Holky, co vy na to? Jsem těhotná? Poradí některá?

jitka2014
23. pro 2013

Ahoj holky, co myslíte, vypadá to na Vánoční dáreček? 🙂 je to 12 dnů od styku.. já tam prostě něco vidím, ale může to být proto, že to vidět chci 🙂
Děkuji!

lv
23. pro 2013

duch tam je, taky to vidím. zkus zítra z ranní moči.

dadushe
23. pro 2013

Noooo, já tam taky vidím malého ducha 😉 Zkus to zítra znova z ranní, jestli nebude trošku silnější, jinak bych to ještě pod stromem radši ještě neoznamovala 😎 ale nadějnééé 😀 Držím palec, dej vědět jak zítra!
@jitka2014

jitka2014
autor
23. pro 2013

🙂 pod stromeček by to bylo jen pro mě a pro přítele, spolu nad tím sedíme a vidíme to tam! :D však to znáte.. budeme rádi když se to potvrdí a když ne tak příště 🙂
Zkusím to tedy ještě ráno, děkuji a hezké prožití Vánočních svátků 🙂

pellullinka
23. pro 2013

Vidím ji jasně 🙂

leni78
23. pro 2013

Tohle není duch, ale jasně pozitivní test odpovídající 12 Dpo. 🙂🙂 Čárka je krásně široká a růžová natolik, že ji vidim na nezvetsene fotce. Gratuluji. 🙂

A pozor, ja jsem mrla vždy odpolední moč silnější, nez ranní. Rano jsem měla moči strašně moc, tak byla čárka slabší, než odpo. I několik dnů po sobě.

dehors
23. pro 2013

jj... vidím! i když já bych pochybovala, dokud by to nebylo průkaznější. 🤐

jitka2014
autor
23. pro 2013

Děkuji holky 🙂 zítra zkusím ještě jeden testík a po novém roce když tak k lékaři, není to moc brzy? Pokud by se to podařilo, tak by to bylo na první pokus :D

laurital
23. pro 2013

Já tam vidím ducha, který bude každým dnem sílit 🙂
Snad negratuluji předčasně!
@jitka2014 Nám se také obě dcery podařily na první pokus..

maice
23. pro 2013

Taky ho tam vidím...snad to bude vánoční mimís. Gratuluji a dej vědět, jak to dopadlo 🙂

jitka2014
autor
23. pro 2013

To jsem ráda holky, že to vidíme stejně 🙂 děkuji moc a určitě dám vědět 🙂
Pokud to dobře dopadne čeká nás zajímavý rok 2014 🙂 svatbu plánujeme už půl roku, je předpřipravená na květen a teď i miminko 🙂 krásné

jitka2014
autor
23. pro 2013

@laurital 🙂 to je hezké, gratuluji k holčičkám, ať jste zdraví

laurital
23. pro 2013

@jitka2014 Díky a ty dej vědět 🙂

verlis1
23. pro 2013

@jitka2014 je to tam gratuluji...ja to zjistila v patek 20.12. takze take mame vanocni prekvapeni 🙂

missuulle
23. pro 2013

@jitka2014 také to tam vidím a snad bude sílit a zítra přidáš další fotečku atd... :o) tak se měj krásně,krásné svátky a doufam že i my se k Vám brzo připojíme:o)

anushka111
23. pro 2013

Tak já před pěti lety také tohle viděla natestíku a dnes máme krásnou školkovou slečnu.Myslím že je na místě gratulace 😉

andryskam
24. pro 2013

@jitka2014 Je to tam, čárka jde krásně vidět 🙂 Takže gratuluji ke krásnému vánočnímu dárečku 😉

qitecek
24. pro 2013

Ja ji vidim 🙂 jestli chces videt jasneji primo pod stromecek, tak omez co nejvic tekutiny a pak zkus testovat jeste jednou, moc bude koncentrovanejsi jako ta ranni 🙂 a nejlepe ukazuje test od Dr.Maxe 🙂 Tohle vypada na stastne a vesele! Moc gratuluju!!!! 🙂

jitka2014
autor
24. pro 2013

Tak jsem si dělala druhý test dopoledne a nic tam není.. no uvidíme, dám tomu pár dní a zkusím znovu.
Děkuji holky a přeji krásné svátky 🙂

maice
24. pro 2013

Jednou se mi stalo,ze prosakla barva toho testovaciho prouzku...testuj dal,urcite to dobre dopadne.Vanoce,cas zazraku 🙂 Drzim pesti.

jitka2014
autor
6. led 2014

Holky, tak nic, menstruace dorazila na den přesně 🙂 chtěli bychom být na naší květnové svatbě už 3, tak dobře, že jsme začali dřív 🙂 přeji Vám pěkný den

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru