Hooodně nízké HCG. Můžu být i tak těhotná?

kaleilah
18. kvě 2011

Ahoj holky, jdu si pro radu.... 🙂 včera mě vezl přítel na pohotovost, akutní zánět močových cest, nemohla jsem skoro chodit, ledviny mě bolely, čůrala jsem po kapkách, dostala jsem atb a dneska jsem šla na sono ledvin... Pan doktor zabrousil i na bříško, dlouho tam kroužil a oznámil mi, že mám zvětšenou dělohu a že doporučuje důkladný gyn. vyšetření. Tak jsem šla ještě dneska na gyndu, sliznice hooooodně zvetšená, děloho taky, ale nikde nic, - o mimčo se snažíme, takže bych měla mega radost 😵 , takže Hcg, a hodnota jen 12,7... podle týhle tabulky to tak beznadějně nevypadá, ale... http://www.orift.com/cs/hladina-hcg-moc-krev-54 zítra budu volat dr co dál, kdy jít na kontrolu atd. řekl , že uvidíme, jak to dopadně a že je to ve hvězdách, i když ta sliznice se mu fakt nezdála, to tam zkoumal snad půl hodiny. A poslední MS? někdy mezi 20-30 dubnem... 😀 😀 😀 mě to nějak vypadlo z hlavy

takže je možný abych byla těhu, úplně na začátku? logicky si říkám, že teda za 48 hodin by se mělo hcg zdvojnásobit, takže v pátek min. 25, a těhotenský testy z moči jsou od 20. takže v pátek z ranní moči bych měla mít dvě čárky, nebo ne?? 😉

fionna
23. kvě 2011

@adenka84 Děkuji, snad to výjde.Už, 🙂 aby byla středa.

adenka84
23. kvě 2011

@fionna není zač..ještě jednou pfuj, pfuj, pfuj...
zázraky se dějí každý den..

samsa
23. kvě 2011

@kaleilah tak hcg se více než zdvojnásobilo, to je dobře, ne? Já myslím, že nezáleží, že bylo jen 12,7, možná jsi šla na úplném začátku, třeba 9 DPO, takže ta hodnota může být nízká. Mohlo by to dopadnout, když se hcg zdvojnásobilo. Držím pěsti na středu, snad se to rozlouskne. Bolesti v podbřišku jsem měla u obou těh taky na úplném začátku, cca 5. týden. Ale určitě nic nepodcenit, viz @denousek ☹ , kdyby to bolelo nějak hodně, tak bycjh jela k dr.
Denousek, určitě to příště dopadne dobře 😉
@ fionna Taky moc držím pěsti 🙂

kaleilah
autor
23. kvě 2011

@fionna taky držím palečky, hodně štěstíčka...určo sem pak napiš, jak jsi dopadla. a co to je za digitální test? ten ti ukáže i týdny? neznám...

jinak až stáhnu fotky dám odpolední testíky...koupila jsem nový, a po minutě čárka, ale slabší a za hodinu a půl jsem dělala ten samej a o hodně zesílila....a celkově až na to ráno všechny testy z dneška celkem silný... už to není jen duch

denousek
23. kvě 2011

@adenka84 to je jak já ☹ taky u me probehla ms i presti ze to bylo mimodelozni..ale hcg zacalo pak stoupat po MS a v deloze nic. ☹ tak jsem byla jasná ☹

denousek
23. kvě 2011

jinak holky..já neměla bolesti VUBEC!!važně ani trošku ani když me dr prohmatávala a ptala se jestli mě to bolí!bylo to jak kdyby mi nic nebylo! ☹ ☹

kaleilah
autor
23. kvě 2011

@denousek to je mi líto 😢 a jak dlouho se snažíte teď?

denousek
23. kvě 2011

@kaleilah tak celkove je to za messic rok.. ☹ v lednu jsem mela posledni ms pred laparkou - na te jsem byla 17.3.... a snazime se dal no... ☹(

fionna
24. kvě 2011

@kaleilah
@kaleilah Clearblue digitální. Ke každému výsledku musíš přičíst 2. Stojí kolem 200. Určitě dám zítra vědět. Jinak přeji klidné těhotenství. 😉

fionna
24. kvě 2011

@denousek To je mi líto. Nepamatuješ si kolik jsi měla hcg? Než jsi šla na vyčištění?

frufrunka
24. kvě 2011

Ahoj holky!
No, já bych vám mooooc přála, ať je to všechno v pořádku... Já mám bohužel už několik zkušeností. První - hcg lítalo a nakonec z toho byl samovolný potrat, podruhé rostlo jak mělo až do 2000 a nakonec jsem skončila v nemocnici s břichem plným krve - bylo to mimoděložní a praskl mi vejcovod, doktorku vůbec nezarazilo, že při tomhle hcg nic v děloze nevidí. No, a potřetí hcg lítalo úplně každý den sem tam, kde nic, tu nic, nakonec jsem skončila v Podolí na chemoterapii. Sešly jsme se tam dvě se stejným problémem, té druhé holčině dělali ještě laparku, jestli to není mimoděložní, ale nikde vůůůbec nic nenašli. Mě dali chemošku rovnou - obě jsme dostaly dvě dávky. Tímhle vás vůbec nechci strašit, spíš jen, abyste byly připravené na všechno... Moc vám držím palce a budu sem koukat, jestli to budou mimísci! 🙂

denousek
24. kvě 2011

@fionna ahoj mrkni ke me do alba a precti si pribeh je kratkej mám to tam popsaný 🙂 album se jmenuje mělo nás byt o jednoho víc ☹

evaviki
24. kvě 2011

@fionna @kaleilah ahojte, tak ja vas mozno potesim.. otehotnela som cca 11.5., test vysiel pozitivny az 30.5.!!! tak som sa objednala k dr. na 3.6.,ale 2.6. som zacala krvacat, tak som isla do nemocky, na utz nic nebolo, tak mi povedali, ze som asi o mimco prisla, ze pockaju do rana.. v krvi hcg bolo, ale moc nizke, tak tvrdili, ze je to urcite mimodelozni a chceli, aby som isla na laparoskopiu. Odmietla som, isla som domov na reverz, 4.6. sa na utz konecne objavila bublinka. Hcg som mala stale nizke, priebeh tehu bol v style: neteste sa, potratite.. po tretom mesiaci zase podozrenie na downov syndrom.. Jedna dr. mi povedala(ked som bola na morfologickom utz), ze tak extremne nizka hodnota papp-a moze znamenat zlu funkciu placenty, mala som si dat pozor na: tehu cukrovku, predcasny porod a vysoky tlak.. cukrovku som mala a maly sa narodil o 6 tyzdnov driv.. dnes ma pomaly dva a pol a vsetko je ok 😀

denousek
24. kvě 2011

@evaviki tak to teda klobouk dolu... ja jsem mela mimodelozni a byla jsem na laparce nedokazu si predstavit ze bych to odmitla...ale bylo to mimodelozni..to by mi nekecali ne?nebo ze by mi po operaci rekli splatli jsme se? 😀 to by me nastvalo...ale stalo se to kamaradce porad v deloze nic nebylo tak sla na laparku a po ni jak se probudila tak ji rekli ze tam byla zbytecne ze miminko je v deloze ale je jeste malinke...a ted uz je na svete a má 2 měsíce 😉

evaviki
24. kvě 2011

@denousek neboj, keby nic nenasli, tak by ti to povedali 🙂 mne sa to zdalo zbytocne, chcela som este pockat, ci nieco nebude aj na utz (ci uz v deloze, alebo mimo). Mala som bolesti, ale cele podbrusko, nielen jedna cast.. Predpokladam, ze pri mimodeloznom boli jedna strana vic.. no boli to nervy, hlavne sa tam hadat, ked ma nechceli pustit domov.. ☹

martina_z
24. kvě 2011

Reknu vam neco o testech z moci - kamaradce zacala v 6tt carka mizet, takze nervy, jestli neni zamlkle. No a nebylo, mocove testy jsou proste nepresne a da se spolehnout jen na krev a ultrazvuk. Ted uz je asi v 19tt a tehotenstvi krasne prosperuje. Hodne stesti.

fionna
24. kvě 2011

@evaviki To je dobře, že jsi nešla hned na laparku. 😉 Moc jsimi tím pomohla. Zítra, když nic neuvidí, tak budu chtít vyčistit až tak za 14 dní. Abych si byla jistá, že nejdu na přerušení těhotenství.

fionna
24. kvě 2011

@denousek No já byla před 3 lety s akutním zánětem vaječníku v nemocnici. Strašili mně před operací, že příjdu o vaječník laparoskopicky a asi i o slepák Bylo mi jedno o co příjdu, chtěla jsem jen po narkoze otevřít oči. Když jsem se probudila, měla jsem jizvu přes celé břicho. Vyvětlili to tím, že jsem měla v břiše velký útvar. Na propouštěcí zprávě, ale bylo, že vzali úplně zdravý vaječník plný folikulů. Takže ta bolest, kterou jsem cítila byla ovulace. A že by mi řekli, že udělali něco špatně nééé. Řekl mi to až můj gynekolog.

stazina
24. kvě 2011

@kaleilah ahoj, tak je vidět, že hcg roste..ještě není nic vyhráno,ael myslím, že by se ti udělalo líp, kdybys už netesotvala..zksu to vydržet, středa je zítra, půjdeš na kreva bude se vidět..testovat do nekonečna akorát leze do peněz, a pěkně ě to rozhodí, já o tom vím svoje..skro týden jsem v kuse testovala akadžý den srovnával atesty, jak blázen.....pokud to bude dobré, vydrží to a narodí se ti zdravé mimi, pokud to dobré nebude, tím , že si budeš dělat testy tomu stejně nepomůžeš, akeorát se nervuješ..držím palce, holka a kdyby břicho hodně bolelo ,jed k dr.!Určišt zítra mrknu, jak si dopadla!! 🙂

lucinka211
24. kvě 2011

dobry den mam taky dotaz když to čtu sem na to asi stejně poslední Ms sem mela 17.4 a konec 22.4 a s přitelem sme spaly 30.4 a pustil to do mě a ted se mely dostavit Ms a nic a 16.5sem byla na gyn a na krvy a nic řekly mi že to je brzy tak nevím strachuji sem sem z toho na prašky dnes sem delala test a nic tam není tak nevím zda je pořad brzy muzete mi nekdo poradit dekuji moc Lucie

kaleilah
autor
25. kvě 2011

@lucinka211 luci ještě to klidně může být brzo.... kdy máš jít na kontrolu na gyndu?

tak dneska jsem na krvi nebyla, přijeli mi ráno řemeslníci na balkon... tak to snad vydržim do toho pondělí, kdy mám jít na gyndu a krev oficiálně, dnes bych šla jako samoplátce. jo a už druhý den netestuju, včera ani jeden testík, byla jsem vpráci a nemyslela na nic jinýho,než jestli by tam ty dvě čárky byly nebo ne.... ale dneska si testík koupim, musim, aspoň jede, pro jistotu...

a mám hrozně velký břicho teď, jak ve 3 měsíci... to je nějaký hrozně divný a za poslední tři týdny jsem nabrala dvě kila. mě z toho už klepne. v předchozích těhu jsem taky hrozně rychle nabírala a jak jsem hodně štíhlá, tak naberu rychle e hned je na mě všechno vidět...

kaleilah
autor
25. kvě 2011

@fionna byla jsi dneska na té krvi? jak jsi dopadla???

denousek
25. kvě 2011

@kaleilah proč ty si dneska nešla na tu krev?

kaleilah
autor
25. kvě 2011

včera jsem byla v práci a dělaly se u nás v paneláku balkony- vyřizovala se reklamace, co dával byťák, protože asi před 3 rokama tu dělali na balkonech dlažbu a omítku a hrozně se to loupalo. už to dělali včera, a to jsem byla v práci, tak přišli dneska na sedmou, že jinej termín už nemají, nikdo by to dělníkům už neproplatil a já bych si musela spravit balkon na vlstní náklady...takže jsem musela zůstat doma

denousek
25. kvě 2011

aha ☹( já jsem tak zvedava jak dopadneš...držím pěsti!ozvi sa 🙂

fionna
25. kvě 2011

@kaleilah Tak dnes na ultrazvuku zase nic. Krev 473 hcg. Jenže mně hned poslala do nemocnice ne příjem, podezření namimoděl. těh. na ultrazvuku viděla vlevo něco. Jenže tady v nemoc. mají lepší ultrazvuk a vlevo nic není. Taky od rána špiním. Čekám na zítřek na hladinu hcg a pak se uvidí.

fionna
25. kvě 2011

@lucinka211 Luci já mám hcg už 473 a těh. test má světlejší druhou čárku. Mám kamarádku, která těhotná je a test jí nic neukazuje. Je ve 3 měsíci.Přeji ti, aby se ti tam něco ukázalo.

kaleilah
autor
26. kvě 2011

@fionna ahojky, držim palce, aby se něco objevilo, hcg je celkem dobrý...snad poroste tak jak má!

Jinak včera mi dovezl přítel 10 balení testíků, takže 20 testů a druhá čárka někdy skoro duch,. někdy silná... tak jsem dneska ráno udělala pokus, vyčůrala jsem se a ponořila jsem do misky rovnou tři testy najednou, a každej je jinej, na jednom silná čára, na druhým fakt pididuch.... třetí byl tak normál pozitivní. takže drsný, já se nervuju že nesílí čárka a ono je to podle toho, jakou má test náladu. 😝

Všechny to bly ty fialový best 2 😉

fionna
26. kvě 2011

@kaleilah Na testy se už vykašli, já měla včera hcg 473 a test taky nebyl silnější a přitom hcg bylo větší než 20 a hcg stále roste. Hlavně,že něco ukázaly.Držím pěsti,ať ti to výjde. Já čekám už na výsledky dnešní hcg.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru