Hlen jako příznak těhotenství? Máte zkušenost?

zarofka
28. bře 2011

Chtela jsem se zeptat, jestli nektera z Vas nahodou nema zkusenost s tim, ze v dobe ocekavaneho prichodu menses by mela bilkovy hlen (v podstate priznak menstruace), ale nakonec byla tehu? Diky, Lenka

marca22
28. bře 2011

@zarofka Ahoj,asi myslíš jako příznak ovulace. Někdy se stane že můžeš mít ovulaci před nebo při ms,ale jsou to vyjímky. Není to vyloučené.

domca1221
28. bře 2011

@zarofka ahoj, moje kamarádka co je teď těhu mí říkala, že toto měla a že jí doktor řekl, že se to občas stává při začátečním těhu, ale nevím no asi těch příznaků je mnoho 🙂

k.jolanka
28. bře 2011

@zarofka tak přesně to jsem měla já..bílý jakoby hustý výtok, no dá se i říct že hlen 😅 , je to na začátku těhotenství obvyklé a já to měla skoro až do porodu, akorát pak už slabší..takže jestli jsi nedostala menstruaci a máš místo ní tenhle bílý hlen, no tak bych si asi udělala těhotenský test.. 😉

koutnapavla87
27. pro 2011

Hledala jsem na internetu, jestli by nešlo nějak zjistit, jestli jsem těhotná, protože jsem začala mít pochybnosti o používané antikoncepci. Našla jsem tohle : http://test-tehotenstvi.cz/?stranka=2 a docela mě to uklidnilo v podstatě šlo o stejné otázky, na které ptá gynekolog

salomee
29. pro 2011

Co se týče výtoku, měla jsem taky vždycky jsem se budila s pocitem, že jsem TO dostala, ale krev žádná.. a pořád to trvá, nejvíc ráno, bez "intimek" bych nemohla existovat.
No a k tomu testu... ty otázky jsou právě takové, na co se ptá každý doktor a co už si většina i najde sama všude možně na netu..a stejně i kdyby byly odpovědi svědčící s velkou pravděpodobností o těhotenství, jisté to není ani zdaleka. Je to zas jen 50:50.. a už mě trochu znervózňuje, v kolika diskusích nacházím odkaz na tento test.

klaudina22
7. led 2012

tak sem to zkusila udelat ten test a pak poslat sms. ale holky bacha. dost mě teda dost naštvalo, že sms stojí 100 kč! podle tel. čísla sem čekala 3 koruny.. no co už, no. 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru