Injekce na vyvolaní menstruace. Máte zkušenosti?

prdecek
30. kvě 2007

Ahoj holky,
zakládám toto téma, pač sem ho zde nenašla. Mám takový dotaz. Před dvěma dny jsem dostala injekci na vyvolání MS a ještě jsem to stále nedostala. Za jak dloho jste to po ní dostali??? a kolikrát jste na ní byli??? Já mám přijít každy 23.-25.DC na další ještě celkem dvakrat. Prý se mi upraví cyklus. Myslíte, že kdybych měla minulý měsíc opožděnou ovulaci, že bych mohla být těhotná aniž by to na omak doktorka poznala??? Poslední MS jsem měla 4.4.2007 a měla sem další dostat 6.5.2007, ale mám až do teď zpoždění (už přes tři týdny). Myslíte, že mám zkusit těhu test, když to do konce týdne nedostanu???nebo ta injekce nějak test ovlivní????

margarita1
26. črc 2007

to nevíme, pak by právě šel na spermio, tak uvidíme. no obávám se jestli problém není u mě. Prostě podle mě neotěhotním, dokud se tohle nevyřeší

pejty
26. črc 2007

margarita1:mě taky dr. řekla,že nejdříve musím být dokonale vyšetřená já a až potom pošle manžela na spermio..Dělala mi různé testy..hormonální hladina,průchodnost a vše bylo o.k.Teď mi chtěla dokonce nasadit hormony,i když jsem o.k. a jen mi mešká menzes..Ale pořád jsem myslela,že chyba bude někde ve mě..Nikam jsme se nehnuli..
Tak se manžel před týdnem rozhodl sám pro spermiogram,abych třeba zbytečně neužívala léky..No a dobře,že tam šel,protože výsledky měl velmi špatné a dr. mu řekla,že jestli počneme přirozeně,tak to bude zázrak..Běžte na spermio co nejdřív..opravdu

margarita1
26. črc 2007

pejty •to mi řekla i dr, než začne u mě, že ho pošle. stejně si myslim, že mám nějakou hormonální nerovnováhu. Tak jdete na IVF? jinak hodně štěstíčka 🙂

m24
26. črc 2007

margita1 ona ti dr.ještě nebrala krev??? Jinak spermio je fakt asi první věc co zkoumají, protože je to zřejmě jeden z nejjednodušších testů, u ženský to bývá většinou složitější.

margarita1
26. črc 2007

ne ne nebrala, řekla, že to necháme přes prázdniny, jestli se nezadaří, budeme řešit , nejdíve spermio a pak mě

pejty
26. črc 2007

jojo,asi půjdeme na IVF,ale nejdříve musím počkat jestli se "probere"mé tělo po té vyvolávačce a pak hned 2 den cyklu jdeme do CARu..Stejně pořád nemůžu uvěřit,že nepočneme přirozeně.Je to pro mě ještě hodně čerstvé,ale řešit to musíme co nejdřív.. ☹

margarita1
26. črc 2007

pejty - to je mi moc líto. Z toho já mám taky strach jak dopadneme.Jinak řekli vám, co to třeba způsobilo, nebo proč to tak je? A nedá se to aspoň zlepšit nějakými léky?

pejty
26. črc 2007

Manžel se ptal dr. co nám to oznamovala,co by mohla být příčina a neřekla nic,prý se to neví..Ale na netě jsem si přečetla,že to může být po chemoterapii,prodělaných určitých nemocech a tak...Manžel ale z toho nic neměl,žijeme poměrně zdravě,nekouří,pije občas,tak nevíme.Ještě má jít na urologické vyšetření,tak uvidíme.Dala jsem mu ať užívá selen,zinek,vit.C,koenzym Q.Tak uvidíme,snad se to aspoň trochu zlepší,i když dr.naději nedávala žádnou,tak já v ni ještě věřím.Třeba k nám ta dušička miminka ještě nechce,ale už by mohla🙂)je mi 29let..Zkoušíme nyní ještě nějaké alternativní metody,snad pomůžou..
margitko,určitě vám to dopadne všechno dobře,budu vám držet pěstičky,strašně moc..

margarita1
27. črc 2007

pejty - já mám taky obavu ze spermia , přítel, neboli budoucí manžel(bereme se v září) by na to měl jít po prázdninách. pokud se nám nezadaří. Není to žádnej drobeček a kouří, takže se bojim, že tam taky něco bude. No uvidíme. Třeba je nakonec chyba jen u mě. Jsem zvědavá, jesrtli tento měsíc dorazí MS sama

pejty
27. črc 2007

margaritko,já vím,jsou to nervy,ale věř,že to bude o.k. a i když tam bude něaká špatná hodnota,tak se to dá řešit určitými vitamíny a pry když chlap cvičí metodu Mojžíšové,tak to taky pomáhá..
Jinak já mám 8 den po vyvolávačce a pořád nic,je to hrůza.Prsa mě bolí neskutečně,břicho mám nafouklé,nálada pod psa..To už by byla druhá vyvolávačka co nezabrala 😒 .Těhotná taky nejsem ☹ ,dělala jsem si včera test.Snad aspoň tobě dorazí MS sama.Zkus svařák s hoooodně skořicí..

margarita1
27. črc 2007

pejty - tets taky není uplně spolehlivý. Já to po vyvolávačce vždy hnedka dostanu. A podle čeho dr usoudil, že nejsi? Třeba přeci jen mimís zabydluje 😉 . Přijdeš mi hodně smutná. ZKus se na to trošku povznést 🙂)))), přeci jen , to snaží je super ne 🙂))

pejty
27. črc 2007

jj,to snažení je super 😵 ,ale ta zpráva o manželovi je celkem čerstvá,tak to vydýchávám🙂.Snažím se nad tím povznést,ale občas se mi to nedaří.U dr.mi dělali vnitřní ultrazvuk a nic neviděli,ale malilinká naděje je vždycky🙂,tak trošku doufám..Jsem pako,nejradši bych si test dělala teď každý den,i dnes jsem se musela "držet" 😉 Jinak my už se snažíme něco kolem dvou let a vy?

margarita1
27. črc 2007

necelý rok, před rokem jsem vysadila prášky, tak jsme chvíli čekali. Ale jak říkmám, teď ms dost hapruje a nechodí 😖 . Tobě jinak chodí pravidelně?

pejty
27. črc 2007

no,já ji vysadila už je to tři roky,půl roku nechodila vůbec pravidelně,pak se to na rok asi zpravilo,že to bylo v rozmezí 32-36dní.A teď jsem malinko zhubla a kde nic tu nic.Ty prášky jsou fakt svinstvo,od té doby co jsem je vysadila,tak mám pěkné problémy s pletí..Přemýšlím,že zkusím bylinný přípravek gynex a kontryhelový čaj.Nějak se mi do těch hormonů nechce.Ty něco užíváš?

margarita1
27. črc 2007

zkouším teď elixír feminan,ale slyšela jsem, že je dobrý Sarapis

pejty
27. črc 2007

vyzkouší všechno co se bude dát a snad se nrška probere 😎 Zkouším si dát do profilu fotku a mám je moc veliké,tak mi to nechce vzít,ještě chvilku se s tím musím pohrát..

margarita1
27. črc 2007

pejty- no já sem comp antitalent 😀 . No jinak jak jste dlouho manželé?

pejty
27. črc 2007

tak už jsem něco našla,ale jak vidím,tak tam nejde nic vidět 😒 .chviličku..měsíc a ještě si na to oslovení manžel nemůžu zvyknout🙂)jinak jsme spolu celkem 12let.

pejty
27. črc 2007

a vy máte kde v září svatbu a máte ji velkou?

margarita1
27. črc 2007

to je docela dlouho 🙂))))

pejty
27. črc 2007

to teda je,asi už si ty spermijky řekly,že nemá cenu se po takové době snažit a daly si dovolenou a moje tělo taky🙂

margarita1
27. črc 2007

ty jsi aspoň štíhlounká, to já jsem docela ..... brrrr, musím zhubnout 😀

pejty
27. črc 2007

taky jsem taková nebyla vždycky,měla jsem o sedm kilo víc ještě před půl rokem..Ale hlavní je mít se rád..Já si myslím,že až budeme mít miminka,tak ta váha ještě poletí dolů..to nebudem jen vysedávat u počítače🙂)

margarita1
27. črc 2007

no já nemám jen sedm kilo nahoře,ale alespoň dvacet 😀 , supr antikoncepce, přestala mi štěpit tuky, neboli vznikla umě nějaká metabolická porucha, spomaloval, se mi metabolizmus,ale teĎ SE SNAŽÍM S TÍM NĚCO DĚLAT

pejty
27. črc 2007

tak to je potvora ta antikoncepce,ale je fakt,že bez ní se hubne mnohem líp..nezadržuje se v těle voda jako při braní antikoncepce..Ale nepřežeň to ať pak neztratíš menzes..já mám pocit,že od té doby co jsem zhubla je nějak pryč..

margarita1
27. črc 2007

je fakt, že jsem zhubla 11 kilo a od té doby taky nic, nechodí sama, je to asi 3 měsíce. no uvidíme. ty už jsi něco zkoušela na otěh.,? A co tvá dr?

pejty
27. črc 2007

zkoušela jsem jen nějaké čaje,jinak nic.dr.mě chtěla začít cpát hormony aniž by vyšetřila muže,tak jsme šli do CAR a tam nám řekli,že je problém v něm☹.Tak teď řešíme jeho a začínáme chodit po léčitelích než se úplně rozhodnem pro IVF.Zrovna zítra k jednomu jedeme,tak dám vědět co nám řekne..Vidíš i mě to úplně ustalo po zhubnutí,zatím ani vyvolávačka nereaguje..

margarita1
27. črc 2007

to mě vyvolávačka hned během 5-6 dnů. ale já s tímměla problémy už před antik. po vysazení to rok chodilo ateď nic!!! Tak nevim,ale určo pa kpisni, jak u léčitele. Taky jsem přemýšlela zkusit, aby ti řekl, co je dobře, co je špatně a tak

pejty
29. črc 2007

Ahoj Margaritko,tak jsme se zrovna vrátili od léčitele a musím říct,že na mě zapůsobil dobře,ale ukáže až čas..Vlastně se spíš zabývá akupresurou,tlačí Ti na body na rukou a tím Ti aktivuje orgány,které nejsou v pořádku k větší činnosti..Mně hned zjistil(podle výrustků a skřivení na rukou i nohou)špatnou činnost vaječníků,tak je stimuloval..Manželovi zjistil neléčený zánět varlat,aniž by mu taky něco naznačil.Tak jsme zvědavý zda to zabere.Každopádně další změny napíšu.Manžel jde na kontrolní SPG někdy za 6 týdnů,tak jsem zvědavá jak na tom spermijky budou a hlavně kolik🙂).Ty pak písni,jak jste dopadli vy.měj se

sisidani
5. zář 2007

Ahoj Holky mám dotaz, už jsem byla na 5 injekci agulotinu. Snažíme se už skoto rok a nevím jestli po těch injekcích mám ovulaci.Doktor mi tvrdil, že ano, ale já si tím nejsem jistá. Jinak jsem měla MS vždy nepravidelnou, někdy to dělalo 48, 50 a více dní. Nemáte s tím někdo zkušenost?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru