Jak dlouho jste ještě po šestinedělí krvácely?

efea1986
8. dub 2015

Mám dotaz, jak dlou jste ještě po 6nedělí krváceli ?já jsem 2dny po skončení šestinedělí , a pořád ještě krvácím spíš lehce špiním , a něky mm i takoví hlen na toal.papíru když jdu na malou..Nekojím , malej je na UM.A dneska mám trošku i pocit jako by mě bolelo v podbříšku jako n menstruaci , je to možné, že by mohla přijít tak brzo???Nebo jak ste to měli vy?Děkuji za odpovědi

elinka89
8. dub 2015

Já krvácela celé šestinedělí, pak asi 5 dní pauza a pak menses. Takže myslím, že to možný je 😉 A to jsem kojila.

hanyzka11
8. dub 2015

@efea1986 taky bych řekla, že to může být. já měla teda pauzu po šestinedělí a menzes skoro 20 dní, ale cyklus se v podstatě rozběhl hned. žádná půlroční pauza - bohužel :( takže bych zkusila ještě týden vydržet a pak kdyžtak zajít k doktorovi, kdyby to nebralo konce. třeba ti fakt cyklus naváže hned.

efea1986
autor
8. dub 2015

Děkuji za odpvědi,.Jsem zvědavá no jak o bude,těšila jsem že budu mít chvilku klid ,než přijde první menzes,a ono asi né.

efea1986
autor
8. dub 2015

@elinka89 to já taky krvácele celé 6nedělí,a jsem po a stále krvácím právě.jázatím žádnou pauz nemám

elinka89
8. dub 2015

@efea1986 tak zkus počkat ještě týden, jak píše hanyzka11 a když to nepřestane, tak k dr. 🙂

hanyzka11
8. dub 2015

@efea1986 na druhou stranu kdyby to byla menses a pak chodila pravidelně, tak aspoň budeš vědět, že je vše v pořádku a tělo porod z tohoto ohledu zvládlo. já to tak aspoň brala. byla jsem po sekci, při očistcích se mi uvolnily i větší kusy sliznice a měla jsem zanícenou jizvu, málo mlíka. takže popravdě bych byla ještě nervní, jaktože jsem to jako nedostala :D teď už bude jenom líp

efea1986
autor
8. dub 2015

No naposledy ny kontroe co jsem byla ted u doktora protože jsem měla probémy , tay mi hrozilo že půjdu na čištění, ale nakonec v pohodě,, no uvidíme , kdyby něco tak mu zavolám a zeptám se co aa ja

hanyzka11
8. dub 2015

@efea1986 jasný, za zeptání nic nedáš. hlavně nic nezanedbat.

efea1986
autor
8. dub 2015

@hanyzka11 jj přesně tak

efea1986
autor
10. dub 2015

Tak 2dny po šestinedělí se dostavila menzes. Tak jak jsem si myslela že budu mít chvilku klid, tak nemám. No už mi to zase nastane 🙂

elinka89
10. dub 2015

@efea1986 mrcha jedna, ale hlavně, že to nebyl jiný problém, vážnější 😉 já taky tenkrát doufala, že budu mít chvilku pokoj a ono ne 😒 tak jsem zvědavá, jak to budu mít teď...

efea1986
autor
10. dub 2015

@elinka89 jj taky jsem rád že to není nic vážnějšího. No jsem zvědavá jak to ted budu mít .Ale někde jsem četla že první menstruace je prej bolestivá , a umě vůbec nic , že by to nějak bolelo.Tak nevím , no Ale co stejnak mě to čekalo , tak bud ted nebo až dýl to je jedno .

efea1986
autor
11. dub 2015

Tak , takovou menstruaci , jako mám ted , jsem ještě nikdy neměla , nestačím měnit vložky, a to já nesnáším , vložku tak ted jsem ráda že jí mám , je to děs, doufám že to je jen tedkon ta první a pak to bude dobrý

kvakuska
11. dub 2015

@efea1986 to ti věřím, já měla první mesntruaci po porodu také divokou, vložky jsem nestíhala měnit, v noci jsem kvůli tomu nemohla ani spát ... no a nakonec mě osvítilo a víš co jsem použila? dětskou plínku 😀 ... dcera měla tenkrát myslím ještě ty nejmenší, ale pořád to bylo větší a savější než jakákoli vložka 😅 ... a spala jsem až do rána jako miminko ... můžu tohle neobvyklé řešení jen doporučit 😎

efea1986
autor
11. dub 2015

@kvakuska to věřím.Já jsem použila taky nobvyklou věc a to podložku na přebalováni,přestřihla na tři kusi jak byla přeložená,a takto jsem fungovala přes den,a na noc taky,a ještš jsem si pro jistotu dala ještě jednu podložku pod sebe.