Hlenova zátka a bolesti zad

moudra_sova1
3. čer 2019

Dobrý den, může být hlenová zátka hustý bělavý hlen bez krve? V patek jsem byla na kontrole a od pátku citim tvrdnutí a bolest zad (dole). V sobotu jsem byla na dětském dnu a od te doby mě bolí podbřišek a jezdi mi bolest jakoby az dolů do pochvy, také mi je špatně od žaludku. cítíte pohyby i pres tvrdnutí? Myslíte, ze se chystá porod? Vím, ptám se jako tele, ale prvni potod bxl vyvolávaný a před termínem. Jsem 38 tt

hanulkaha
3. čer 2019

Ad zatka, ja mela u obou tehu zatku jako "velky smrkanec" s primesi hnedocervene krve a odchazela mi postupne, v prvnim tehu 2 dny a treti jsem rodila a ted ve druhem cca 5 dnu...a bylo ji opravdu hodne, az me to prekvapilo 😮
A to tvrdnuti, deloha zacina "cvicit" na kontrakce, takze se porod muze chystat, jen to muze byt treba zitra, nebo za tyden, dva...😉
Mnoho stesticka preji 🍀✊✊

julielim
3. čer 2019

já pár dní před porodem akorát zašpinila (3x převlíct kalhotky). Tvrdlo mi břicho půlku těhotenství, ale bolely mi záda v intervalech. Na ozvách samozřejmě nic, jezdila jsem do porodnice 2 dny než si mě tam nechali. Tím že jsem měla kontrakce hlavně do zad prostě nebyly naměřitelný. Takže můžou to být poslíčci, ale pokud je to pravidelné, radši bych zašla k doktoru na kontrolu. Takhle na konci už se stejně chodí každý týden, ne? 🙂

zuzkabrhelova
3. čer 2019

Taky mu první odcházela zátka průhledná to bylo v patek a sobotu. U toho posličci. Od neděle klid. Potom v úterý v 5hod.už byl velký kus hnědého hlenu ale opravdu velký. Velikostně jako velké slepičí vejce. A o půlnoci odtekla voda a před 5 byla malá na světě. Takže se může blížit porod 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru