Hooodně nízké HCG. Můžu být i tak těhotná?

kaleilah
18. kvě 2011

Ahoj holky, jdu si pro radu.... 🙂 včera mě vezl přítel na pohotovost, akutní zánět močových cest, nemohla jsem skoro chodit, ledviny mě bolely, čůrala jsem po kapkách, dostala jsem atb a dneska jsem šla na sono ledvin... Pan doktor zabrousil i na bříško, dlouho tam kroužil a oznámil mi, že mám zvětšenou dělohu a že doporučuje důkladný gyn. vyšetření. Tak jsem šla ještě dneska na gyndu, sliznice hooooodně zvetšená, děloho taky, ale nikde nic, - o mimčo se snažíme, takže bych měla mega radost 😵 , takže Hcg, a hodnota jen 12,7... podle týhle tabulky to tak beznadějně nevypadá, ale... http://www.orift.com/cs/hladina-hcg-moc-krev-54 zítra budu volat dr co dál, kdy jít na kontrolu atd. řekl , že uvidíme, jak to dopadně a že je to ve hvězdách, i když ta sliznice se mu fakt nezdála, to tam zkoumal snad půl hodiny. A poslední MS? někdy mezi 20-30 dubnem... 😀 😀 😀 mě to nějak vypadlo z hlavy

takže je možný abych byla těhu, úplně na začátku? logicky si říkám, že teda za 48 hodin by se mělo hcg zdvojnásobit, takže v pátek min. 25, a těhotenský testy z moči jsou od 20. takže v pátek z ranní moči bych měla mít dvě čárky, nebo ne?? 😉

kaleilah
autor
19. kvě 2011

nikdo neví? ☹

stazina
19. kvě 2011

Ahoj , tak ymslím, že uplně beznadějně to nevypadá...pokud by si byla uplně na začátku , tak to hcg nemusí být tak vysoké..já měl atýden po očekáváné ms..tzn. 5+1 jenom 207!!
Zkus si koupit test s nejnižší citlivovtsí , existuje už od 10uml..zksu z ranní moči a kdyžnebude uplně tlustá čárka , neřeš to...já měla tlustici až hooodně dlouho..každýmu to asi přechází do moči jinak..držím palce....pa

denousek
19. kvě 2011

sloznice ale narusta u každyho cyklu...aby se tam mohlo mimi zavrtat ...a ja kdyz jsem mela nizke hodnoty hcg pred 2 mesicema tak to bylo bohuzel mimodelozni .-(( kazdopadne drzim pesti snad se dočtu jak si dopadla 😉

stazina
19. kvě 2011

@denousek ano, to máš pravdu, anrůstá v každým cyklu...ale třeba můj dr. týden po vynechání mi řekl, že pravděpodobně těhotná jsem , protoež sliznic mám 14mm...myslím, že bez toho, aby se něco nedělo naroste sliznice max.8-12mm...
jj, mimoděložní bohužel taky nechá hcg hodně nizko...☹(
Držím vám oběma palce, at se brzo dočkáte 😉

denousek
19. kvě 2011

@stazina dekuji 😵 snad brzo uz jo...my uz se snazime rok 🙄 a to jsem jen prisla za tu dobu o vejcovod ☹ ale muj synek me drží při životě 😉

sabcav
19. kvě 2011

@kaleilah tak já tě jdu uklidnit 🙂 a budu držet palce 😉 .Já loni v červnu měla sen, jak jsem na genetice, vzbudím se, Andrejka řvala dité dité (dítě), byla jsem den před termínem ms, no nedala mi to, příznaky nějaké byly, o mimčo jsme se pokoušeli, tak jsem si testík udělala...čekala 3 minuty a nic,jen /...tak nic, šla jsem dát Andrejce mlíko, přijdu do té kuchyně po 10 minutách, když si vypila to mlíko a koukám, zda se mi to nezdá...oni tam fakt byly // hodně slaboučké (kdyžtak mrkni do alba), navečer jsem volala na gyndu, jestli by mě nevzali na krev a jestli nedat preventivně utrogestan - první těhu dopadlo hodně blbě a Andy je po ivf a musela jsem brát utrogestan a hlavně prednison, mám zvýšenou imunitu...no dr. udělal utz, viděl jen zvýšenou sliznici a zvětšenou dělohu, krev nabral, nechal mě počůrat jejich test, tam samozřejmě zase jen /, resp. - (byl to clearblue), jak ta moč byla za celý den naředěná, ale dal mi utrogestan a druhý den jsem si měla volat na výsledky a ? Hodnota hcg 27, pak jsem musela chodit na krev, jestli stoupá...za týden od té hodnoty 27 jsme už viděli pidimimi - dutinka 3mm a dneska máme 3měsíční Terezku 😵. Hodně štěstí 😵

kaleilah
autor
20. kvě 2011

@sabcav jééé. to zní krásně 🙂 já po tý mojí hodnotě 12,7 jsem volala na gyndu a jsem objednaná až na 30.5. na kontrolní utz a na krev. a to mi ještě řekla sestřička ať si počkám na ms, že to může být klidně negativní. dneska jsem byla ráno na krvi na zánětlivý parametry (CRP) kvůli močáku, tak jsem jim tam vnutila i aby mi udělali hcg 😀 zapomněla jsem včetŕa koupit testík, takže budu v jedenáct volat na výsledky,. kdyby bylo hcg kolem těch 25 tak už začnu být klidnější

jinak sliznici jsem měla 17mm

kaleilah
autor
20. kvě 2011

@stazina desítkovej mamatest nikde neměli, navíc k čemu by mi byl, byla by to jen falešná naděje, když už vim, že hcg nad deset je...ted právě potřebuju klasickej od 20 , jestli to stoupne. ráno jsem se vyčůrala do skleničky a mám jí v koupelně, abych měla ranní moč a chtěla jsem koupit těhu test, ale lékárna je ještě zavřená, tak za chvíli oblíknu prčata a vyrazíme...podle mojí rovnice z úvodního příspěvku by čára být měla, pokud jsem v tom..

to je hrozný, připadám si jako bych měla být těhotná poprvééé 😎 😝 😀

kaleilah
autor
20. kvě 2011

tak výsledky krve až v pondělí

ale momentálně jsem úplně zmatená, dělala jsem si 4 různý testy dneska, všechny vyšly divně... ze začátku nic a až po nějaký dobe cca 15 min na všech byl duch... tenoulinká čárka, na jednom i docela výrazná, ale prostě tam byly. dělala jsem si testy v průbehu dne. a ted večer jsem si dělala taky testík a čárka druhá není, a přitom to byl druhý test z balení, jak jsem dělala dopo, kde ta čárka výrazná byla...ach jo... ☹

sabcav
20. kvě 2011

@kaleilah přesně můj případ...já po 3 minutách nic a za dalších deset minut pididuch 😵 😉 ...a nevěš hlavu, třeba si víc pila a moč byla naředěná, to se mě stalo právě večer u toho gyndr., jsem si přišla jak máčo, když tam na testu za 200,- nic nebylo a na obyč. mamatestu za 15,- z rána pididuch 😉 (viz fotky) . Jsem zvědavá na výsledek krve a palce nepouštím 🙂

kaleilah
autor
21. kvě 2011

čárka ještě zeslábla, dneska test z ranní moči, je tam ale slabší než včera...skoro není vidět 😢

kaleilah
autor
22. kvě 2011

m už z toho klepne..od pátku tenoulinký čárky, ani vyfotit to nejde, prostě duch, ale je tam... a toje kravina, kdyby top bylo těhu tak mi musí za ty 4 dny hcg povyrůst, není možný aby to test s citlivostí 20 neukázal... jedině že by to bylo mimoděložní, hcg rostlo hrozně pomalu... bolesti mám dost, ale pořád nevim, jestli je to k tomu močáku., začínám být zoufalá ☹

kaleilah
autor
23. kvě 2011

nikdo mi tu napíše... ach jo, a já už nevim co dělat. včera odpo ukázkový dvě čárky, večer trušku slabší, ale už to nebyl duch. a z ranní moči dneska? skoro čárka nebyla vidět. To je nějaký hrozně divný ☹

samsa
23. kvě 2011

@kaleilah já měla něco podobného v r. 2009, čárka byla hodně slabá, vůbec nesílela, zpoždění jsem měla 14 dní, pak jsem začala krvácet, dostala jsem silnou MS, na ultrazvuku nic vidět nebylo, hcg mi vystouplo až na 500. Pak klesalo na 0 další 3 týdny. Byla jsem z toho na nervy, bála jsem se mimoděložního, ale asi to bylo jen biochemické těhotenství ☹ Další měsíc jsem otěhotněla a mám krásnou holčičku.
Co si skočit ještě na krev? Nebo na gynekologii? Držím pěsti, ať se to co nejdříve vyřeší a vše je ok. A když jsi čekala děti, tak čárka sílela? Někomu ty testy špatně ukazují.

kaleilah
autor
23. kvě 2011

@samsa právě že u adrianky jsem měla taky strach z mimoděložního, nerostlo mi moc hcg a u danýska jsem zjistila že jsem těhu v 5tt a čárky v poho. pořád spoléhám na to, že je to mladý těhu.... ale mám strach 😖

samsa
23. kvě 2011

@kaleilah tak snad to bude tak, jako u Adrianky. Ale je jasné, že máš strach. Co si raději ještě zajít na krev, jestli hcg stoupá? Budu moc držet pěsti, ať to dopadne dobře.

kaleilah
autor
23. kvě 2011

@samsa volala jsem na gyndu, mám přijít až příští týden, jak jsem objednaná. a hcg mi stoupalo vždycky pomalu, takže z krve stejně nepoznám, jestli je to těhu nebo nějaký mimoděložní 😖

kaleilah
autor
23. kvě 2011

ty na levo jsou ze včera, ten skoro neviditelnej je z rána, a pak odpoledne..

a ty dva napravo, ráno opět skoro nic, a kolem osmé už čára...
jen je to focený mobilem, tak to není tak vidět ☹

denousek
23. kvě 2011

@kaleilah ahoj...tohle jsem prozivala pred 2 měsícema... čarka bykla slaba...a bylo to mimodelozni ☹ jsem po laparce byt tebou jdu HNED na krev!neji pravda ze se to z toho nepozna!!me to poznali podle krve!mrkni mi do alba co mám...to posledni..tam mám svuj přibeh..hcg rostlo velmi pomalu čárečky nasílili!radeji hned volej opravdu že chces prijit na krev ja jsem sla pozde a vzali mi vejcovod ☹

kaleilah
autor
23. kvě 2011

ČAUTE 😀 JE MI FUK, ŽE SI TU PÍŠU SAMA SE SEBOU, ALE TEĎ JSEM VOLALA NA VÝSLEDKY HCG Z PÁTKU...

ve středu: 12,7
v pátek : 39

tak proč jsou testy tak divný, i páteční test skoro nevyšel?

denousek
23. kvě 2011

@kaleilah hele jak se ti to povedlo ze tvoje deto maji zuzka 3 roky a Daneček 2roky a 8 měsicu vždyt to ani nevychází 😀 jsou asi uplně tesne za sebou co...

denousek
23. kvě 2011

@kaleilah no to je dost malo ty hodnoty..i kdyz..rozjet se to jeste muze kdy jdes zase na krev?mrkni do toho mýho alba...jaky jsem mela hodnoty a co se semnou delo...magorila jsem z toho..

kaleilah
autor
23. kvě 2011

@denousek Zuzka nebyla moje, je to hlídací vietnamka, ale měla jsem jí od jejích 3 měsíců denně, 11 hodin, prostě v kuse, takže jak moje 😀 ale ted už nehlídám, skoro dva měsíce ☹

kaleilah
autor
23. kvě 2011

@denousek zase tak malý ty hodnoty nejsou, když by to bylo hodně mladý těhu...a nevíc hcg roste ob den o dvojnásobek, takže v ten pátek by mělo být min. 25 a je 39.. to znamená že v úterý by mělo být kolem 200, půjdu ai ve středu a zaplatim si ho sama, gyndař mě chce až v pondělí 😠 😠

denousek
23. kvě 2011

@kaleilah jejda... ☹( jakto??....proc ji nemas?.. už je u rodiču?to musi byt hrozny kdyz byla jak tvoje co .-(( koukalas do toho myho alba?

denousek
23. kvě 2011

@kaleilah to je teda peknej vul!jak muze tak cekat?co když by to bylo vážně mimoděložní?nechci tě strašit ale po mé zkušenosti bych se k dr radsi nacpala!zkus tam zavolat jestli muzes jen na krev dojit zitra...

kaleilah
autor
23. kvě 2011

@denousek já jsem si ted volala do laborky, tak půjdu jako samoplátce ve středu na krev, zítra jsem v práci..koukala jsem na ty tvoje čárky, mě lítají jak na houpačce, ráno nic, odpoledne jo, večer jo, druhý den ráno nic, za dve hodiny jo a zžetelný....a do toho mám bolesti v podbřišku a na levý straně, ale právě nevím jestli to není z toho močáku 😝

denousek
23. kvě 2011

@kaleilah no kdyz delas testy behem dnes tak to ony si budou skakat jak chteji.. a jeste když máš zánet močáku..ve středu se určitě ozvi ju budu čekat 😉

fionna
23. kvě 2011

Ahoj.Mám stejný problém jako ty. Ve čtvrtek hcg 6,6U/l, pak jsem 3 dny špinila .Volala jsem k doktorce, tam se domluvila na pondělí ,jestli se do té doby ms nedostaví. V sobotu jsem to dostala a vůbec to nebylo slabé..Tak jsem nešla ,. V úterý jsem chtěla na rtg, bolest na hrudi.Mamka řekla, ať si radši udělám test. Teta byla těhotná a do 6 měsíce ms měla. No a já zůstala jak opařená na testech duch.Koupila si digitální a ten ukázal 1 až 2 týdny. Tak jsem druhý den ve středu šla k doktorce, ale ta tam vůbec nic nenašla, ani náznak. vzala krev pro jistotu a odpoledne byl výsledek 95 U/l. Mám přijít teď ve středu. Moc bychom si drobka přáli. Mám strach,ať je vše ok.

adenka84
23. kvě 2011

@fionna Drží moc palečky, aby vše bylo v naprostém pořádku aty se mohla radovat s vytouženého drobečka..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru