Hnědý výtok, mohla bych být těhotná?

klleris
30. črc 2013

Ahoj snažilky a těhulky.
Jsem tu nová,ale měla bych na vás dotaz.Byla bych vám strašně moc vděčná,kdyby jste mi aspoň jedna poradila.
22.7. jsem měla ovulaci.26.7. jsem jen odpoledne špinila.Takový hnědý vytok.Od té doby jsem jiná.Nafouklý břicho,bolesti v podbřišku,prsa bolí a prostě celkově jsem jiná.Je možné,že bych mohla být těhotná?To špinění,nemohlo by to být třeba to zahnizďování?Dnes jsem byla na gynekologii,ale byl tam hodně divnej doktor,záskok.Ale to by stejně ještě nešlo vidět na UTZ,že?Hrozně bysme si přáli miminko.Mám už dvě děti.
Předem vám moc děkuji za názory.

speedygon
30. črc 2013

Může to být jen opožděná MS, ještě bych počkala...a pokud čekat nechceš, požádej svého dr o krevní testy a máš to...ale já bych ještě počkala...kdy byl nechráněný styk neuvádíš a MS, pokud měla přijít toho 26. mešká jen 4 dny, což nic není....

salomee
30. črc 2013

No, těhotná být můžeš... to je snad jasný🙂..ale na sto pro budeš vědět až z ultrazvuku, nezbude než vydržet,..v době vynechání mens. udělat test.. Ono že jsi jiná...bolesti prsou... to jsem měla milionkrát, naštěstí ale dítě mám jen jedno🙂.. ale to špinění si nevymyslíš, to by být mohlo🙂. Máš pravdu v tom, že dr. by stejně nic neviděl..a dr. většinou moc neprožívají ani pozitivní testy, zvou si těhotné až později.

sarkad2856
30. črc 2013

Přesně tak,být těhotná můžeš,asi bych počkala a pak si udělala test nebo rovnou zašla na krev 😉

evulinkab
30. črc 2013

jestliže jsi měla ovulaci 22.7., tak máš ještě do termínu menstruace čas, ne??Menstruace vetsinou nastupuje za 12 dní po ovulaci.A to z toho duvodu, aby stihla při případném oplodnění pořadně narust sliznice, proto by tato fáze od OVU do MS měla trvat alespon 12 dní.Nicmene ty sama znáš sve cykly a nic není nemožné...takže počkej do terminu MS a uvidiš..

alenka_p
31. črc 2013

Udělej si test, ale až za pár dní, teď by na něm asi nic vidět stejně nebylo. Na UTZ je plod vidět až tak 14 dní po vynechané MS, srdeční akce většinou ještě o něco později, takže k Dr. takhle brzo vůbec nemá cenu chodit...

monikabie
31. črc 2013

Myslím že je ještě čas na cokolá. je to teprve týden od ovulace, je zbytečné chodit k lákaři kdyř ještě ani nevíš jestli ti dorazí menstruace. Píšeš že máš 2 děti tak snad víš jak to chodí né?

yavvie
31. črc 2013

Ja som skoro normalne krvacala pri zahniezdovani asi jeden den, na teste este nebolo nic vidno. Na dalsom teste po tyzdni tiez este nic. U gyn som bola asi tyzden-dva po ocakavanej menstruacii, test uz pozitivny, doktor bol celkom prekvapeny, ze aj na ultrazvuku uz bolo vidno mrne.
Takze urcite pockat do terminu menstruacie no a uvidis, budem drzat palce 🙂 Teraz ti aj tak ani doktor este nic na isto nepotvrdi (neviem ako rychlo vedia zistit z krve).

bozinka011
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru