Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

katarina82
16. srp 2007

Kdybys byla slušná a panna až do letošního února, tak se ti to nestane 😀 😀 😀

rosall
16. srp 2007

cha chááááááááááááááááááááááá...jako vy, co????????????...:o))))))))))))))))))))

a říkám..já jim mám takovou od narození...:o))))))))))))))))))

margarita1
16. srp 2007

rosall kolik ti je? Já jen, že dcerce je 14 😀

katarina82
16. srp 2007

No já byla panna až do letošního února a vidíš. Mám ji docela úzkou... 😀 😀 😀

rosall
16. srp 2007

margrit:....¨já jsem mladice hadice....33:o)

margarita1
16. srp 2007

ahá, a proč do 27, Si snad užíváš i teď ne!!!!!!!

rosall
16. srp 2007

margrit: do 27 let byl o mě zájem i s velkou pánví...:o)))))))))))))..teď už mě v koutě nikdo nehledá..:o))))))))))))))))

katarina82
16. srp 2007

rosall, o tebe je přece zájem furt... A co třeba takový karafiátek? 😀 To byl přece docela nedávnej nápadník 😀

rosall
16. srp 2007

cha chááááááááá......teď mě napadá, že nedávno mi ještě psal..proč se neozývám a tak...kurník, musím mu napsat.......:o))))))))))))))))..
no jo no...ale s tím seznámením...víš jak to bylo...:o)

katarina82
16. srp 2007

rosall, to je fuk, jako nápadník se počítá 😉

rosall
16. srp 2007

jdu na obídek..pak budu muset hodně makat.....budu se snažit do sedmi makat...a pak sem zase juknu..přeji ti hezký den..:o)

katarina82
16. srp 2007

Já už taky pojedu a budu tu až večer. Tak páááá

rosall
16. srp 2007

halo?

katarina82
16. srp 2007

halo 😀

rosall
16. srp 2007

a je tu..:o))))))...jsem doma...ale holka má a velkým kompu simíky...tak jsem na noťasu...a tady nemám icq....
jak bylo?

katarina82
16. srp 2007

rosall, já bych stejně nešla na icq, protože Michal je tu co by dup.
Jsem pěkně utahaná. S maminou jsem byla po obchodech, tak mě to dost zmohlo, ještě v tom hicu... Koupila jsem si aspoň vložky do podprsenky a odsávačku do nosu.

rosall
16. srp 2007

katy:..no ty myslíš na všechno..:o))))))))
....u nás tady na vysočině bylo docela příjemně...:o)))...ani hic..větřík příjemnej.....
dokážeš si představit , že za 10 týdnů už nebudeš mít takovou pohodičku..:o)

katarina82
16. srp 2007

rosall, pohodičku? Mě to teď moc nebaví, já radši nestíhám než se nudím...

rosall
16. srp 2007

...:o)))))))))...no tak to tě čeká úžasných min. 16 let..:o))))))))

katarina82
16. srp 2007

No to jo, já mám v plánu totiž i druhý mimčo 😀 😎

rosall
16. srp 2007

néééééé...a kdy?

katarina82
16. srp 2007

No za dlouho neee. Nechci aby měli mezi sebou velký věkový rozdíl 😉 Takže nejpozději ve třech začnem pracovat na dalším 😎

rosall
16. srp 2007

už jsem na icq....
.....:o))))))))))))......ty jo....holka ..asi ti závidím..:o)

x.x.x.
17. srp 2007

Ahoj holky, potřebovala bych od vás slyšet názor na mou situaci.
Ale také rady a prostě pohled "odbornic" 🙂
S přítelem jsme ted v sobotu o svatební noci zkusili štěstí ... nejen v sobotu, ale ještě v neděli a pondělí.
Prostě jsme si řekli, bud to vyjde nebo ne.
Snažím se na to neupínat a taky si nic nevsugerovávat, moc se nepozorovat a určité věci si nespojovat.
Ale když to vezmu s rozumem, tak od středy mi je špatně. Poprvé tomu tak bylo v pondělí, kdy se mi udělalo špatně v krámě. Od středy mě bolí v podbřišku, chvílema mi je na zvracení.
nechci přehánět, možná jsou to stavy, kdy se tělo vzpamatovává z nervů před svatbou, ale nevím ...
Taky se mi to zdá brzy ...
co myslíte?

sisstin
17. srp 2007

x.x.x.: no mně to přijde jako blbost 😅 😅 😅 ale asi záleží..ono já třeba s těhu vůbec nepočítala..tak jsem neměla příznaky žádné..až na píchání v podbřišku...ale to jsem si myslela, že jako přijde MS....no..asi když to očekáváš..tak tvoje tělo reaguje..nebo nevím 😉

katarina82
17. srp 2007

xxx, i kdyby jsi čirou náhodou v tu sobotu otěhotněla-nevím, jestli to je vůbec možné, jestli jsi byla v době ovulace atd..., tak možné není, aby jsi už pondělí nebo i v tu středu měla příznaky... Vajíčko se zahnizďuje zhruba 7 dní po ovulaci a teprve pak se začně pomaličku vytvářet hcg, tudíž i příznaky...

x.x.x.
17. srp 2007

taky si myslím, že si to vsugerovávám, tak se snažím být chladná a nemyslet na to, ale jen doufám, že to nejsou nějaké jiné zdravotní potíže, protože mi fakt není dobře.
přesně jako přes MS. ale ta má přijít až za týden 😉

katarina82
17. srp 2007

xxx, nepřisuzuj to příznakům... Pak bys byla o to víc zklamaná, že to třeba nevyšlo.

margarita1
17. srp 2007

Ahojky, jak je?
Co malá katy? kope kope 🙂))
Holky jak dlouho přežijí spermie v děloze? Díky

katarina82
17. srp 2007

ahoj marg, kope, kope 😀 Včera večer se zase celá nějak přetočila... Tak nevím jak leží, ale hlavou dolů už určitě ne.

spermie, zhruba tři dny. Ono záleží na kvalitě hlenu. Spíš ale asi míň než ty tři dny.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru