Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

rosall
20. srp 2007

katy:...tentokrát to nebylo ani špinění..ale taková světlá vodová krev....při sexu...:o((..no fakt podivnost..:o)))))))))))))))))))))))))))))))))))

rosall
20. srp 2007

katy: ...proč není dobrý špinit před ms????
.....jakože to oznamuje příchod...nebo z nějakého jiného důvodu?

katarina82
20. srp 2007

rosall, a byla ta krev vůbec tvoje??? 😉

rosall
20. srp 2007

katy:..:o)))))))))))))))))))).....to by asi jinak řval...:o))))))))))))))))))))

katarina82
20. srp 2007

No dobře no, tak byla tvoje... 😎 Mě to jen tak napadlo...

rosall
20. srp 2007

...a tebe už bříško nebolí?

katarina82
20. srp 2007

ee, jen sem tam, ale to bylo z toho šmatlání. Tři dny v kuse jsem chodila s maminou po obchodech a po těch měsících ležení se to prostě přetáhlo, no...

rosall
20. srp 2007

ještě že tak..:o))))))))))......to víš malej tlouštík už se pronese..:o)))))))))...břišní svalstvo už nestíhá..:o))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

katarina82
20. srp 2007

mě nebolelo břicho jako takové, ale ten spodek. Třísla nebo tak něco a dole v podbřišku mě řezalo 😖 Ale co, musím si zvykat, porod je tu cobydup...

rosall
20. srp 2007

...si dělám legraci..:o)))))))..................
.....já už se na to tvoje mimčo ..taky těším...:o))))))))))...už máš foťák na focení?...ne že sem budeš dávat nějaký rozmazaný fotky z mobilu..:o))))

katarina82
20. srp 2007

hele, já mám v telefonu 3,2 megapixely... Ale foťák samo pořídím 🙂

rosall
20. srp 2007

...3,2 nic moc...ale na telefon dobrý..:o))))))))))).....chce to alespoň 7...:o))))))))
já si taky plánuju koupit...abych mohla dělat krásný umělecký fotky..:o))..tedy ne kompact..ale zrcadlovku

katarina82
20. srp 2007

ono to ale není o mgpxl, ale o kvalitě čočky, víííííš 😉 😎 No tak zrcadlovka nehrozí. Já už tak že se donutím použít normální foťák... A brácha ty fotky z telefonu nechal tisknout a vypadá to stejně jako z digitálu.

rosall
20. srp 2007

...ono je to o více věcech.....o velikosti snímače, blesku...stabilizátoru...se někdy chystám, že to musím nastudovat....
mám už starej digital...ale při zvětšení tam vidím zrno..a to mě dostává...chci právě takové ty krásné ostré čisté fotky.....:o)

rosall
20. srp 2007

jo a ten starej foťák...má taky 3,2...to jsou vlastně ty fotky...co ti posílám vždycky..:o))))))))))))))))))))))))

katarina82
20. srp 2007

rosall, no vidíš 😀 😀 😀 Já se na nic uměleckého teda nechystám, na to jsem málo romantik, vždyť víš...

rosall
20. srp 2007

katy:...no když si to tak vezmu...ještě že nefotíš......kdoví , co by to z toho vylezlo..:o))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

katarina82
20. srp 2007

jj, buď ráda, že nefotím, fakt 😀 😀 😀

rosall
20. srp 2007

..:o))))...jsem se dívala,je tu diskuska..."jeřáb ptačí"...si tuhle záležitost..beztak rozproudila..ty...o))))))))))))

katarina82
20. srp 2007

rosall, já vím, nechtěla jsem tam psát nic, ale vím, že se tu tohle rozjelo kvůli mě, tak mi bylo blbý nenapsat vůbec nic...

rosall
20. srp 2007

katy:....o))))))))))))))))...proč?...ty nejsi ráda?...o))))))))

katarina82
20. srp 2007

ne 😠 Já tu nechci nic propagovat. A navíc furt dokolečka 😠

sisstin
20. srp 2007

katarina: jeřáb ptačí? 😅 😅 😅

katarina82
20. srp 2007

sis, jo 😖

sisstin
20. srp 2007

kat: a vo co go? 😅 😅 😅

rosall
20. srp 2007

no tak katys....tohle se ti 100 násobně vrátí zpět....:o)))))....pro tebe je to dokolečka...ale pro nás zoufalky...co se chytáme každého stébla...je to jako světlo ve tmě...O)))))))))))))))))))))))))))))))

katarina82
20. srp 2007

sis, kašli na to, ty jsi to nepotřebovala, nevíš ani jak měřit, tak neřeš takové složitější věci. Mě už to totiž fakt neba, furt dokola...

sisstin
20. srp 2007

už jsem si to přečetla 😉

rosall
20. srp 2007

katy: Jsi jako ČEZ ...dáváš světlo do našich životů....:o)

katarina82
20. srp 2007

rosall, ale mě už to fakt nebaví, jsem to tu vysvětlovala tisíckrát. Ty víš o co jde, případně upřesním, ale furt každému znovu vysvětlovat, proč, jak, na co a tak... Už mi nějak ubývá sil, navíc někteří lidi si stejně nedají říct, co?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru