Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

veronika1417
26. kvě 2011

@petulak1988 moze a nemusi vela bab ma take pocity akokeby mali dostat menstruaciu dokonca niektore ju prve mesiace normalne maju aj ked su tehotne 🙂

petulak1988
26. kvě 2011

@veronika1417 ikdyz prsa me pred menstrusci nikdy neboleli tedy boli jen bradavky a pichani v podbrisku a na vajecnikqch jsem taky nikdy nemela....

veronika1417
26. kvě 2011

@petulak1988 no test vysiel pozitivny, predpoklad na otehotnenie si mala tiez dost vysoky takze treba uz len pockat a uistit sa navstevou u lekara ze je to tak a potom sa uz len tes! 🙂

zuzzka1
26. kvě 2011

mne prestala chutiť káva - normálne ráno pijem slabú nesku, zmenila chuť, celé tehu som ju nemohla 🙂

rosny
26. kvě 2011

@petulak1988 a co BT?

petulak1988
26. kvě 2011

@rosny nikdy jsem ji nemerila

rosny
26. kvě 2011

@petulak1988 tak to zkus, hned rano, az se vzbudis, pokud se drzi trvale kolem 37, tak je to dobre 🙂

petulak1988
26. kvě 2011

@rosny neni uz pozde..no uvidime no ale moc neverim nasemu teplomeru 🙂

rosny
26. kvě 2011

@petulak1988 neni pozde, sice je skoda, ze nebudes mit cely vyvoj BT, ale i tak ti to muze hodne napovedet; mluvim tedy o teplote posevni, hlavne mer hned po probuzeni a kazdy den ve stejnou dobu

jinak koukni do teto diskuze Grafy BT šťastná 13 , holky tam toho dost vedi

petulak1988
26. kvě 2011

@rosny ja jen vim ze se ma drzet kolem 37 muze byt i pod ale ne moc.....zkusim testiky taky a uvidime

rosny
26. kvě 2011

@petulak1988 tak drzim pesti! 😉

soni1
26. kvě 2011

@rosny prečo sa musí merať hneď ráno po prebudení?

kammka
26. kvě 2011

já se pozorovala až hrůza, měřila si BT, vedla si evidenci na fertility friend, pak se to drželo lehce nad 37, a když bylo asi týden zpoždění, udělala jsem si test.. 🙂

rosny
26. kvě 2011

@soni1 pac pak uz jsi moc aktivni a tim padem je teplota zkreslena; takhle meris vlastne jeste v klidovem stavu

soni1
26. kvě 2011

baby, ja som si začala merať teplotu prvý mesiac, doteraz som ju mala 36,6 a dnes na moje prekvapenie stúpla na 36,7 a som 27 DC, moje cykly sú 30 - 31 dňové. Podľa vás to môže niečo znamenať, alebo vôbec nič? ďakujem

soni1
26. kvě 2011

@rosny to znamená, že teplota bude potom stúpať, však?

kammka
26. kvě 2011

@soni1 tělo je delší dobu v naprostém klidu ve stabilních podmínkách, tj. nikde nelítáš, máš klidnou srdeční akci a jsi v místnosti s konstantní tepltou.. já dělala i noční a bylo mi řečeno, že to trochu ovlivňuje bt, ale pokud spím po šichtě více než 4 hodiny, tak jen nepatrně a mělo by to fungovat.. dá se podle křivky určit, kdy je ovulace, kdy se blíží ms _ v době ovu jde bt nahoru ke 37, před ms klesne myslím o 0,4stupně!! a pokud neklesne déle než 8 dní, teď si nejsem jistá, došlo patrně k oplodnění a ms se nechystá...ale koukni na grafy bt..

kammka
26. kvě 2011

@soni1 možná na tebe něco leze, takový posun jen o 0,1 stupně není nic nenormálního, třeba jsi jen byla víc v teple...

soni1
26. kvě 2011

@kammka Ďakujem za vysvetlenie už mi to začína byť jasnejšie.

petulak1988
26. kvě 2011

@rosny dekuju moc ...cipek se zetsil a je tvrdy tak nevim

soni1
26. kvě 2011

@kammka človek si už aj namýšľa, keď tak veľmi túži po drobčekovi

kammka
26. kvě 2011

@soni1 to rozhodně, já měsíc před otěhotněním měla takové stavy, že mi bylo i mdlo, nalitá prsa, zvedal se mi žaluldek, koupila jsem si test a nic, vyplakala jsem se, už to bylo dlouhé a do dvou dnů přišla ms, jak povolilo to napětí.. no a za měsíc jsem měla chřípu s vysokýma teplotama, brala jsem pak i atb, takže jsem ten cyklus "vypustila " a ono se zadařilo...prostě je důležité být v pohodě, ale ono se lehce řekne...

soni1
26. kvě 2011

@kammka snažíme sa už 4 roky a zdá sa mi to veľmi dlhá doba, že sa nám nedarí.

rosny
26. kvě 2011

@soni1 36.7 fakt neni moc, ja mivam 36.9 az 37, nez to klesne tak 0.2 a je MS ☹ pred ovu mam tak 36.4

kammka
26. kvě 2011

@soni1 to už je na odbornou komzultaci, byli jste někde?? a sleduješ se nějak, myslím "odborně", bazální teplotu neměříš, třeba jste se jen netrefili?? zkkus měřit bt a pak s grafy zajdi ke gynekologovi, někde se určo dají stáhnout a vytisknout tabulky, co všechno bys tam měla zaznamenávat, aby to mělo vypovídající hodnotu.. dělají se tam puntíky za nechráněný styk, užívané léky, noční směny, alkohol....atd..taky se dá sledovat hlen a čípek, kamarádka si takhle vysledovala hlen a má dva kluky..

rosny
26. kvě 2011

@kammka souhlas, fertility friend je na to super

rosny
26. kvě 2011

@petulak1988 ja se priznam, ze jsem zkousela zkoumat cipek, ale nak jsem na to leva, tak se ridim teplotama; ale tak zkus testiky a teploty a uvidis 🙂

rosny
26. kvě 2011

@petulak1988 jo a co hlen?

denousek
26. kvě 2011

@petulak1988 petulino už na mě jdou ty myšlenky jako na tebe 😎 už nejsem schopná myslet na nic jinyho ach jo ☹(

petulak1988
26. kvě 2011

@rosny no hlen mam husty bily

petulak1988
26. kvě 2011

@rosny no hlen mam husty bily

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru