Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

larinka
7. lis 2006

Teď už máme za sebou všechna vyšetření od genetiky po imunologii a vše v pořádku. Tak snad nám to napotřetí vyjde, ale budu se teď bát. Zatím vše vypadá normálně 🙂

artep26
7. lis 2006

Ahoj Kuku 🙂 Přijď se na nás někdy podívat, zítra je náš den 😀 🙂 Nervozita stoupá 😖

fotografka.z.hulina
7. lis 2006

Holky, kdy jít k doktorovi? Poslední menzes jsem měla 6.10., otěhotněla jsem asik kolem 16.10. 😀 teda přesně 🙂 u gynekologa jsem byla minulý týden, to jsem měla ještě test negativní, spíš jsem měla obavu, zda mi něco není, když menzes nepřišla. Teď je pozitivní, ale nechci tam chodit každý týden. Na netu jsem četla, že se týdny počítají od začátku poslední menzes, v tom případě je to už víc jak měsíc, ale reálně "vznikl" (bude to kluk 😉 až kolem toho 16. Tak nevím, bude už na ultrazvuku něco vidět?
Díky Romana

kukuluna
7. lis 2006

Romano, já jsem otěhotně 4 dny před tebou 😀 a k MUDr jdu až 20.listopadu... volala jsem tam, že jsem měla pozitivní test z moče... takže asi klidně vyčkej... jen kdybys měla problém tak by tě asi měl vidět dřív 😉 ale už se taky nemůžu dočkat až ten ultrazvuk potvrdí, že je vše ok

fotografka.z.hulina
7. lis 2006

Tak jo, asi teda i když jsem nedočkavá počkám až na příští týden 😀 To víš, mám strach, jestli je vše o.k.

kukuluna
7. lis 2006

to přesně vim co cítíš... hlavně když tady kolem čtu takový případy o zamlklých těhotenstvích a samovolných potratech v prvních třech měsících... v prvním těhotenství jsem o tom fakt nepřemýšlela - neměla jsem ani přístup k netu.. a teď furt hledám, co může být špatně... asi si zakážu na takový věci koukat 😀

fotografka.z.hulina
7. lis 2006

Já asi taky 🙂 ale zase to musíme brát tak, že prostě jestli se to má stát, tak se to stane, bez ohledu na to, jestli o tom budem nebo nebudem číst. Každopádně, já se už na to těším, až mi třeba řekne, že je vše o.k 🙂 u mě to bude poprvé...

kukuluna
7. lis 2006

já si taky myslim, že jestli to tělo nechce a nebo jestli by to nebylo vše v pořádku, tak ať si příroda dělá jak uzná za vhodné - tak se to sanžílkování holt prodlouží o další měsíc 🙂

fotografka.z.hulina
7. lis 2006

😉 to je fakt.

berulinda
14. lis 2006

ahoj holky, hlásím se mezi snažilky. Snažíme se první měsíc, menzes bych měla dostat v pondělí a už jsem celá napnutá, jestli nejsem náhodou těhu, mám spoustu příznaků 😉

klarysek1
15. lis 2006

Ahoj holky, já bych to měla dostat v pondělí.Ale včera a dnes je mi vždycky po tom co se nasnídám kolem 10 hodiny dopoledne zle od žaludku.A mám dost napnutá prsa a větší.Když jsem to dostala poprvé od vysazení HA, tak se mi prsa nezvětšily pouze mě trošilinku bolely bradavky.Tak nevím nevím..snažíme se druhý měsíc..

kukuluna
15. lis 2006

aholky Klarysku - vypadá to dobře - to samé jsem měla já....dokonce mě bolelo břicho i jako bych to měla dostat - ale ty prsa to je vždy jasný příznak - už mam druhé těhotenství a vždy to samé 😅 držím palečky

klarysek1
15. lis 2006

No nevím nevím.Moc na to nespoléhám, ale strašně moc bych si to přála.S manželem jsme neponechali nic náhodě a milovali jsme se obden.Tak si říkám, že by to mohlo vyjít.Bylo by to skvělé.Přeju ti Kukuluno hodně štěstí a klidné těhotenství.

xctij01
15. lis 2006

Kuku - tak co je s tou fotkou bříška? Už se na ní těším 😀

fotografka.z.hulina
15. lis 2006

Holky, po dnešním sexování jsem měla na toaleťáku trochu krve ( já ho totiž od té doby, co jsem těhotná furt pro jistotu kontroluju, zda tam fakt nic není 😀 ) .
Podruhé už tam nic nebylo, po krvi ani památka...Na ultrazvuk jdu až v pondělí nakonec...
Má někdo podobnou zkušenost? 😕

kukuluna
15. lis 2006

klarysku tak to jste se fakt snažili - tak to vyjde!!! nám to vyšlo a to jsme se milovali jen jednou v týdnu 😀 😀 😀

klarysek1
15. lis 2006

No, uvidíme.ale určitě vám dám holky vědět 🙂 Ahoj fotografko myslim, ze se nemusis bat.Me kamaradce se to take stalo a pokud krvaceni nepokracuje, tak to nic neznamena.Mohlo dojit jen k prasknuti nejake zilky nebo k podrazdeni vnitrni strany delohy.Myslim, ze se opravdu neni ceho obavat.Jinak preju přijemne tehotenstvi a doufam ze me tato prijemna "nemoc" také brzy postihne 🙂

fotografka.z.hulina
15. lis 2006

klarysku - díky moc, snad to bude o.k., ale radši se upřímně vzdám sexu, než abych ohrozila mimi. V pondělí budu zase chytřejší.

Joo a ty neboj, určitě to brzo potká tebe, myslím tím to dítě, né krvácení.
Romana

klarysek1
15. lis 2006

Díky Romco.Doufam, ze to bude brzy.Jinak s tim sexem...mohu ti predat radu od te sve kamaradky, ktera je uz v 8 mesici.Pri sexu to chce klasickou polohu a partner by do tebe mel pronikat pomalu a ne prilis rychle.Je to jen zprostredkovana, ale vyzkousena rada 🙂

fotografka.z.hulina
15. lis 2006

Díky, no můj vlastně ani moc nechtěl, protože taky měl strach, aby se něco nestalo. Tak nevím, budu příště opatrnější a snad to bude v pohodě a když né, tak říkám, radši bez sexíku 😀

klarysek1
15. lis 2006

Uživej si ten krasny pocit, ze jsi tehotna.Ja jsem ted v praci a naproti me sedi kolegyne v 8 mesici.Je to uzasny videt jak to male kope a ji se delaji boule na brise 🙂

fotografka.z.hulina
15. lis 2006

🙂

swetlus
16. lis 2006

Ahoj holky, je tu toho tolik, ze nejsem schopna to vsechno prelouskat. Muzete mi rict, vy co uz jste tehu (cimz vsem graguluji 😀 ) kdyz vam vynechala MS.. to uplne? ani kapicka? Ja cekala MS v nedeli, v podeli se objevilo takove hnede spineni, tak si rikam: tak a je tu, mrcha jedna. Ale v ut uz zase nic, ted porad nic. Brisko me poboliva, takze jsem si jista ze je MS tu, letim na wc a zase nic. obcas se objevi kousek takoveho slizkeho hleniku ale je bily. Test mi uz 2x vysel negativni. Tak nevim na cem jsem. co myslite? Moc bych si prala aby to vyslo ale bojim se ze zas nic 😨

lilourich
16. lis 2006

Tak asi u každý to nebude stejný, někdo má MS i když je těhu a znám jednu co to měla do pátého měsíce. U mě osobně to prostě úplně vynechalo, i když bříško mě prvních pár dní několik hodin denně pobolívalo, ale jen zlehka, jak když si řekneš a je to tu a nic. Jinak mě test vyšel okamžitě, takže nevím, ale možná máš nižší tu hladinu HCG takže ti to ukazuje špatně 😉

lamia
16. lis 2006

Swetlus - mě se sice neobjevila ani kapka, ale pozit těhu test byl až týden po vynechání ms, jinak do té doby negat (dělala jsem si jeden a po týdnu druhý, o mimi jsme se nesnažili a já myslela ,že je to zpoždění ms z nervů.. 😀 ),to co popisuješ, by se ale mohlo klidně objevit při implantaci oplozeného vajíčka do děložní sliznice, tak se ještě naděje nevzdávej. Mě bolelo bříško jako ďas a šílené napětí v prsou a měla jsem i zvýšenou poš.sekreci, takže jsem taky pořád běhala na wc s tím, že je ms tady, ehm...no a už nepřišla 😀

swetlus
16. lis 2006

Holky diky, ja prave nemam ani zadne jine priznaky, zadna unava, zadne nevolnosti ani bolava prsa. Tak porad doufam ale je to na palici 😅

lamia
16. lis 2006

Já měla nevolnosti až od 7. do 12.týdne, taky ze začátku pohodka, jen mi vadily zápachy a ty prsa bolela a bříško jako před ms, ale to je určitě hodně individuální, prostě budeš muset ještě chvíli počkat a když nic, tak testuj znova a my budem moc držet palce, ať to není jen zpoždění,ale mimísek v bříšku 🙂

fotografka.z.hulina
16. lis 2006

swetlus : já měla test pozitivní až po týdnu. V pondělí jsem měla taky křeče, jako že menzes, taky krapet hnědý výtok a pak už nic...doktor mě ve čtvrtek řekl, že je brzo, že to dostanu a nic. V sobotu jsem si dělala test a byl pozitivní.
Prsa mě začaly bolet ale už v to osudné pondělí 🙂 No a potvrzení skrze ultrazvuk bude až 20.11. Doktoři s tím moc nespěchají. Pokud menzes nedorazí, je až zhruba za šest týdnů od prvního dne posledního menzes vidět, že tam "něco" je. Teda tak mi to řekl doktor můj 😔

lamia
16. lis 2006

Jo jo, já byla na první UZ nějak v pátém týdnu, či tak a byla tam naše "kulička", gestační váček uchycený na stěně dělohy, málem jsem to ořvala, jak mě to vzalo u srdce, že v tom maličkém útvaru je shluk buněk, ze kterých bude náš mimís a v sedmém týdnu už pak bylo vidět, jak zárodku naší Andulky (teda podle posled. uz to bude holčička..) buší srdíčko 🙂

fotografka.z.hulina
16. lis 2006

lamio: taky se na ten váček těším 🙂 a věřím, že to bude klučík, i když k tomu nemám žádný reálný důvod, ale prostě to cítím 🙂 Můžu se teda zeptat, v kolikátém týdnu ti potvrdili princeznu a né prince?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru