Jak dlouho po revizi jste měly pozitivní test?

alpinka1
4. kvě 2014

Ahoj holky! Jak dlouho po revizi se vám ještě ukazovala druhá čárka na těhotenském testu? Já jsem dva a půl měsíce po revizi pro ZT ve 13.tt. Jedna menstruace proběhla, sice o trochu slabší, ale jinak normální. Včera jsem měla ráno pozitivní těhotenský test, to bylo asi 10.-11. den po možném otěhotnění. Ale dnes ráno už jen duch. Myslela jsem si, že třeba nebyla moč moc koncentrovaná, tak jsem si dělala ještě odpoledne test z koncentrované moči a stále jen duch. Myslíte, že je to jen zbytkové hcg po minulém těhotenství nebo nové a neprosperující těhotenství. Jinak jsem nešpinila ani nekrvácela. Příznaky mám a vsugerované nejsou, vůbec mě totiž nenapadlo, že bych mohla být těhotná. Takže jsem si test dělala opravdu až na základě toho, že se objevily příznaky. Ve středu jsem byla u doktora a prý děloha je čistá... Jsem z toho zmatená... Takže budu ráda za každou radu! Děkuji!

heliik
4. kvě 2014

Ahoj já si po revizi tehu testy nedělala. Ale neočekávaně jsem otěhotněla hned po první MS.. Test mi ukázal ducha 2 den vynechane MS..

terrorkax
4. kvě 2014

ahoj, dva a pul mesice by testy meli byt urcite negativni..testovala jsi stejnym testem? Ja jsem potratila v 10tt a tri dny pred koncem sestinedeli jsem nasla ducha na testu, myslela jsem si, ze to je zbytkove hcg, ale bylo to uz nove tehotenstvi..Urcite vyzkousej dalsi test, snad bude hezky silit, drzim palecky 🙂

alpinka1
autor
5. kvě 2014

@terrorkax Ahoj. moc děkuji za odpověď. Testovala jsem právě stejným testem. Takže moc nevěřím, že by zase zesílil. Moc mi to nejde do hlavy. Přijde mi to na zbytkové hcg pozdě, ale zase kdyby to bylo nové těhu, tak mě zaráží proč slábne, když nekrvácím. Vždycky jsem myslela, že i když se mimi přestane vyvíjet, tak že testy nesílí, ale ani neslábnou, pokud se nekrvácí. asi se pletu. Každopádně zkusím ještě ráno jeden test, ale naděje tomu nedávám. Ve středu se jdu zaregistrovat k novému gynekologovi, tak se hned objednám a uvidím.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru