Injekce na vyvolaní menstruace. Máte zkušenosti?

prdecek
30. kvě 2007

Ahoj holky,
zakládám toto téma, pač sem ho zde nenašla. Mám takový dotaz. Před dvěma dny jsem dostala injekci na vyvolání MS a ještě jsem to stále nedostala. Za jak dloho jste to po ní dostali??? a kolikrát jste na ní byli??? Já mám přijít každy 23.-25.DC na další ještě celkem dvakrat. Prý se mi upraví cyklus. Myslíte, že kdybych měla minulý měsíc opožděnou ovulaci, že bych mohla být těhotná aniž by to na omak doktorka poznala??? Poslední MS jsem měla 4.4.2007 a měla sem další dostat 6.5.2007, ale mám až do teď zpoždění (už přes tři týdny). Myslíte, že mám zkusit těhu test, když to do konce týdne nedostanu???nebo ta injekce nějak test ovlivní????

mami.sk
14. únor 2013

@zankaj , @17042010 viete mi poradiť? môže injekcia agolutinu spôsobovať pocit na zvracanie a aj zvracanie 😝 mali ste tiež niečo podobné? môže to byť nežiadúci účinok? ďakujem

17042010
14. únor 2013

nie ale mne teraz zasa meškali 4dni a dnes mi bolo na zvracnie

ladus88
15. únor 2013

Po injekci by se mela dostavit cca do 10dnu.Ja osobne chodim rovnou na dvojtou davku.O vanocich kdyz meli dovcu a akorat mi to vychazelo tak sem dostala presne sama od sebe,a ted uz podruhe.Ale jen bacha na to pravidelnost mesicku a ovulace jsou dva ruzne pojmy.Tim ze clovek chodi na injekce je sance ze pravidelnosti se ovulka urovna nebo bude.Nekdo ma treba pravidelnou ms ale ma anovovulcni cykly.Me osobne potkalo oboje.Ale od cca po 4mesicich od injekce se mi aji ovu dostavila.Tam uz zalezi na vice faktorech...

lienka1701
20. únor 2013

ja som ju mala asi dva týždne po tom čo som nedostala menštruáciu...zabrala asi tak do troch či štyroch dní....mala som ju len raz

zvedavamt
20. únor 2013

google mi nasiel vyvolavacku, jej zlozenie a aj vedlajsie ucinky, no hnus
kedysi mi to davali,ale dako nepomohlo, akurat pamatam,ze ma bolel dva dni zadok
potom som presla na prirodnu alternativu a po podani pijavice lekarskej som dostala M do par hodin,max 2 dni
castejsim pouzivanim som uz mala M pravidelne a bez bolesti a PMS

majija
25. únor 2013

Já jsem po injekci dostala MS ze začátku tak po 6-7 dnech a teď jí kvůli otěhotnění dostávám každý měsíc a pravidelně mám MS po 4 dnech

hankamisa
5. dub 2013

prosím radu. v uterý jsem byla na injekci agolutinu. ve st šílené bolesti břicha .já počítala s tím ,že ms dorazí.ve čt bolesti ustaly a krom minimini tmavšího výtoku pár kapek nic.myslíte,že může ms ještě do těch 14 dní dorazit? těhu bohužel určitě nejsem.

lucijeta
5. dub 2013

@hankamisa to víš, že dorazí 😉 mně vždy po týdnu..

hankamisa
6. dub 2013

@lucijeta -i když už jsem ms bolesti měla?bylo jen pár kapek výtoku tmavší jinak nic. bolesti po dvou dnech ustaly a od té doby nic.

hankamisa
8. dub 2013

holky bolely vás po té injekci celou dobu záda a měli jste bolesti břicha jako by měla přijít ms a ta nedorazila?

lucijeta
10. dub 2013

@hankamisa ty jo furt nic? no mně dr. řekla, že pokud ms do 2 týdnů nedorazí mám přijít znovu, tak se asi radši objednej, třeba tam máš cystu která brání ms nebo je potřeba píchnout vyšší dávku agolutinu pro vyvolání..

hankamisa
11. dub 2013

@lucijeta -byla jsem se tam zeptat,prý at vydržím do 10 dne ,většinou tak dorazí. jsem objednaná na příští pátek. těch 14 dní uplyne až v uterý. protože mi ale chtěla dělat ještě utz 15 den od ms tak to vychází na pátek abych nemusela dvakrát.vzala orientačně ten den velkých bolestí. kdyby tam byla cysta tak by ji viděla na utz? ten mi dělala už asi 4* a nic neříkala. co by s ní pak dělala?

lucijeta
11. dub 2013

@hankamisa pokud ti dělala UTZ tak je to v pohodě, to by ji viděla.. mně právě kvůli ní vloni nešla ms, ale pomohla vyvolávačka a cysta odešla s ní..

haniskanunu
11. dub 2013

Ahojik,me dr rekl ze tehu nejsem ale mam cistu!mela jsem ale stale poz.testy na tehu tak ze pry mam mimodelozni!poslal me do nemocnice na zakrok!dr mi tam delǎl utz a rek ze sem 6tt takze muj dr musel byt nejspis slepi

hankamisa
11. dub 2013

@lucijeta - utz dělala asi 4* hlavně dělohy (jsem po sekcích) ale určitě vzala i okolí a nic neříkala.takže věřím,že kdyby tam něco kromě nízké sliznice našla tak by mi to řekla. já to mám nejspíš tou nízkou sliznici,že ms nejde. mě upozornovala,že díky tomu to nebude ms jako taková ale spíše jen špinění (ale ani to nedorazilo).tak budu doufat,že až za týden dorazím tak nic nenajde a sliznice bude vyšší ( beru kontryhel kapky a nosifol,ten teda jen zatím týden),dá mi další agolutin a po tom se snad rozjedu.

ratatooy
11. dub 2013

@mami.sk asi muže zpusobovat nevolnost ja si ho picham každej den an udrženi tehu a taky je mi trochu blbe nekdy

mami.sk
11. dub 2013

@ratatooy ďakujem za info 😉
Agolutin som dostala dvakrát - vo februári aj v marci na vyvolanie MS - naraz dve ampulky a cítila som asi týždeň nevoľnosť ...

iwuska19
23. dub 2013

Můžu poprosit o radu???Jsem po nezdařeném IVF 3/2013,4 den po ET jsme začala špinit 7 den po ET už jsem krvácela těhotenství potvrzeno HCG bylo 87 ale pak začalo klesat.Už 7 dne po ET (27.3.2013)píchnutý agolutin krvácení přestalo až 4.4 pak MS nepřicházela 18.4 opět píchnutý agolutin včera jen krvavé žilky dnes už jen žlutohnědý výtok.UTZ 18.4 byla prý vyšší sliznice než v době potvrzeného těhotenství.Jelikož čekám na KET jsem z toho celá nervozní.Budu ráda za každou reakci......

janickaaaaaaa
25. dub 2013

ja som dostala agolutin uz tri krat vzdy mi prisla maximalne do 6-7 dni, ja osobne som nemala ziadne tazkosti iba ma trosku bolelo tam kde mo ti vpychla, ale inac nie je sa coho bat

charakterka
7. kvě 2013

Ahojky,prosim prosim o radu :( Mam planovany prvni cyklus IVF,mam dokonce i hormony injekce doma,ale menstruaci jsem nedostala..asi stres,dnes uz paty den..tehotna 100procentne nejsem,a v minulosti se mi stalo ze jsem musela na vyvolavaci injekci,kdyz jsem to dva mesice nedostala..problem je v tom,ze mam uz neschopenku,kterou mi napsali sestricky ke stimulaci,a ja stale cekam na menstruaci..mate zkusenost nekdo? nejspis mi budou pichat vyvolavaci injekci na menstruaci,ale zajima me,muze se pak zacit normalne cyklus ivf az to po injekci dostanu? nebo musim pockat az na spontalni menstruaci az dalsi mesic ??? mam z toho hlavu jak balon,protoze uz mam neschopenku,a v praci jsem taky rekla ze to bude tak na 3-4 tydny .. prosim poradte zda mate zkusenosti ..

dsda
3. čer 2013

Ahoj, chci se zeptat jestli je možné po této injekci přibrat. Protože během menstruace jsem přibrala 4kila a pořád nejdou dolů:(

janickaaaaaaa
13. čer 2013

@dsda
ahoj urcite nie nemyslim si ja som ju mala tri krat a nic sa nedialo okrem toho ze mi prisli

lucina90
20. čer 2013

Ahoj, minuly tyden ve stredu mi pichla dr vyvolavacku a v pondeli bez jakychkoli upozornujicich bolesti prisla ms. Dnes tj ctvrtek uz nekrvacim a vlastne celou dobu to bylo hodne slabe krvaceni jestli se to tak da vubec nazvat. Bricho me bolelo uplne minimalne. V dubnu jsem vysadila HA a proto jsem pak kdyz neprisla sama ms sla k dr. Rovnou mi i doporucila kapky na upravu cyklu Mastodynon, tak od minuleho ctvrtka je beru, myslite ze proto to bylo slabsi? Ci po te injekci? Cetla jsem tu, ze prvni ms po vysazeni je silna, bolestiva atd..samo ze si nestezuji 🙂 ale je to divne

oty96
21. čer 2013

Já byla na injekci minuly čtvrtek dnes je tomu již 8 dní a porad nic.
Je sice pravda ze jsem od čtvrtka do neděle na to cvičila ale lékař mi nic ne zakázal.
Myslíte je to normální? chytnu to?

lucina90
22. čer 2013

@oty96 ja si myslim, ze cviceni na to az takovy vliv nema, spis treba dlouhodobe pokud hubnes nebo tak. Ale me dr rikala, ze do 14 dnu po injekci to prijde, kdz ne tak byt tebou tam jdu zas

terrorkax
22. čer 2013

@oty96 pokud jsem mela vysokou sliznici uz pred injekci, tak ms prisla treba uz treti den po injekci..kdyz to na MS vubec nevypadalo, tak ms minimalne po tydnu, spis dyl..me dr vzdycky rika, ze bych to mela dostat do 14 dni a kdyz ne, tak at znova prijdu na silnejsi davku 🙂

hankamisa
8. črc 2013

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/hankamisa?c=...

Tak místo nízkých teplot a ms mi to takhle skáče nahoru :nevim:. 8o 1dc byla vyvolávačka, nic jiného neberu. příznaky ms žádné.holky měly jste po vyvolávačce taky vyšší BT než normálně?

jajka71
13. črc 2013

tak ja som bola u kamosky, ked mala pichnutu vyvolavacku a mala teploty a uplne sa jej rozhadzal cyklus, mozno je to individualne, ale nie kazdy organizmus sa podla mna s tym jednoducho vysporiada

jani2013
19. srp 2013

já bych měla jít na vyvolávačku za 14 dnů a začínám mít dost obavy, když toto čtu. Zvláště, když mi ji doktorka doporučila i přesto, že jsem nějakou MS měla, i když tentokrát velice slabou. Prý tam mám cistu, která nepraskla. Měřím si pravidelně BT, tak pak dám vědět, co mi to udělalo.

verisek91
9. zář 2013

ahojky,mě píchla agolutin na vyvolání menses,v to poslední jsem to nedostala vůbec :D (těhotenství) ale jinak se mi vždy menses dostavila kolem toho 11. dne od píchnutí

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru