Jak dlouho jste se snažili, než se zadařilo otěhotnět?

kkjanicka
11. kvě 2012

Ahoj, mám doma 3letého klučíka a rádi bychom měli druhé miminko, vysadila jsem HA v půlce února.. Od ledna jsem v práci, trochu víc stresu, a zatím se nezadařilo.. Tedy doufala jsem, že teď to vyšlo, mám zpoždění 3 dny, ale začínám lehce špinit.. Tak z toho asi nic nebude ☹.. Jaké jste měly příznaky? Děkuji za Vaše reakce a přeji brzké // 🙂..

mmiirrkkaa
11. kvě 2012

N8m se cvrček podařil na první pokus a příznaky jsem žádné neměla. Bolelo mě břicho jstejně ako před tím, než jsem měla dostat MS, ale ta se nedostavila 🙂

pajav
11. kvě 2012

@kkjanicka ahoj,my se snažili půl roku..a první příznaky těhu? Bolelo mě bříško jako při MS, měla jsem výtok a tlak v prsou.

athens26
11. kvě 2012

@kkjanicka Ahoj, nám se zadařilo na třetí pokus a jediný příznak byly hodně viditelné žíly na prsou a nohou, jinak nic 🙂

bubliinka
11. kvě 2012

zadařilo se po HA druhý měsíc snaženííí 🙂

radun
11. kvě 2012

Ahoj, my jsme měli v obou případech obrovské štěstí - dětičky se povedly na první pokus, jsem za to hrozně vděčná. Příznaky u obou stejné - ranní nevolnosti hned týden po ovulaci - já v podstatě nepotřebuju těhotenské testy 🙂 A špinila jsem v obou případech taky - takže máš ještě naději 😉

miskadis
11. kvě 2012

Sárinka se nám podařila až po roce snažení a teď to vypadá, že je druhé mimi na cestě a zadařilo se hnedka první měsíc snažení - neuvěřitelné 😉 A příznaky mám stejné jako u prvního těhu, už týden před očekávanou ms mi začalo být špatně, prsa bolí jako pes 😉

ronyx
11. kvě 2012

Bylo to snad napoprvé 😉 Pomalu žádná snaha 😀

michaela2310
11. kvě 2012

Asi tak 9m po vysazení HA

kkjanicka
autor
14. kvě 2012

moc Vám všem děkuji.. tak MS dorazila, sice hodně divně, jen na 2 dny, ale dorazila.. Tak se nám snad brzy zadaří.. Moc děkuji a přeji krásné těhulkování 🙂 a všem snažilkám brzké // 🙂

naomi6
16. kvě 2012

My se snažili rok a z příznaků to byl průjem, bolesti hlavy, nafouklé břicho. Držím palce

alzbeta.hod
16. kvě 2012

my se snažili poctivě 15 měsíců než se zadařilo 🙂 Příznak jsem neměla žádný. Vše běželo jak má. Týden před MS jsem uklouzla na ledu a začala špinit. Druhý den bylo vše ok. Za týden mě bolelo břicho a očekávala jsem že příjde MS ale nepřišla a na testu jsem měla malého ducha :D a naše piškotka byla mezi náma. Takže do posledního dne není nic jisté dokud MS nedorazí.

petrusew
16. kvě 2012

druhý měsích snažení - příznaky spustilo se mi mlezivo, nafouknuté břicho jako při ms a příšernou chuť na pivo 😀

stellamax
16. kvě 2012

Tak u nás po 10 měsících co jsem vysadila antikoncepci. Příznaky jsem měla, že mi vůbec nechutnalo jídlo a byla jsem šíleně unavená jak nikdy v životě. Spala jsem třeba 10 hodin v kuse. Když jsem si uďelala test, bylo na něm, že jsem těhotná 2-3 týdny. Pár dní na to už jsem začala zvracet. 😝

pajjaa
16. kvě 2012

@naomi6 je to mam ted taky ale ms ma dorazit az 26.5 tak snad nedorazi,divne je ze mam porad pozitivni ovu testy

oktarina
18. kvě 2012

11 měs po vysazení 🙂

prdecek
17. zář 2012

nám to trvalo 5 let :( a příznaky jsem neměla žádné, něják mi nedošlo, že bych mohla být těhotná 😀 náhodou to zjistila dr. než mi předepsala ATB na zánět

zelva
22. zář 2012

Ahojky, nám se první prcek podařil po 4 měsících a druhý prcek 2. měsíc snažení. Čili docela rychlovka v dnešní době kdy je tolik problémů s otěhotněním.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru