Holky, vidíte něco? Mohlo by to být těhu?

haninan
22. lis 2017

Ahoj holky do MS mám 4 dny. S přítelem se snažíme o mimčo pul roku. Myslím, že teď jsme se trefili i do ovulky. Tak snad se zadařilo.. příznaky nějaké mám. Mimo to mám chuť na jídla, které normálně nemůžu ani cítit. Občas mám žaludek jak na vodě. BT mám okol 37-37,5. Včera večer jsem si dělala test a dneska ráno taky. Přikládám fotku. Vidíte tam něco. Myslíte, že by to mohlo být těhu? Vím, že testovat před se nemá.. ale určitě znáte tu zvědavost 😉 😀
P.S. Nevím jestli ty slabé čárky na fotkách uvidíte. První test je včera večer a druhý je z dnešního rána.

janylu
22. lis 2017

Myslím, že tam je. Potichu gratuluji.🙂

andysek1235
22. lis 2017

Měla jsem taky takové testy ve 4tt , potichu Gratuluji 🙂

tt1511
22. lis 2017

Je to tam,také jsem měla taky.Držím palce ať sílí🙂

martinka1996
22. lis 2017

Taky vidim, potichoučku gratuluji a MS ať nedojde 🙂

karolly
22. lis 2017

Také tam něco vidím 🙂
Jen mi to nedá... Příznaky k těhotenství určitě mít nemůžeš, takhle brzy 🙂

katka865
22. lis 2017

@karolly priznaky klidne muze mit. U prvniho tehotenstvi jsem byla strasne unavena jeste pred testem. U druheho mi bylo spatne od zaludku. Doslo mi az zpetne ze to byly priznaky 🙂

arevb
22. lis 2017

Taky vidím ducha 🙂

arevb
22. lis 2017

4 dny do MS je celkem brzo testovat, vydrz, já 30 DC duch a 36 DC dálnice 🙂

karolly
22. lis 2017

@katka865 Ale spíš to bude PMS než příznaky. Na těhotenské příznaky je HCG, které je vyvolává, nízké takhle brzy. 🙂

amoretspes
22. lis 2017

@karolly já poznala tehu 6 dní před MS,ten den mě ráno trestila hlava,zaludek na vodě a únava a na testu byl také duch.takze podle mě záleží jak je kdo na symptomy citlivý.

amoretspes
22. lis 2017

@haninan je tam duch.no testovat by se neměli pac se oplodněné vajíčko nemusí uchytit a s MS odejde a pak je to psychicky náročné.
Takže držím pěsti.zadnou horkou vanu,saunu a fuj fuj fuj ať je tam.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru