Injekce na vyvolaní menstruace. Máte zkušenosti?

prdecek
30. kvě 2007

Ahoj holky,
zakládám toto téma, pač sem ho zde nenašla. Mám takový dotaz. Před dvěma dny jsem dostala injekci na vyvolání MS a ještě jsem to stále nedostala. Za jak dloho jste to po ní dostali??? a kolikrát jste na ní byli??? Já mám přijít každy 23.-25.DC na další ještě celkem dvakrat. Prý se mi upraví cyklus. Myslíte, že kdybych měla minulý měsíc opožděnou ovulaci, že bych mohla být těhotná aniž by to na omak doktorka poznala??? Poslední MS jsem měla 4.4.2007 a měla sem další dostat 6.5.2007, ale mám až do teď zpoždění (už přes tři týdny). Myslíte, že mám zkusit těhu test, když to do konce týdne nedostanu???nebo ta injekce nějak test ovlivní????

dlabinecka
2. čer 2012

@klarka91 To nevím, ale už by něco mělo být vidět na UTZ. TYhle injekce jsou žluté tělísko, které bud vyvolá menstruaci nebo podží těhotenství!! MS by se měla dostavit do 10ti dnů od injekce. Já taky dostala injekci, když už jsem byla těhu , ale MS nedorazila 🙂

klarka91
2. čer 2012

klarka91@dlabinecka Je tedy možný že jednou mám po tý injekci výtok žlutý až do hněda a jindy zas hustý bílý?co to může znamenat?

riana12
3. čer 2012

@henca74 nie, stala som uvolnene, ja som bola opreta bruskom o stôl, nebola som v krci...

@klarka91 mne takisto bral krv aj dal pichnut vyvolavacku... momentálne mam priznaky rovnake... všetko to u mna sposobuje vyvolávacka, je to ako PMS, len sa to vyvolavackou zintenzivnuje...
ale ak tí niečo nesedi, správ si tehu test...

riana12
3. čer 2012

@klarka91 nesleduje si hlien, nič tí to nenapovie... ak je to hustejsia nepachnuca a nehrudkujuca "hmota", je to z cyvolavacky - agolutin je progesteron a progesteron zahustuje hlienu krcka maternice... môže byť toho aj viac, ako si inokedy zvyknutá...

riana12
3. čer 2012

inak, ospravedlnujem sa za tie preklepy - pisala som z mobilu a nekontrolovala to po sebe 😔

klarka91
3. čer 2012

a když je hrudkující?

klarka91
3. čer 2012

tak sem to dostala 😢

riana12
5. čer 2012

@klarka91 no citam, ze si to dostala... podla smajlika sudim, ze si chcela opak, hm?
no ak by bol zvlastne hrudkovity a zapachajuci, mohlo by sa jednat o mykozu... ale ak je hlien pekne kremovy alebo aj ciry, je to v poriadku...

klarka91
5. čer 2012

@riana12 jj chtěla sem opak 😖 moc děkuji

riana12
5. čer 2012

@klarka91 to mi je luto 😔 tak nech je ten dalsi cyklus uspesnejsi... minimalne aby ti pekne ovu sama nabehla, potom je aj vacsia sanca, ze otehotnies 😉

klarka91
6. čer 2012

by nám musela prasknout ochrana 😉 sem zrovna doufala když sem to nedostala že se tak stalo ,a ono nic 😖

hohe
7. čer 2012

Ahoj mám dotaz,

posledné dobou se cítím fakt divně, bolseti zad, břicho už tak 2 týdny, MS nedorazila, poslední 6.5., v květnu jsme se začali snažit, ale takovým lážo plážo. Test je ale negativní, nevím jestli je brzo, ale bojím se, že se opakuje to co před půl rokem, kdy mi na měsíc vynechala MS. Do vyvolávačky moc nechci jít, hlavně protože máme za 2 týdny svatbu. Jo a ten dotaz, když jste ji dotali, za jak dlouho MS přišla? Byla bolestivá? Nějaký jiný průběh?

Díky

zuzi0911
7. čer 2012

@hohe mne prisla az 12 den po vyvolavacke. trvala ako vzdy ale trochu viac bolextiva ale inac pohoda.

hohe
7. čer 2012

@zuzi0911 no a te právě, to co nechci... představa, že budu mít MS v den svý svatby pro mě fakt není lákavá

kajovaevicka
7. čer 2012

@hohe Já šla 33DC, takže po pěti dnech zpoždění a přišla přesně desátý den... jak doktor řekl. A byla to naprosto normální MS jako vždy

petanevesta
7. čer 2012

@hohe mně přišla jednou 5. den po vyvolání a jednou 6. den, síla i bolestivost taková standardní 😉

lucijeta
10. čer 2012

@hohe být tebou tak asi počkám nebo si zajdu na vyvolávačku těsně před svatbou 😉 já na ní byla v pondělí a ms dorazila teď v neděli, takže ten týden min. to asi trvá, mně bylo řečeno, že až 14 dní
jinak přeji hodně štěstí 😵

hohe
10. čer 2012

Moc děkuji za rady, MS dorazila včera večer... musím říct, že jsem na jednu stranu ráda na druhou to trochu... však víte jako to je... no tak se budeme dál užívat výrobu... 😀

michamicha
10. čer 2012

mně ms po vyvolávačce začne 4-8 den po píchnutí injekce 🙂

evelp
10. čer 2012

@hohe většinou to bylo tak do týdne a upně normálně, teda spíš i míň dní, než obvykle, ale žádná bolestivost nebo tak něco navíc 🙂

riana12
20. čer 2012

@klarka91 teraz som si nasla nahodne prispevok - takze vy sa nesnazite este? 😨

nuz, mne MS prisla az na 14. den po injekcii, ale z dovodu, ze som bola tesne po ovulacii, takze telo si to riadilo samo, mohla som sa obist aj bez vyvolavacky... ale ze bude ovu, som tyzden predtym pri objednavani netusila... no neva, aspon som o skusenost bohatsia opat 😀

d.aniela1
19. zář 2012

holky dotaz za jak dlouho se ma jit na vyvolavacku kolik dni spozdeni MS??

jankakou
7. říj 2012

Damy mam problem.Snazime se s pritelem o miminko kdyz uz jsme si mysleli,ze se nam zadarilo doktor mi rekl ze je to cista a pichl mi injekci.mensrtuace neprisla a kdyz jsem si delala test tak mi vyslo ze jsem tehotna muze to ta injekce ovlivnit?

olusenka
7. říj 2012

@d.aniela1 to asi záleží na délce cyklu. U mě bylo skoro normální, že cyklus trvá min. 35dní i 38dní, takže na vyvolávačkujsem šla po min. 45 dnech i déle.

koniarova
7. říj 2012

@jankakou Neboj, nemôže. 😉

jankakou
7. říj 2012

Opravdu?jestli to tak je tak jsem stasna,ale on na ultrazvuku nic nevidel tak nevim.

17042010
7. říj 2012

ja sem dostala až na 7 deň 🙂

jankakou
9. říj 2012

Mate nekdo zkusenosti s cistou?doktor mi pichl vyvolavacku a rekl ze MS neprisla kvuli te ciste.a najednou mi na TT vylezli dve carky.

zankaj
9. říj 2012

Asi na 5 den som dostala. Bolelo ma vsetko este aj vlasy :D

anka12
10. říj 2012

Ahojte kočky ,prosím vás neviete mi niektorá poradiť?snažíme sa o bábätko MS som mala dostať v piatok 5.10.mala som ,ale len taky slabo ružový výtok na toaletnom papieri ,ale trvá to až do dnes ,dnes je to silnejšie,včera som si robila test bol negatívny. ťahá sa to teda už šiesty deň,lezie mi to na nervy ,lebo neviem kedy bude ďalšia MS ,neviem plodné dni a ,neviem ani to kedy to už chce skončiť.viem ,že asi budem musieť ísť k doktorovi ,ale zaujíma ma váš názor.ďakujem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru