Injekce na vyvolaní menstruace. Máte zkušenosti?

prdecek
30. kvě 2007

Ahoj holky,
zakládám toto téma, pač sem ho zde nenašla. Mám takový dotaz. Před dvěma dny jsem dostala injekci na vyvolání MS a ještě jsem to stále nedostala. Za jak dloho jste to po ní dostali??? a kolikrát jste na ní byli??? Já mám přijít každy 23.-25.DC na další ještě celkem dvakrat. Prý se mi upraví cyklus. Myslíte, že kdybych měla minulý měsíc opožděnou ovulaci, že bych mohla být těhotná aniž by to na omak doktorka poznala??? Poslední MS jsem měla 4.4.2007 a měla sem další dostat 6.5.2007, ale mám až do teď zpoždění (už přes tři týdny). Myslíte, že mám zkusit těhu test, když to do konce týdne nedostanu???nebo ta injekce nějak test ovlivní????

janulle22
27. pro 2015

Ahoj holky, potrebuju radu. Minuly cyklus jsem dostala vyvolavacku agolutinu. MS probehla a ted me ceka dalsi. Jenze nevim jestli se mi to nerozhodilo tou injekci a nevim kdy to cekat. Za jak dlouho jste dostaly vy po probehle ms s agolutinem? Dekuji snad je muj dotaz trosku srozumitelny 🙂

nadulda1
4. črc 2016

Ahojky mam otázku delala jsem si test který mi vyšel pozitivní jeden pruh silný a druhy slabý tak jsem se objednala na gindu a brala mi krev a vyšlo to negativní

andreaandrejka
4. črc 2016

@nadulda1 Takze nejsi tehotna.

nataly007
4. črc 2016

@janulle22 Ahoj, taky jsem jednou musela na vyvolávačku (po vysazení HA došla ms jednou a pak už ne). Po vyvolávačce ms dorazila do 4 dnů a od té doby je pravidelná po 27-30 dnech, další injekci jsem od té doby nepotřebovala. Nerozhodilo mi to cyklus vůbec, spíš mám dojem, že to u mě nakoplo organismus zmatený po HA, aby se vrátil do normálního stavu.

laura1972
4. črc 2016

Ahojky holky, snažíme se o miminko a od května beru clostilbegyt a duphaston a v červnu jsem měla ovulaci hned 2x tehot.testy bohužel stále negativní. Dnes jsem 17 nebo 19 DPO a po návštěvě gynek. opět test negativní ☹ UTZ 2 dny před očekávanou ms a prý příprava na ms, ale ms měla být 2.7. a dnešního odpoledne nic a dnes mi pichli vyvolavacku ated večer jsem začala spinit, ale barva do hněda. Nikdy předtím jsem to neměla, vždycky mám ms pravidelnou přesně na den, vždy 28 DC a většinou hned krev a najednou tohle. Máte někdo zkušenost? Pochybuji, ze by se až ted jednalo teprve o uhnízdění.

nathalka22
4. črc 2016

@laura1972 Ahojky ja chodila na injekce agolutinu a agofolinu asi 4 neco se a z toho jsem dostala ms jednou pak tabletky noritisteronu po tom taky jedny a ted uz vubec nic ☹

wommar
13. črc 2016

Ahojte, chtěla bych se jen zeptat. 3měsíce čekám až to dostanu. Nikdy jsem neměla problém,vždy pravidelné. V posledních měsících jsem měla stres,změna v časovém pásmu a brigáda na 3směny. Sex v posledních měsících je vyloučen. Čím by to mohlo být? Jak jste si řekli o injekci?

monnna
9. zář 2016

Ahoj holky, něco jsem si tady přečetla, ale radši ze zeptam znova. Po kolika dnech jste to po vyvolavačce dostaly? A co pokud jste to nedostaly nasledovalo? Jsem 4den po vyvolavavce a za 14 mam jit na kontrolu...🙂

ilieska
16. zář 2016

Ahojky ja jsem byla na injekci minuli čtvrtek a ještě jsem to nedostala a je to už tiden a dnes po deseti dnech jsem to ještě nedostala tak jsem šla doktorovi a on mi řekl že to vipada na těhotenství ale je to max tiden

srdickomoje
12. říj 2016

Ahojky chci jse zeptat dnes je to 17dni co jsem to nedostala.Pred tydnem jsem byla u lekare a nabral mi krev a vysledek byl negativni.Tak mi minuli patek dal vyvolavacku MS a dnes je to 6dni a nic ale bolesti podbrisku mam a je mi blbe ,Uz jsem jsi delala 2tehotenske testy a negativni,A doktor rikal ale ze neco vydi v deloze ale je o malinke,Diky Dekuji

leontynkar
6. říj 2017

@ilieska jak to dopadlo? 🙂

natysnovec
11. říj 2017

Ahoj holky
Co mam delat...uz 4 mesic chodim na vylovacky injekci na Ms.Samovolne mi to neprijde.Tenhle mesic pocitam ze pujdu taky protoze sem to opet nedostala.Uz vazne nevim co mam delat.Snazime se o miminko ale kdyz nam to ta menstruace takhle stezuje nevim jak to ma fungovat s ovulaci.Dekuju za odpovedi.

leontynkar
11. říj 2017

@natysnovec a nezkousela jsi brát 17.-25- DC progesteron?

natysnovec
11. říj 2017

@leontynkar a pribira se po tom?

leontynkar
11. říj 2017

@natysnovec nemyslím si

barcatyp
16. pro 2017

Ahojky,chci se zeptat zda ma někdo zkušenosti: před 9dny jsem dostala injekci na vyvolání menstruace, ještě k tomu nejspíš mam polycysticka ovaria .. prý by mela přijít MS do 10 dnů ja zatím od včera jen špinim a nepřijde mi ze by se to mělo rozjet, chci se proto zeptat zda ma někdo zkušenosti s tím ze po injekci pouze spinil ? Mam přijít 2.-4. Den menstruace na krev ale obavám se aby se to vůbec rozjelo.. Dekuji za vaše rady 🙂

lenk22
19. kvě 2020

Ahojtr,chci se též zeptat.. když sem měla menstruaci silnou a doktor mi pichl injekci na zastaveni.,proč krvácím čím dál víc? vůbec se menstruace nezastavuje a ani žádné špyněni.. nevím co mám uz dělat diky vsem :(

lukasek1234
10. čer 2020

Zdravím byla jsem na inekci na vyvolani menstruace to bylo 27.5.2020 a dnes dorazila menstruace za jak dlouho se vám to spustilo děkuji za informaci

tehulkamaminka
9. kvě 2022

Byla jsem v pátek u doktora, pozitivní test a zpoždění 53 dní. Doktor to viděl na 7tt a divil se kam se to těhotenství podělo. Tak mi dal injekci na menstruaci. Pokud se do 20.5. objeví nebo neobjevi v obouch případech mám přijít. Já jsem i hodně zvracela a měla příznaky. Zatím nic měla přijít přesně v pátek očekáváná a i přes injekci nic. Snad jsem to nevsuneregovala. Nebo není doufám mimodelozni. Uvidíme

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru