Injekce na vyvolaní menstruace. Máte zkušenosti?

prdecek
30. kvě 2007

Ahoj holky,
zakládám toto téma, pač sem ho zde nenašla. Mám takový dotaz. Před dvěma dny jsem dostala injekci na vyvolání MS a ještě jsem to stále nedostala. Za jak dloho jste to po ní dostali??? a kolikrát jste na ní byli??? Já mám přijít každy 23.-25.DC na další ještě celkem dvakrat. Prý se mi upraví cyklus. Myslíte, že kdybych měla minulý měsíc opožděnou ovulaci, že bych mohla být těhotná aniž by to na omak doktorka poznala??? Poslední MS jsem měla 4.4.2007 a měla sem další dostat 6.5.2007, ale mám až do teď zpoždění (už přes tři týdny). Myslíte, že mám zkusit těhu test, když to do konce týdne nedostanu???nebo ta injekce nějak test ovlivní????

jani2013
12. zář 2013

Tak MS mi přišla po 6 dnech, ale stejně nevím, jestli se mám radovat, že mi odešla cysta, protože je úplně stejná jako minule, bezbolestná, některý dny špinění a jiný jako slabá MS. Nemáte některá podobnou zkušenost? Myslela jsem, že to díky té injekci bude silnější. Je pravda, že to ale trvá už 8., resp. 9. den, což je dost neobvyklý. Vůbec nevím, co si o tom mám myslet 😖

andysasofi
17. čer 2014

Ahoj chtela bych se zeptat na par veci....
Min tyden jsem byla na injekci a neprislo mi to... posled menses jsem mela okolo 25.4. A 9.5. Jsem snedla Postinor...tyden na to jsem krvacela ale to asi jako menzes brat nemuzu....no a od te doby nic...jen cekam....tehu testy negativní. ..dnes jsem byla na dalsi vyvolavacce tak uvidim.... a podle Utz tehotna nejsem... ale chci se zeptat...behem roku a pul jsem snedla ten Postinor asi 4krat.....ma nejakou pozdejsi ucinnost? Neco jako antina?? Rekla mi to kamaradka.... vim ze bych ho jist nemela ale musela jsem.... (nechavala jsem si za sex platit a parkrat kondom praskl) jenze mezitim jsem mela i sex s pritelem a on tvrdi ze to do me nekolikkrat pustil....a nikdy jsem neotehotnela.... je to tim Postinorem? Nebo nedejboze ze zabranuje oplodneni uplne? Zacinam nad tim hodne uvazovat ptz miminko jeste chci.... a ted jsem z toho nesva....vzdy jsem mela menses pravidwlne jen ted ty poslední jaksi stavkuji... :( dekuji za nazory...

andr01
26. čer 2014

@andysasofi Dobrý den chtěla bych se zeptat , v pondělí jsem dostala injekci 23.6.2014 aby mi přišli MS jak dlouho se čeká než přijdou ? Děkuju 🙂

ivet1987
26. čer 2014

@andr01 do dvou týdnů, jinak na další injekci. Já to dostala za 9 dní.

terezapetrova
26. čer 2014

@andr01 ahoj, u me to trvalo 4 a pul dne, jinak pry to muze trvat az 2 tydny. Pokud do dvou tydnu po injekci menzes neprijde tak pak hledat dal pricinu. mej se hezky

andr01
26. čer 2014

@terezapetrova No když jsem byla u lékaře a říkala jsem mu že mě bolí prsa , a měla jsem spozdění 5dní a test mi vyšel negativní .. a kdybych měla spoždení MS tak jak mi dělal vnitřní ultrazvuk tak bych začla krváce , a já vůbec nic . :/

andr01
26. čer 2014

@ivet1987 Dobře děkuju . 🙂

terezapetrova
26. čer 2014

@andr01 ja tomu ted nerozumim, mas zpožděnou MS, dr delal vnitrni UTZ a na zaklade toho by jsi mela krvácet? Co videl dr v děloze, znamky tehu ci ne? 🙂

andr01
26. čer 2014

@terezapetrova Řekl mi ze tam zatím nic nevidí , ale ze něco mám za dělouhou A řekl mi že podle prsou to vypadá ze jsem těhotná , ale ze tam zatím nic nevidí . . a na ´to mi dal injekci . Tak nevím co si mám myslet .

terezapetrova
26. čer 2014

@andr01 me bylo receno, ze na utz v deloze je videt tehu od 3tydnu dal /pokud dotycna tehu je/, test z moci je dost presnej - ukaze 2 tydenni tehu, a pokud by jsi byla tehu kratsi dobu nez 2 tydny, injekce tehu neublizi, ale samozrejme výjimky se urco najdou všude.

maxinkaa
26. čer 2014

Já dostala injekci 2x, pak jsem měla cyklus rozhozený a jinak vše OK.

terezapetrova
26. čer 2014

@andr01 s téma výjimkama jsem to myslela tak, ze urcite ve 100procentech to nechodi tak jak rikal muj dr

andr01
26. čer 2014

@terezapetrova No tak uvidíme jestli i po injekci , dostanu MS . :/

terezapetrova
26. čer 2014

@andr01 ano nezbyva nic jiného nez ted cekat tech 14 dnu jestli se něco stane .. mej se hezky 🙂

lenka.dv
4. črc 2014

Ahoj holky,taky jsem byla 23.6. na gynde,pichli mi agolutin a ms stále nikde ☹

lenkazdenek
4. črc 2014

Ahoj já mám zkušenosti rovnou 2 . Poprvé mi jí píchly a 14 dnů nic,takže následovala návštěva doktora a ukázala se tam naše prvorozená...a teď to byo nedávno-po šestinedělí a dostala jsem to až 10 den

egyptanka01
6. srp 2014

Mně to čeká asi v pátek. Mám už 52 dní po skončení poslední MS, tak jsem šla ke gyn., udělal mi ultrazvuk, tam nic neviděl, vzali mi krev a pokud ani ta neukáže těhotenství, tak jdu v pátek ráno na vyvolávačku ☹. V březnu jsem po deseti letech vysadila HA.

snezenka123
7. srp 2014

Ahoj,já už mám11 dní zpoždění u jinak pravidelné ms,dostala jsem injekci včera,tak uvidím.před dvěma dny krev na hcg negativní,utz taky nic,tak jsem zvědavá.Ale v tomto cyklu jsem brala celkem dvakrát po 10 dnech atb,tak je možný,že se mi třeba posunula ovulka,a ms teda tím pádem taky...

vercafe
29. říj 2014

Chtela bych se zeptat byla jsem na vyvolavacce Menses a po osmi dnech jsem mela Jen ruzovy hlen pak uz nic Jen jednou za cely den a to Jen skvrnku od te doby zase nic od posledni menses je to 3mesice co jsem to nemela prvni mesic jsem porad spala

vercafe
29. říj 2014

Chtela bych se zeptat byla jsem na vyvolavacce Menses a po osmi dnech jsem mela Jen ruzovy hlen pak uz nic Jen jednou za cely den a to Jen skvrnku od te doby zase nic od posledni menses je to 3mesice co jsem to nemela prvni mesic jsem porad spala a bylo mi zle.nevim Jestli nejsemw

vercafe
29. říj 2014

Chtela bych se zeptat byla jsem na vyvolavacce Menses a po osmi dnech jsem mela Jen ruzovy hlen pak uz nic Jen jednou za cely den a to Jen skvrnku od te doby zase nic od posledni menses je to 3mesice co jsem to nemela prvni mesic jsem porad spala a bylo mi zle.nevim Jestli nejsem tehu ?gynekolog na posledni navsteve na ultrazvuku nic nevidel.ale krev mi nebral nechapu to Mel udelat jako prvni ne.predem dekuji kazdemu za odpoved

enuska33
26. dub 2015

Holky prosím o radu jsem 10 den po vyvolavaci injekci na cyklus a furt nic je tu nekdo kdo cyklus nedostal ?☹

pavcahola
26. kvě 2015

Ahoj já jsem 39DC test jsem si dělala a je negativní,tak nevím jestli jít na vyvolávačku a nebo ještě počkat,co myslíte?

bajunka
26. kvě 2015

Já jsem šla na vyvolávačku, chtěli jsme druhé mimi a,el díky kojení jsem to víc jak rok neměla, tak mi ji píchli,ale už se nedostavila, protože jsem byla těhotná i když týden předtím tam doktorka konstatoval jen vyšší sliznici.

ivetkavysocina
10. čer 2015

Ahoj, chci se zeptat jak je to s vyvolávačkou, vysadila jsem HA na konci dubna a v květnu přišla MS stejně, jako jsem jí mívala s HA. teď druhý měsíc už mám 5 dnů zpoždění MS a těhotenství zatím nic neukazuje:/ mám ještě čekat nebo se rovnou obrátit na gyndu? Když jsem jí v dubnu říkala že vysazuji prášky říkala at příjdu až po 4 měsících když menstruace nepřijde.

sylvasp
10. čer 2015

Ahojte holky já jsem měla zpoždění 13 dní a zašla jsem si na prohlídku - stejně jako test dopadla i prohlídka... Mimi nikde. Chjo. Teď mám čekat 14 dní a když se nedostavím MS mám přijít na další prohlídku. Představovala jsem si že vysadím a půjde to raz na raz, a zatím se jen stresuju kdy to dostanu :(

junkka
10. čer 2015

@ivetkavysocina az po čtyřech měsících? Ty brdo, to je věčnost když se člověk snaží o dítě. Já naklusala po 15 dnech bez MS, cca 45.den cyklu :-/

pavcahola
10. čer 2015

JÁ JSEM ŠLA K DOKTORCE 40DC A ONA MY PÍCHLA VYVOLÁVAČKU A DO 4 DNŮ JSEM TO DOSTALA,ALE JÁ TO MĚLA ZPOŽDĚNÝ JELIKOŽ JSEM BYLA NEMOCNÁ (CHŘIPKA,HOREČKA),ALE JSEM ZVĚDAVÁ KDY TO DOSTANU TENTO MĚSÍC NO UVIDÍME. 🙂

ivetkavysocina
10. čer 2015

a to jste šli na vyvolávačku, že jste to nedostali hned první měsíc po vysazení antioncpce, nebo se případně chodí jakýkoliv měsíc, když se to zrovna nedostane a nejste těhotná? nějak nevím 🙂 první jsem to právě přesně v termínu dostala, tak jsem si řekla, že je vše OK, a nenapadlo mě že to třeba pak nemusím dostat druhý měsíc 🙂

junkka
10. čer 2015

@ivetkavysocina já bych teda šla klidně každej měsíc pokud bych to nedostala do nejake doby. At se to tělo nastartuje. Já naštěstí potřebovala jen jednu, pak už se mi to jakž takž srovnalo...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru