Injekce na vyvolaní menstruace. Máte zkušenosti?

prdecek
30. kvě 2007

Ahoj holky,
zakládám toto téma, pač sem ho zde nenašla. Mám takový dotaz. Před dvěma dny jsem dostala injekci na vyvolání MS a ještě jsem to stále nedostala. Za jak dloho jste to po ní dostali??? a kolikrát jste na ní byli??? Já mám přijít každy 23.-25.DC na další ještě celkem dvakrat. Prý se mi upraví cyklus. Myslíte, že kdybych měla minulý měsíc opožděnou ovulaci, že bych mohla být těhotná aniž by to na omak doktorka poznala??? Poslední MS jsem měla 4.4.2007 a měla sem další dostat 6.5.2007, ale mám až do teď zpoždění (už přes tři týdny). Myslíte, že mám zkusit těhu test, když to do konce týdne nedostanu???nebo ta injekce nějak test ovlivní????

lola12w
11. čer 2015

prosim vas mam dotaz dulezitej!!!přišla jsem s lekari že jsem těhotná na ultrazvuku nic neviděl a niž by se mě ptal nechal mi pichnout hormony na vyvolaní menstruace a pak az mi odebral krev pak mi sestra zavolala ze cekam miminko ale o par dnu pozdeji jsem potratila mohlo to bejt tou INJEKCI?

scruffy
11. čer 2015

Já to měla podobně, lékař mi injekci píchnul, ale ujistil mě, že i při případném těhotenství to není nijak škodlivé a druhý den mi sestra volala, že přišly výsledky a jsem těhotná, celé těhotenství proběhlo bez problémů. Myslím, že to bude jen shoda náhod, jinak by si netroufli ty injekce píchat při případném těhotenství.

solledatin
11. čer 2015

Mam mali problem bylajsem 14 dnu na vyvolačce a porad nuc mate nekdo skušenosti

junkka
12. čer 2015

@lola12w podle me určité ne, ta injekce ničemu nevadí 🙂

schmudlina
23. čer 2015

Zdravím dámy, já příští rok oslavím 30, takže se chceme s partnerem pokusit o mimčo.. Jen je trošku problém, že jsem brala hormony 11 let a po vysazení nekrvácím. Dnes je to 15 dní zpoždění. Včera jsem dostala vyvolávačku, ale blbě mi je už měsíc, i když těhotná nejsem... Těžko říct, jestli má na mě ta injekce nějaký vliv. Mám bolesti v kříži, bolesti v podbřišku i bolesti prsou - a ty jsem nikdy v životě neměla! Ach jo, někdy mi příjde, že já vždycky musím mít něco extra... ☹

lucijeta
25. čer 2015

@schmudlina tak to hodně štěstí, já brala 12 let, po vysazení mi taky sama nechodila ms a otěhotněla jsem až po 17m snažení, takže přeji ať se dočkáte dříve 😉 na úpravu cyklu může pomoct gynex od energy..

sylvasp
27. čer 2015

Holky ja jsem vysadila po ccs 6 letech a taky jsem byla na vyvolani po 6 dnech po injekci jsem to naštěstí dostala. To cekani bylo ale stradne.. Doufam, ze dalsi pripadny cyklus bude v pohode... Predstavovala jsem si ze mimco bude hned...

lucijeta
28. čer 2015

@sylvasp já taky a navíc se mi hned po vysazení udělala cysta, takže místo těhu pohotovost, nerada vzpomínám, ale už máme doma rok a půl leťáka, dočkali jsme se 😵 hodně štěstí..

sylvasp
1. črc 2015

@lucijeta ja jsem si to predstavovala az moc jednoduse. Ted to vypada, ze to dostanu po 17 dnech, vubec netusim jestli takhle muzu vubec otehotnet ☹ chjo

junkka
1. črc 2015

@sylvasp já to měla stejně. Vysadila jsem ke konci července, další krámy už jsem nedostala, až jsem šla 45 den cyklu na injekci, po týdnu to dostala a pak už to bylo ok. Jenže dítě se nám povedlo od vysazení az sestej měsíc v lednu. Vím že to není moc, ale člověk si už i tak začne říkat, jestli je všechno ok, když má sex přesně kdy ho má mít, když ovuluje jak má a ono pořád nic.... Ono se to za chvíli spraví, jen to chce trpělivost. Ikdyz to se lehko řekne, ale hůř dělá.. :-P

sylvasp
1. črc 2015

@junkka dekuju za podporu 😉 kdyz se snazila segra o miminko rikala jsem si ze to moc hroti.. A uz jsem stejna 😀 ja jsem jeste nezkousela ovul. Testy.. Chtela jsem tomu dat volny prubeh.. Ale uz mi to prijde jako vecnost😀

junkka
1. črc 2015

@sylvasp já ovu testy zkoušela a nic mi neukázaly, až jsem si pak asi tři měsíce měřila teplotu a ta mi ukázala přímo ukázkovou ovulaci. Ale já to na sobě stejně poznala, měla jsem výtok a bolelo mě břicho a bradavky 🙂 clovek si pořad říká, ať na to nemyslí a tak. Jenže o to jaksi nejde. Vždy když se mi blížil termín měsíčku tak jsem začala silet. No a pak v lednu, jsem naměřila špatný teploty, ukázkovej anovulacni cyklus, tak jsme se vědomě nesnažili a já si pak na uvědomila, že už mi vlastně meskaji krámy a fakt to vyšlo. Doteď nechapu, jak se to stalo 😀

sylvasp
13. črc 2015

@junkka tak já doufám že se mi to už nějak spraví :D byli jsme na dovči dala jsem si do těla :D byla jsem jedna z mála holek co to vylezlo tak jsem na sebe byla pyšná :D na druhý den jsem sice nemohla ani chodit ale stálo to za to 🙂 preventivně jsem si udělala před odjezdem test ten samozřejmě ukázal že se nic neděje :D tak jsem to teď vůbec neřešila... MS jsem měla dostat min týden ale testování ještě odkládám, byla bych zase zklamaná.. moc děkuju za podporu 🙂 přeji ať jde vše dál hladce ;)

schmudlina
13. črc 2015

@sylvasp držím palečky 🙂 Já si to taky představovala jednoduše. Konzultovala jsem to už na začátku roku z gynekoložkou a ta říkala, že mám vysadit až budu chtít otěhotnět. A teď když od května neberu prášky spousta problémů 😒 Takže jsem byla na gyndě 22. 6. a doktor (tentokrát jiný) mi řekl, že to se vůbec tři měsíce po vysazení nemusím ani snažit ☹ a že se svými 50 kg mám docela i malou pravděpodobnost... (tss) 😲 to je dost děs ti doktoři...

sylvasp
13. črc 2015

@schmudlina tak já tě zase trošku uklidním :D protože segra stejně drobná jako já asi i ty 48kg otěhotněla měsíc po vysazení :D takže je to asi opravdu u každého jiné a záleží trošičku na štěstí 🙂

sylvasp
13. črc 2015

@schmudlina ale je zase pravda, že když jsem vysazovala před 5 lety, neměla jsem žádné problémy, cyklus mi normálně naskočil.. takže s tímhle jsem vůbec nepočítala. se mnou se moc doktor nebavil přišlo mi že místo toho aby mi podal informace doktor víc sdílná byla sestra a doktor ten mě jen setřel... odcházela jsem s ordnace s pocitem, že jsem debil :D

schmudlina
13. črc 2015

@sylvasp S pocitem, že jsem debil, odcházím asi od všech doktorů 😀 nikdy mě nenapadne na co se přesně zeptat a navíc oni mají vždycky takovou univerzální odpověď, která mě úplně zazdí... Musím si to asi vždycky vyložit po svém, jo sestřička tam je fajn... tak doufám že už mi cyklus poběží normálně, ať tam zase neklušu na injekci 😎

sylvasp
13. črc 2015

@schmudlina jsem rada ze v tom nejsem sama 😀 kdyz jsem posledne odchazela rikala jsem si, ze uz se radej na nic ptat nebudu, ale pak jsem si rikala od ceho je mame. Navic kdyz se tam clovek tak nasedi i pres objednani 😀 kdy si vysazovala, nas za sebou taky prvni injekci?

schmudlina
14. črc 2015

@sylvasp Vysazovala jsem 9. 5. 2015 a mens. se dostavila poté úplně přesně, ale následující měsíc už jsem bez prášků byla úplně hormonálně rozhozená. Když jsem měla 14 dní zpoždění, šla jsem na tu vyvolávačku - a byla teda první, no. 🙂 Ale pořád tak nějak doufám, že už se to srovná 😎

sylvasp
14. črc 2015

@schmudlina je tak to máme hodně podobné, my jsme vysadili 19 dubna a na vyvolávačku jsme byla min cyklus 🙂 budu nám držet palce 😎

sylvasp
17. črc 2015

@schmudlina chjo já už zase čekám na MS a nic :(

schmudlina
19. črc 2015

@sylvasp Zase?! Já mám ještě čas, ale taky to vidím spíš na další vyvolávačku, protože mám ty samé symptomy jako před tou minulou... uvidíme 😖

sylvasp
19. črc 2015

@schmudlina no mam dnes 31 den od min MS. Zkusim si zitra koupit jeste jeden test a asi se budu muset zase objednat. Chjo. Drzim palce at jsi uspesnejsi

kaja145
11. srp 2015

Ahojky....moc prosím o názor.....vysadila jsem po 5-ti letech HA, dle očekávání MS nepřišla cca 3 měsíce...mám pocit že neproběhla ani ovu...po ultrazvuku na gynekologii aplikován Agolutin..pátý den přišlo slaboulinké krvácení a neplánovaný nechráněný pohl. styk s ejakulací do mě....šestý den silné krvácení....jak velká je pravděpodobnost že jsem mohla otěhotnět

junkka
11. srp 2015

@kaja145 podle mě velmi velmi malá. Ale tak možné je všechno 😀

mia237
26. pro 2015

Ahoj chci se zeptat...Nedostala jsem dva měsíce MS a byla jsem na vyvolání MS a doktorka mi řekla že bych to měla dostat do týdne a pořád nic ani to nevypadá že bych to měla mít...Nemate s tím zkušenosti co by mi mohlo být?

mia237
26. pro 2015

@lola12w To nejspíš ne pač mě říkala že bych mohla být těhotená nebo to mám jen zpožděný a injekci mi pichla takže miminku by to škodit nemělo. ..

mia237
26. pro 2015

@mia237
A těhotená být nemůžu a MS jsem měla vždy pravidelnou. ..

sylvasp
27. pro 2015

@mia237 po vysazeni ant jsem mela take problemy. Chodila jsem ma injekce 4mesice - vzdy jsem dostala Ms po 11dnech.. Pak jsem zmenila doktora, ktery mi konecne pomphl a zacal se mi venovat..

konik_mischel
27. pro 2015

ahoj, chodila jsem na vyvolávačky x měsíců a k ničemu, do toho utrogestan atd... a pak jsem si koupila gynex kapky a od té doby mám ms zase pravidelně

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru