Pomohl někomu Inofolic? Prosím o zkušenosti

janousek26
14. kvě 2021

Ahoj, pomohl někomu inofolic? Prosím zkušenosti 😉 děkuji

ludul
15. kvě 2021

ano, u mě zabral, nyní jsem v 20 tt, předtím 9 měsícu snažení a nic, 2 měsíce s infocolic premium a bylo zadělano, je to mé 2 těhotenství, první bez problému...

pepickovapavlinka
15. kvě 2021

Ano kombinace Laparoskopie a Inofolic jsem ve 31tt.Snažili jsme se 3 roky

nazka
15. kvě 2021

@janousek26 ano, u mne hned 2x pomohl. Mám zaklonenou delohu a ještě něco a prý mám problém s ovulaci. Začala jsem ho brát v lednu a v únoru jsem našla //. Podruhé to trvalo o 2 měsíce déle

pepickovapavlinka
15. kvě 2021

@nazka zakloněná děloha problém není to má spousta ženských (také k nim patřím),ale co je problém jsou Polycistické vaječníky což má já.Neměla jsem MS ani ovulaci.Pomohla až ta Laparka a Inofolic.Přitom první 3 děti šli hned na první dobrou no a pak PCOS a 3 roky nervů a čekání

nazka
15. kvě 2021

@pepickovapavlinka taky uvádím "zaklonenou delohu a ještě něco" 🙂 užila sis tedy dost, hlavně že pomohlo 🙏

pepickovapavlinka
15. kvě 2021

@nazka no ale to spousta holek tady.Jednou se zadaří všem 😉

ludul
16. kvě 2021

@janousek26 kdybys chtěla,zbylo mi 40pytlicku,na ceně se určitě domluvime,kdyžtak mi písní sz

lalolita
18. kvě 2021

@pepickovapavlinka zaklonenou delohu mam taky a cysty,jak v deloze, tak na vajecnikach a mužů Ti říct,ze to neni teda zadna sranda otěhotnět.😞 první dcera trvala přes rok a půl,nez přišly na to proč to nejde.

pepickovapavlinka
18. kvě 2021

@lalolita a proč to píšeš mě?My se snažili 3 roky vím jaké to je

lalolita
18. kvě 2021

@pepickovapavlinka Ježíš promiň 😀😀😀 ale ty jsi hodně nepříjemná,jak koukám. Ale jen k tomu co jsi psala předtím,tak že zakloněnou dělohu má spousty ženských a problém to není,tak bych řekla,že problém to je, protože je obtížnější,aby se spermie dostaly,tam kam mají. A z mojí hlavy to není,pamatuji si,jak mi to říkal doktor.

pepickovapavlinka
18. kvě 2021

@lalolita nejsem nepříjemná🤣 jen já mám taky zakloněnou dělohu a první 3 děti byly vždy hned po měsíci snažení.Ale když je ještě k tomu nějaký jiný zdravotní problém je jasné že to nepůjde jen tak.Zakloněnou dělohu má spousta žen to zas mě říkal můj doktor

pepickovapavlinka
18. kvě 2021

@lalolita u tebe to taky bude spíš kvůli těm cystám než zakloněné děloze.Pokud jsou spermie zdravé nemají problém ani se zakloněnou dělohou vajíčko si prostě najdou
A mě jen pobavilo jak píšeš jak je pro Tebe těžké otěhotnět ale to tady pro 99,9% holek včetně mě.Jinak bychom tu asi nebyly 😉

nazka
18. kvě 2021

@lalolita
@pepickovapavlinka mně taky říkal doktor, že zaklonena děloha je problém a že je lepší šance na otěhotnění "zezadu", jinak je to slabší. Takže tak

pepickovapavlinka
18. kvě 2021

@nazka tak ono asi co doktor to názor no 🤷🏻‍♂️

nazka
18. kvě 2021

@pepickovapavlinka to je tak ale všude 🤷‍♀️

lalolita
18. kvě 2021

@nazka přesně jak říkáš,u mě to byl při první problém. A nevěděla jsem proč....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru