Hooodně nízké HCG. Můžu být i tak těhotná?

kaleilah
18. kvě 2011

Ahoj holky, jdu si pro radu.... 🙂 včera mě vezl přítel na pohotovost, akutní zánět močových cest, nemohla jsem skoro chodit, ledviny mě bolely, čůrala jsem po kapkách, dostala jsem atb a dneska jsem šla na sono ledvin... Pan doktor zabrousil i na bříško, dlouho tam kroužil a oznámil mi, že mám zvětšenou dělohu a že doporučuje důkladný gyn. vyšetření. Tak jsem šla ještě dneska na gyndu, sliznice hooooodně zvetšená, děloho taky, ale nikde nic, - o mimčo se snažíme, takže bych měla mega radost 😵 , takže Hcg, a hodnota jen 12,7... podle týhle tabulky to tak beznadějně nevypadá, ale... http://www.orift.com/cs/hladina-hcg-moc-krev-54 zítra budu volat dr co dál, kdy jít na kontrolu atd. řekl , že uvidíme, jak to dopadně a že je to ve hvězdách, i když ta sliznice se mu fakt nezdála, to tam zkoumal snad půl hodiny. A poslední MS? někdy mezi 20-30 dubnem... 😀 😀 😀 mě to nějak vypadlo z hlavy

takže je možný abych byla těhu, úplně na začátku? logicky si říkám, že teda za 48 hodin by se mělo hcg zdvojnásobit, takže v pátek min. 25, a těhotenský testy z moči jsou od 20. takže v pátek z ranní moči bych měla mít dvě čárky, nebo ne?? 😉

koblizekmilca
24. čer 2018

Ahoj také potrebuji poradit 9.6 jsem měla nechráněný pohl.styk 15.6 by měla být podle aplikace ovulace ale 16-17 jsem mela pruhledny vytok a 18-19 krémový četla jsem ze pruhledny je pred ovu a krémový po.. 22.6 jsem byla na odběrech krve a vysledek 0,8 nevím co si o tom mám myslet může nekdo říct svuj nazor prosím?

pampeliska1
24. čer 2018

@koblizekmilca 0,8 je hodně málo, to se myslím bere jako 0 nebo chyba laboratoře.. Pokud jsi měla ovulaci týden a víc od styku, tak je to už docela pozdě na to, aby se zadařilo.

biedronca
19. črc 2018

16DPO a hcg jen 32. to je hodne malo co? :(

pampeliska1
24. črc 2018

@biedronca nenííííí! Záleží, jaké bude za 2 dny, jestli bude hodnota alespoň dvojnásobná.

biedronca
25. črc 2018

@pampeliska1 tak 20dpo hcg jen 150, roste ale pomalu.Ted jsem v Turecku, takze to je bud a nebo...třeba to bude bojovnicek,treba se stane zázrak 😉

doublefantasy
Autor odpověď smazal
Zobraz
saminomimino
23. led 2019

@kaleilah nikdo neumí věštit,co chceš slyšet?spíš bych to na tehu neviděla,trošku bych se přikláněla i k mimoděložní ,nebo dojde ms vše je o čekání

sabcav
23. led 2019

@doublefantasy já začínala jedno těhotenství s 27 jednotkami, na krev jsem byla v den očekávané ms, dopadlo to dobře, dceři bude za pár dní 8 let 🙂

držím palce, není důležitá ta počáteční hodnota, ale aby se obden cca dvojnásobila, tzn. aby tam zítra bylo kolem 45-50 jednotek 🙂

sabcav
23. led 2019

@saminomimino kaleilah položila tu otázku v roce 2011 😉

doublefantasy
Autor odpověď smazal
Zobraz
vineta
23. led 2019

@doublefantasy Zajdi si na kontrolní krev... Mně to přijde jako i vcelku normální hodnota na 31 DC, však i těhotenský testy mají citlivost 10 a 25. Mohla jsi mít taky ovulaci klidně později.. Důležitej je růst hcg, tak si to nech zkontrolovat, tak to teď zjistíš nejrychleji... tak držím palce, ať je to dobrý...

doublefantasy
Autor odpověď smazal
Zobraz
vineta
25. led 2019

@doublefantasy A co na to dr? To je mi líto... budu držet palce, ať to ta horší varianta není. 🍀🍀🍀

doublefantasy
Autor odpověď smazal
Zobraz
vineta
25. led 2019

@doublefantasy To chápu, ono je to o strach s takovým přístupem dr... tak kdyžtak ta pohotovost, i když na ultrazvuk bude brzy, ale pro jistotu radši jdi. Držím moc pěsti, ať je to alespoň v děloze.

ladunka111
30. zář 2019

Hcg

saraca
9. pro 2022

Tak abych další maminky uklidnila 16 den po oplodnění hcg 34 prý hodne nízké ale teď tu ležím s malým cipískem a jeho porodní váha byla 4620 g.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru