako ty 🙂
Citala som jednu reakciu ze ked nema zena ziadne krce ani krvacanie len nizku HCG tak sa niet preco stresovat.. dufajme ze to bude pravda 😉
Drzim prsteky na bliziaci sa porod 😉

megy
8. bře 2012

@laura268 to je hodně individuální 🙂 já měla den před ztracenou ms křeče jak hrom, navíc jsem měla ještě cystu o velikosti jablka na vaječníku, takže je to hodně indivindi 🙂 já věřím, že to bude dobrý 🙂

laura268
8. bře 2012

@timona
Ale ved ty si mala dobre HCG ked pocitam spravne tak na 4tt+0 si mala 383.. ja som mala na 5tt+4 - 330.
Never testom na 100% hladina HCG kolise a niekedy ciarka na teste uz nema kde silniet.. Podla mna by si mala byt v pohode, ved HCG si mala super.. zajtra ides na krv?

timona
8. bře 2012

@laura268 ale mne vystarsila ta slabsia ciarka dnes rano a uz ma prsia prestavaju bolet...idem si dnes dat spavit kontrolne HCG, strasne sa bojim ze klesa...ja mam uz za sebou IVF a vsetko mozne...toto k tomu by som uz asi nezvladla..

laura268
8. bře 2012

@timona ja som mala 35D po menst slabu ciarku, 38D po menst este slabsiu a dnes rano t.j 42D po menstr. najsilnejsiu zo vsetkych..
Uvidis ako vyjde HCG... drzim prsty aby bolo OK 😉

ladybirdie
8. bře 2012

ahojte, ja som mala v pondelok poz. teh.test s dost vyraznou ciarkou. Bola som u lekara, hcg som mala 178, vraj trosku nizke. Dnes som bola na kontrolne hcg, co bolo 161 a na usg: cysta na pravom vajecniku, v maternici nie je nic. Lekar mi povedal, ze cysta moze mat aj take priznaky. Som dost sklamana ☹ Po potrate a MMT sme uz dufali, ze sa konecne podarilo a nic. V pondelok mam ist na vyvolavacku, aby som dostala menzes. Uz len dufat, ze nemam zase MMT. Drzim vam palce, aby sa vam podarilo tehu.

stastenka42
8. bře 2012

@laura268 ahoj,ja som mala nniečo podobne v oktobri,mala som hcg 886 v ,a na utz v 5tt nič v maternici,potom ma poslali do nemocky s podozrením na mimomaternicové a na koniec po niekolkych dnoch,ked začalo pomaly klesať hcg ,mi povedali že ide o biochemické tehotenstvo,takže som mohla íst domov a asi po týždni som dostala menzes,sama som sa vyčistila,tak neboj a nemysli hned na najhoršie

jana21278
8. bře 2012

zdravím holky, už 14 dní vás sem chodím číst. ale neměla jsem odvahu napsat. byla jsem u dr. si potvrdit těhotenství ve 4+5tt. ale nic neviděl. tak mi vzal krev a hcg bylo jen 159. za dva dny jsem si přišla pro výsledky a zase nic neviděl. už jsem po jedné revizi. minule mi řekl, že jak budu mít pozitivní test ať hned přijdu, že to podpoříme. k ničemu se neměl tak jsem mu to připoměla. dostala jsem utrogestan a kyselinu listovou. dělám v kauflandu na pokladně. takže dost těžká práce. rovnou jsem si řekla o neschopenku. moc se mu to nezdálo, hlavně, že mi před tím říkal ať kolem¨toho našlapuju po špičkách a nic netahám. ale dostala jsem jí. na kontrolu jsem měla přijít za 14 dnů. no byly to dva týdny hororu. a včera jsem tam šla. a k mýmu překvapení máme srdíčko. to bylo v 7+0tt. je všechno sice tak o týden opožděný, ale jsem nadšená. i když pořád je velká možnost, že to zase nedopadne. řekla bych, že ve 33ti má moje tělo už hoší schopnost tvořit si hcg samo a pomáhá ten utroš. tak snad to dopadne. píšu sem hlavně, aby se vidělo, že i s nízkou hladninou hcg to může dopadnout dobře.

laura268
8. bře 2012

@jana21278
Supeeer kraaasa 🙂 🙂 vela stastia do dalsich tyzdnov
Povzbudila si ma maximalne 😉 dufam ze aj budem moct napisat o par dni taku pozitivnu skusenost 🙂

zeta123
9. bře 2012

ahojte žienky! ja som mala dostať menzes 5. augusta.....a nič....9.8. som mala hcg 1128, ale nebolo nič vidno na sone a 12.8. som mala hcg okolo 4700 a už bola v maternici dutinka....a teraz tá "dutinka" v mojom brušku neskutočne vystrája 🙂 . prajem vám aby ste aj vy čo sa snažíte o bábo podobne dopadli ako ja a nevzdali sa 😀 držím vám palce 😀

laura268
9. bře 2012

Baby dnes som bola po vysledky HCG tak krv vzata 40d po menstr. bolo 330 a na 42dPM bolo 760.. taze krasne stupa, hrozba mimomaternicoveho tehot. sa znizuje 🙂 straaasne sa tesim... v Pond idem na sono malo by uz byt vidno daco lebo hodnota by mala byt uz nad 1000... a Dr priznal ze sa mylil ze to asi nebude 5TT ako urcil podla poslednej menst. ale pravdepodobne 4TT..
Viem ze este sa nemozem na 100% tesit, aleje to aspon krocik ku lepsiemu 🙂

zeta123
9. bře 2012

@laura268 držím ti palce...a nezľakni sa keby ti nebolo nič vidno...tak ako som písala ani mne nebolo vidno a mala som hcg nad 1000. tiež som sa bála...a predsa bolo nakoniec všetko v poriadku 🙂

timona
9. bře 2012

Stretli ste sa niektora s tym , že pri špinení v skorom tehotenstve, lekar okrem predpisu duphastonu pichol aj pregnyl?Nemoze to uskodit?

timona
12. bře 2012

je normalene že vo štvrtok som mala HCG 660 a dnes 980? nie je to malo?Som 4týždeŇ +2 dni. Dokedy by sa to malo v prieehu dvoch dní zdvojnásobovať?Ja om uz uplne hotova, na sone mi tiez nic nevidno..

laura268
12. bře 2012

Dnes som bola na UZV tak mala som dutinku v maternici, takze MMT je uplne vylucene. tesim sa 🙂 🙂 o 2 tyzdne UZV ci je v plodovom vaku plod a ci je akcia srdiecka a ja budem konecne pokojne spavat.. aspon dufam..
ale... v piatok v noci mi zacal hnedy vytok.. taka starsia krv, len take vlakna cca 2x denne.. dr mi dal Duphaston tak dufam ze vsetko bude OK.. Podla UZV to urcil na cca 4TT
Timona ja som mala v 3TT Hcg 330 a o 2 dni 730.. Dr mi povedal ze Hcg kolise v prvych tyznoch.. Kedze dnes videl na UZV pl. vak tak uz je logicky Hcg viac ako 1000- nad 1000 uz vidi Dr. nieco na UZV. Si si ista ze si v 4TT? Ja podla PM som mala byt v 6TT a Dr podla UZV urcil 4TT..

timona
19. bře 2012

neviete, dokedy po potrate klesá HCG? nejvyššie som mala nejako 1000, ale uz nestupalo, začala MS a HCG šlo dole, v piatok 430 a dnes 300, neklesa nejako pomaly? alebo ako dlho ma klesat?

ladybirdie
20. bře 2012

@stastenka42 a aky cas ti trvalo, kym ti HCG zmizlo z krvi? lebo ja krvacam uz 2 tyzdne, cysta mi praskla, no lekar tam vidi este daco na pravom vajecniku, co moze byt MMT. tak som v strese a hcg este stale 115.

prdecek
27. bře 2012

ahojky holky,
19.3. (37DC) jsem z krve měla hcg 22,4 a na testu slabou čárku, na další krvi jsem nebyla, ale čárka sílí (viz mé album), mám po dvou nevydařených těhu, tak se bojím. Podotýkám, že cykly mívám dlouhé i 36dní.

salomee
27. bře 2012

@prdecek Narazila jsem na Tvé album a ta čárka zesílila dost hezky, máš stejnou jako kontrolní, to z 22,4 v krvi asi nebude🙂. Máš domluvený nějaký další vyšetření?

prdecek
27. bře 2012

@salomee no ty čárky co sou stejný jsou teď ze soboty 24.3., tak to asi stoupá. Těch 22,4 bylo v pondělí. Zítra budu volat k doktorce zda si můžu v pátek dojít znovu na krev. Ona mi totiž v to pondělí řekla, že tato hodnota může být i těsně před měsíčkama (těch 22,4). Dala mi minulou středu tu injekci na vyvolání MS, ale řekla, že pokud jsem těhotná, že to to těhu podpoří. Jsem z toho celá jelen. Před dvěma lety se mi stalo, že bylo hcg z krve 20 a testy taky sílily a pak bylo hcg 600, pak byl gestační váček a na uzt v 10tt zjistily, že tam není vůbec plod, ale jen ten gestační váček odpovídající tomu 10tt. Tak proto mám strach.

megy
27. bře 2012

@prdecek po pravdě je kravina, aby byl před menses těhotenský hormon v krvi běžně pozitivní, pokud nejsi těhulka - co to dr. plácá??? 😕 budu ti držet moc pěstičky, trošku si tě pamatuju, jak jsi bojovala 🙂

piacere
27. bře 2012

súhlasím s @megy . Viem, že niektoré laboratória majú napr. od 0 - 10 hcg ako negatívne... ale až 22? Hlúposť. Ja som mala pri biochemickom tehotenstve hcg 21 ... ale tebe to podľa testov krásne stúpa 😵 Držím palce
@prdecek

salomee
27. bře 2012

@prdecek ...to taky slyším prvně že by bylo tolik před MS. Neboj se, "vyvolávačka" těhotenství fakt podpoří... a to teda nejste domluveni, že když MS nedorazí do určité doby, máš dojít? Tak snad aspoň vezmou tu krev a uvidíš.

prdecek
27. bře 2012

@megy no mě to příjde taky divný, že bych mohla mít "tolik" před MS, ale tak jsem nic neříkala. Navíc to byla i náhoda, pač jsem si šla pro antibiotika, protože mi ze stěru našla nějáký zánětlivý změny a že jsme měli jít další cyklus na IUI, tak to chtěla přeléčit. Jenže se mě zeptala kolikátý DC jsem byla jsem 37DC, tak že mi radši vezme krev. No a výsledek už znáte. Jenže ona se asi nepodívala do papírů, že běžně mívám cyklus i 35dní. Takže by to i mohlo odpovídat ta hodnota. Jinak já si Tě taky pamatuju, myslím, že jsme spolu chodili do nějáké diskuze, že?

@piacere a když jsi měla to chemické těhu, tak jak ti tmavly čárky na testech a jak dorazila ms? sama nebo jsi musela na revizi?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru