Hodnota HCG po ET je 55,7. Testovala jsem brzy?

elza81
14. čer 2011

Ahoj, prosim o Vase zkusenosti a nazory.
Jsem po transferu 2x 2 dennich embryi, testovat mam az v patek. Jelikoz jsem nedockava, test jsem si udelala uz vcera a dnes opakovane, z ranni i odpoledni moci, ve vsech pripadech byl jasne pozitivni. Zasla jsem tedy dnes na krev (11. den od ET) a hodnota hcg je 55,7.
Myslite, ze je to tim, ze jsem testovala brzy? Je tu nekdo, kdo mel tak nizkou hodnotu a dopadlo to dobre?
Jeste podotykam, ze pregnylem by to byt nemelo, mela jsem 5000 jednotek a injekce probehla pred 15dny.
Vsem diky za odpoved.

sysysy
14. čer 2011

já si myslím, že v tvém případě je výše HCG v pořádku - když to srovnám se mnou - 14 den od ET (po 4-denní kultivaci) jsem měla s jedním embryem hcg 297. Takže když se hcg každým dnem dvojnásobí, tak tvoje hodnota plus mínus odpovídá, gratuluju 🙂

elza81
autor
14. čer 2011

jeee, dekuji za povzbuzeni, snad to tak bude, zitra jdu zase na krev (mam sestru zdravotnici, tak toho vyuzivam), ale jsem z toho docela rozpacita, tak sbiram zkusenosti. DIKY 🙂

elza81
autor
14. čer 2011

@sysysy jeee, dekuji za povzbuzeni, snad to tak bude, zitra jdu zase na krev (mam sestru zdravotnici, tak toho vyuzivam), ale jsem z toho docela rozpacita, tak sbiram zkusenosti. DIKY 🙂

sysysy
14. čer 2011

@elza81 - určitě to bude OK 🙂

bellka
14. čer 2011

@elza81 určitě je to v pořádku, já byla na krvi 16. den po ET, ale měla jsem 5tidenní blastulky a hodnota byla 2372,3 nebo tak nějak, tak se ničeho neboj a veřejně Ti gratuluju, těhulko 😵 😵 😵

demima
14. čer 2011

@elza81 ahojki já měla 11 den po ET hodnotu 81,2 po 5 denní PK ,tak si myslím že tvá hodnota je naprosto v pořádku a gratuluji 🙂

elza81
autor
14. čer 2011

@bellka DEKUJI!! radeji potichoucku, ja se stale bojim verit, at to nezakriknu...
Psaly jsme si v prosinci, nevim, jestli si budes pamatovat - byla jsem ve Fertimedu a prechazela jsem do Unici. Kazdy pokus dopadl hodne spatne, nikdy nedoslo ani k ET, nakonec jsem presla jsem k Machacovi do Reprofitu a ejhle, tohle je muj druhy ET a poprve v zivote vidim carky na testu! Tak se modlim, at to dobre dopadne, kdyz uz, tak uz, no ne??? 🙂
Dekuji moc za povzbuzeni, HODNE casto si ctu Tvuj blog - kdyz mi bylo nejhur, dodaval mi nadeje a moc mi to pomahalo!

elza81
autor
14. čer 2011

@demima take dekuji za povzbuzeni, uplne me to dojalo, ze mi odpovidate a povzbuzujete, tohle presne jsem potrebovala, diky!!

demima
14. čer 2011

@elza81 proto jsme tady 🙂 držím palečky ,dokážu si živě představit jak se cítíš ,něco podobného jsem si zažila.Tak přeju ať mimisek pěkně roste a brzy jej uvidíš na utz 🙂

bellka
14. čer 2011

@elza81 jééé, tak to mám úplně husinu po celém tělééé 🙂 Někomu jsem s tím možná protivná, ale já pořád tvrdím, že zázraky se dějí v Reprofitu 😵 😵 😵 Parááádaaa 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru