• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky vidíte něco? Mohlo by to být těhu??

22. listopadu 2017 
Ahoj holky do MS mám 4 dny. S přítelem se snažíme o mimčo pul roku. Myslím, že teď jsme se trefili i do ovulky. Tak snad se zadařilo.. příznaky nějaké mám. Mimo to mám chuť na jídla, které normálně nemůžu ani cítit. Občas mám žaludek jak na vodě. BT mám okol 37-37,5. Včera večer jsem si dělala test a dneska ráno taky. Přikládám fotku. Vidíte tam něco. Myslíte, že by to mohlo být těhu? Vím, že testovat před se nemá.. ale určitě znáte tu zvědavost :wink: :grinning:
P.S. Nevím jestli ty slabé čárky na fotkách uvidíte. První test je včera večer a druhý je z dnešního rána.
22. lis v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Myslím, že tam je. Potichu gratuluji.:slight_smile:
22. lis v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Měla jsem taky takové testy ve 4tt , potichu Gratuluji :slight_smile:
22. lis v 11:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (43. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Je to tam,také jsem měla taky.Držím palce ať sílí:slight_smile:
22. lis v 11:15  •  čeká miminko, termín má v červnu 2018 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky vidim, potichoučku gratuluji a MS ať nedojde :slight_smile:
22. lis v 11:55  •  čeká miminko, termín má v červenci 2018 (11. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Také tam něco vidím :slight_smile:
Jen mi to nedá... Příznaky k těhotenství určitě mít nemůžeš, takhle brzy :slight_smile:
22. lis ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karolly priznaky klidne muze mit. U prvniho tehotenstvi jsem byla strasne unavena jeste pred testem. U druheho mi bylo spatne od zaludku. Doslo mi az zpetne ze to byly priznaky :slight_smile:
22. lis ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky vidím ducha :slight_smile:
22. lis ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
4 dny do MS je celkem brzo testovat, vydrz, já 30 DC duch a 36 DC dálnice :slight_smile:
22. lis ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka865 Ale spíš to bude PMS než příznaky. Na těhotenské příznaky je HCG, které je vyvolává, nízké takhle brzy. :slight_smile:
22. lis ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karolly já poznala tehu 6 dní před MS,ten den mě ráno trestila hlava,zaludek na vodě a únava a na testu byl také duch.takze podle mě záleží jak je kdo na symptomy citlivý.
22. lis ve 23:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haninan je tam duch.no testovat by se neměli pac se oplodněné vajíčko nemusí uchytit a s MS odejde a pak je to psychicky náročné.
Takže držím pěsti.zadnou horkou vanu,saunu a fuj fuj fuj ať je tam.
22. lis ve 23:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek