Implantační bolesti - bodavá bolest v břiše?

verahronova
4. pro 2013

S pritelem zkousime miminko, meli jsme styk v den prvniho pozitivniho ovulacniho testu, nyni jsem 9 dpo a mam bolesti - prudke pichani, v prave. casti bricha, v rovine asi pupiku. Taktez mam posledni 4 dny problemy se spanim a budim se v noci s rukama puplne zmrtvelyma, nekdy to jde az do pazi. Meli jste nekdo stejne bolesti a byli tehotni?

terezapetrova
4. pro 2013

@verahronova ahojky, myslim, ze me potize, které trochu pominuly jsou dost podobne Tvym.Rovnez se snažíme o druhatko, mela jsem stejne bodave bolesti i když spise v podbrisku, dokonce jsem se nechala prohlidnout na gynekologii abych vedela, ze jsem v poradku když se snažíme o mimi - výsledek vse ok. "syndrom" zmrtvělých rukou v noci, rano jsem mela snad 14 dnu, velmi neprijemne a neobvykle, chápu, ze občas se to prihodi každému ale kazdou noc bez výjimky? A skutecne bolest stoupala az k loktum a trosku bojuji jen s mravencenim rukou i přes den. Nyní se to trochu zlepsuje. Jestli jsem tehu nevim, mrsku bych mela dostat o vikendu, teh testy zatím negativni. Jinak se stykem v době ovulace, měli jsme ho asi 24h po pozitivnim ovulačním sexu /i když ovulace u me není nikdy jednoznacna/ sex byl ale takovy "jako povinny" diky ovulaci a manzel ma pak problémy s ejakulaci. Tak dej vedet co je nového a drzim palce 🙂

andrusinka
5. pro 2013

Ahojky také zkousime mimi.Sex při OVU byl.Mám takovou pichavou bolest v břiše a bolí me prsa.13.12. to mám dostat tak nevím je to zatím týden po ovu a tak tomu moc nevěřím ze by nám to vyšlo 🙂 🙂 a takové stavy takhle rychle?Mate s tím někdo zkušenost?Jsem taková nafoukla jako když to mám dostat.

martirr
28. led 2015

@verahronova Ahoj byla jsi tedy těhotná nebo ne?

verahronova
autor
28. led 2015

Ne jeste nikdy jsem nebyla tehotna.

martirr
28. led 2015

@verahronova A jak dlouho se tedy snažíte?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru