Inseminace a bolest v podbřišku

fille
11. bře 2016

Ahoj, chci se zeptat, jestli mátě někdo zkušenost a trochu mě uklidníte, 29.2 jsem byla na první inseminaci, podle bolesti ovu nastala z 1 na 2 března, dneska jsem 23 DC a docela bolest v podbříšku, chvílemi to jde, z toho se to zase zhorší, test si mám dělat v pondělí 14.3. nebolí to jenom na jedné straně, ale celkově... MS by měla dojít 16. 3 tak mi to připadne ještě brzo... neměly jste něco podobného??? prosím o odpovědi, děkuji moc... 🙂

leni09
12. bře 2016

Já tedy byla pouze jednou na IUI a bolesti jsem měla skoro čtrnáct dní do testování... myslím si, že to tak být mělo...

fille
autor
12. bře 2016

@leni09 a test vyšel pozitivně????

leni09
12. bře 2016

@fille Bohužel ne... příští týden jdu na další IUI... ☹

hanulkavelunka
12. bře 2016

@fille ahoj jsem dnes 8dpo a prave dnes me boli bricho tak jak popisujes
Dokonce se chodim kontrolovat zda jsem to nedostala ale ms ma prit 19.3
Do toho me odedneska na dotek boli prsa
Hodne stesti za tyden uz budu vedet 🍀😊

hanulkavelunka
12. bře 2016

@fille a klidne uz zitra testni 👍

fille
autor
14. bře 2016

dneska test, a negativní.... ☹ se z toho už zblázním... ale MS ještě nedošla... tak, že by byla ještě šance???

hanulkavelunka
14. bře 2016

@fille ja dnes nakoupim testiky ale si prvnim tehu jsem mela ducha az 2.den po terminu ms a to az vecer
Tak nam preji hodne stesti v patek uz bude jasno

fille
autor
14. bře 2016

@hanulkavelunka tak aspoň od někoho trochu pozitivní zpráva.. 🙂 tak budu ještě doufat... díky za odpověď... 🙂 snad se nám to podaří...

hanulkavelunka
14. bře 2016

@fille mas to dostat az ve st tak jeste nadej je
Ja uz jsem testla ted odpoledne a pritom taky dobre vim ze je brzy 10dpo ale tak z nudy ted budu testovat kazdy den. ted kdyz se na ten test zadivam tak bych pidi ducha videla ale ma pocit ze ho tam proste chci videt tak uvidime

hanulkavelunka
14. bře 2016

Ms by NEmela dojit v sobotu
Ale nedojde!!!! At uz je patek

fille
autor
14. bře 2016

@hanulkavelunka doufejme, že nedojde... ale já už tomu ani nevěřím... po té době... držím ti pěsti... 🙂

hanulkavelunka
14. bře 2016

@fille taky cekame s pauzama od 1.11.2011 mam za sebou clostilbegyt,3 iui 1 ivf a ted 4.iui a nevzdavame to 😀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
Jednou to prijde 😉

fille
autor
15. bře 2016

@hanulkavelunka tak to máš teda horší jak já, já byla teprve na první IUI, už mám schválenou i žádost na IVF, takže uvidíme...na IUI jsem čekala 4 měsíce - mám neprůchozí levý vejcovod... tak držím palečky.. já ještě dneska testnu, pak napiš co ty... 🙂

hanulkavelunka
15. bře 2016

@fille ja mam vejcovody krasne pruchozi,hormonal.prof.uplne v poradku,amh vajicek mam dost,sliznici ukazkovou,genetiku v poradku,imunologii v poradku,proste vsude a vsechno co nam v caru delali a kam nas poslali tak mame vse ok
Tak kde je jako problem?????
Dnes tady bulim jak zelva delala jsem test a nic
Jsem uplne bez nalady,bez zivota a uz nemuzu dal
Cekat do patku na to jak mi dr v caru opet rekne " tak je to negativni,tehotna opet nejste " co chce te dal???"
Jako fakt uz nemuzu. 😢😢😢😢😢😢

hanulkavelunka
15. bře 2016

Prsa me boli,podbrisek i zada,porad jen jim s injekcema 4kg nahore a 12 za rok diky tem hormonum
Ja to v patek asi nedam 😢

fille
autor
15. bře 2016

@hanulkavelunka ☹ taky jsem to včera obrečela, ale dneska jsem si řekla, že to tak asi má být... povznesu se a jedeme dál... co mi taky jiného zbývá.. ale ty prsa a podbříško, to vypadá nadějně.. 🙂 budu držet palečky.. já už cítím jak MS zachvilu dojde... mrška přesně opět na den... dnes test taky negativní... takže příprava na IVF, a to nevím kdy mi udělají, musím si tam zavolat, až dostanu MS a uvidím co mi řeknou... ale asi tento měsíc opět nic nebo to ještě stihnu?? nevím co se před tím všechno dělá..

hanulkavelunka
15. bře 2016

@fille ja uz se o nic nezajimam,nevim asi se ma mesic pockat pokud byla nejaka stimulace
Jsem dnes 11dpo podbrisek,prsa,picha me v bedrech,z bradavek mi tece,jsem naladova,porad se neceho lekam,proste to nejsem ja ale uz na to fakt nemam mesic co mesic je mi jinak a nektere to vse popisuji k tehu priznakum,mesic co mesic je mi jinak a tehu nic
Testy jsou pro me tabu ukazuji mi vsechny druhou carku teda jen stin a na to jak mi bylo vcera krasne tak dnes totalni depka,v noci jsem nemohla spat,mam zive sny a dnes jsem plakala ze snu,totalne urvana,pak jsem nevedela jak si lehnout jak me ty prsa boli a uz me to fakt depta,same omezovani,vyrizovani zaskoku v praci,neschopenky a marneho teseni a plna hlava myslenek.
Uz na to nemam. manzel byl doma marodil a ted zacne zas jezdit do prace 3az4 tydny pryc a vikend doma. Takze zadne dalsi planovani protozde jsou to dalsi nervy navic jestli bude manzel nd ten spravny den doma a planovat iui nebo ivf ??? Pichat si zbytecne injekce kdyz se manza nestihne vratit z cest?
A zbytecne platit. . . .
Chjo jdu si uvarit kafe ktere jsem nemela od zacatku stimulace a zapalim si. Proste mam chut a vic se omezovat a cekat uz nebudu.
😢😢😢😢 je mi fakt hrozne
Omlouvam se,musim to ze sebe dostat

fille
autor
15. bře 2016

@hanulkavelunka v pohodě, úplně tě chápu... mám to podobné... radost a pak takové zklamání... a navíc, v rodině bude přírustek, to mi taky nepřidává... někdo kdo to pořádně ani nechtěl a podařilo se snad na poprvé.. takže nespravedlnost je... ale ty tvoje prsa, už si to tak někdy měla? to je krásnej příznak... 🙂 moc držím pěsti, at to aspoň někomu vyjde.. jak dlouho už to řešíte???

hanulkavelunka
15. bře 2016

@fille resime? 1.11.2011 jsme si rekli,ze chceme 2.mimi a rok nic,pak clostil dalsi rok nic,2014 1 iui a milion vysetreni a hsg i hsk a nic r.2015 2 iui a 1 ivf v srpnu a nic no a ted 4.iui
Ty prsa jsou poprve.
Hm prirustky v rodine jj. . .
V praci na Vanoce porodily 2 spoluprac. V lednu 1 tehu v unoru 2 tehu a na me neustale narazky kdy ja budu a kazdy mesic se me ptaji jestli uz nejsem a jen co si veznu volno nebo je vikend tak mi davaji rady at co a jak a nektere rikaji jak mi to preji ale reditelka a vedeni mi to zakazuji
Dnes mam pocit ze jsem na cvokare porad jen placu
A kecy ze na to nemam myslet a ze je to o psychice kecy v klecy my na to nemysleli a uplne jsme se na to vykvakli nez jsme sli do CARU

fille
autor
15. bře 2016

@hanulkavelunka jo to znám, ty kecy jsou nejhorší, a nejhorší na tom je, že je radí ti co si vůbec ničím takovym neprošli... ty prsa jsou ale jasné příznaky.. neboj, to vyjde určo... v pátek testovat?? to už uběhne.. 🙂 a to už zkoušíte druhé mimi?? ale ty prsa jsou fakt jeden z hodně potvrzených příznaků... něco mi říká, že ti to vyjde... 🙂

fille
autor
15. bře 2016

@hanulkavelunka a největší pecka, je když ti někdo řekne, ať na to nemyslíš.. tak to mě už dokonce i rozesmává... 😀 😀

fille
autor
15. bře 2016

@hanulkavelunka tak jak jsem psala, MS se blíží, teď jsem byla na WC a je tam... přesně jak hodinky... hned jsem volala do caru a 17.3. jdu už na konzultaci... 🙂 jkolik si prosím dala ty za to ivf a kde? teda jestli ti nevadí, že se na to ptám... 🙂 já si nemám tady o tom s kým povykládat, kdo by mě chápal a atd... 🙂

hanulkavelunka
15. bře 2016

@fille kez by to byla pravda ano my mame dceru letos ji bude 7 let a v patek jedu do caru na krev to se dela 14 dni po iui
ivf nas vyslo na 26 tis pojistovna hradi jen půlku na leky na stimulaci a meli jsme metodu isci za 8 tis a nebylo co mrazit co zbylo z 8 embryi ty co prezily do 3.dne tak ty nam zavedli byly 2 a kdyby neco zbylo na mrzeni tak to stoji tusim 4tis? ale to si nejsem jista
takze ted ti veznou krev zjisti co a jak a kdyz neco najdou tak nasadi leky nebo te poslou na nejake vysetreni a pak teprve udelaji ivf budes si doma pichat injekce aby ti narustlo co nejvic folikul, pak pod narkozou asi 10dc ti je odeberou a hned oplodni partnerovym sperma a budete cekat 3 az 5 dnu do 3 dnu se nic neplati myslim ale taky se to nemus uchytit jako nam lepsi je kdyz ty embryjka jsou 5ti denni co ti vlozi do delohy no a pak uz jen 14 dni cekacka zda se uchyti nebo ne
hodne stesti ja uz na tohle nemam nervy a taky kazda car ten postup ma jiny ja byla ve Zline
ty jdes kam ? a uz vam delali nejake vystereni?

hanulkavelunka
15. bře 2016

@fille jak jsem udelal dalsi test a cekam proste mi to neda .............

fille
autor
15. bře 2016

@hanulkavelunka chodím do Olomouce IVF klinika, takže 26 tis tě to stálo? mě doktor říkal kolem 20 at počítám, prý mám hormony ok, tak prý toho do sebe nebudu muset tolik valit tak nevím... ve čtvrtek jsem objednaná na 12:30 tak uvidíme... 🙂 teď děláš test??? napiš výsledek.. 🙂

hanulkavelunka
15. bře 2016

@fille vysledek nic
Ja mam taky hormony ok a tak mam taky tu minimalni davku vzdy staci
Takze zacinas ve ct? Krev ti ted budou brat nekolikrat
Jj nam taky rekli 20tis a pak ze do 30 se vejdem
My na to nasetrime snad do zari. . .
Manzel mi nakoupil testy tak budu delat kazdy den ale uz jsem to orvala a vzdala. Sice 11dpo ale i tak . . . jedine ze by to jeste neslo do moce pri nadvaze
At uz je patek

hanulkavelunka
15. bře 2016

@fille asi mi ty hormony zadrzovaly vodu v tele porad chodim curat tak se odvodnuju a mam teplo v brichu. Boze to jsou stavy

fille
autor
15. bře 2016

@hanulkavelunka to je taky dobrá zpráva.. čůrání taky patří mezi první příznaky... neboj, uvidíš do pátku, a ani duch??

hanulkavelunka
15. bře 2016

@fille ani duch a vis co??? Ja mam cyklus 28dnu dnes jsem 24dc beru utrogestan a ted mam na intimce kapku ruzoveho vytoku co to je??????????????? 11dpo to se mi jako rozjizdi ms????????????? 😢😢😢😢😢😢

fille
autor
15. bře 2016

@hanulkavelunka tak to je taky super.. víš co to může znamenat???? hodně jsem o tom četla, nepropadej panice, to může být klidně uhnízďování a u toho je i trochu krvácení... 🙂 no tak to je super.. tak to je i test naprd.. jestli se ted uhnizduje, tak test až tak 3 dny, dřív bych to neřešila..