Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

terioza1
27. kvě 2011

@adrous ani nevim, kolikaty den se ukaze kdyztak dalnicka... prumerne myslim, ja vim, ze kazda to ma indi - vindy.. ale tak nejak prumerne. Jsem asi 7DPO a nic necitim, krome toho, ze me stale boli v levem podbrisku, kdyz jsem na velky tak taky 😠 Proste o tom miste celej den vim. Bojim se ale, aby to nebyla cysta z clostilbegytu 🙄 To by me asi vazne uz vodvezli.

adrous
27. kvě 2011

@terioza1 tak dej tomu ještě čas já dělala teda test až měla přijít mrcha byl negativní a až den či 2 vynechání byl pozitivní.bylo toho víc pachuť v puse,časté čurání,píchání v podbřišku a strašná únava 😀 😀 😀 furt jsem spala 😀 😀

terioza1
27. kvě 2011

@adrous kdyz ja nemam vubec pachut... jim porad stejne hodne 😀 Se zblaznim, jestli to nevyjde..

adrous
27. kvě 2011

@terioza1 nezbývá než čekat a doufat 😵 😵 😵

terioza1
27. kvě 2011

@adrous nic jineho mi nezbyde, ale dekuju 🙂

marinka
27. kvě 2011

Už jsem to tu asi psala, nevím..
U obou holek úplně stejné příznaky: hustý bílý výtok, pořád jsem měla hlad a i když jsem jedla víc, hubla jsem, usínala jsem přes den, bolely mě klouby, hlavně kolena, pořád mi byla zima, chodila jsem doma zamotaná v dece 😀 ,píchání a tlaky v podbříšku a trochu bolení jako na MS..
Vůbec jsem nepozorovala žádné změny na prsou, citlivost na pachy a nevolnosti začaly až tak kolem 6 tt..

adrous
27. kvě 2011

@marinka jaký se u tebe projevovali nevolnosti ??? 🙂 😉

marinka
27. kvě 2011

@adrous S první Aničkou jsem měla až někdy do 16 tt a pak zase ke konci, zvracela jsem každý den a nejhůř mi dělaly mléčné výrobky, jogurt jsem nemohla celé těhu 😅
A s mladší Leontýnkou mi nebylo špatně vůbec, tak mi všichni říkali, že to bude kluk 😀

adrous
27. kvě 2011

@marinka no mě právě skoro nic není až na brkání po jídle 🙂 a občas jsem nafouklá a to je asi normální 🙂 právě u minulého těhu nezdařenoho mě bylo zle a lízala jsem lízatka jak mě bylo zle a byl to kluk 🙂 😉

marinka
27. kvě 2011

@adrous Podle toho se to fakt nedá poznat, jestli to bude holka nebo kluk 😅 Spíš možná podle chutí mám pocit, že to častěji vychází, že když jsou při jednom těhu chutě třeba na smažené a na maso a při druhém na sladké, že to jsou dětičky různého pohlaví..Já jsem měla chutě hodně podobné při obou těhu 😉

adrous
27. kvě 2011

@marinka no mě to zajímalo tak ze zajímavosti ne že je to holka 😀 😀 😀 😀 budu ráda když to bude zdravé miminko na ničem jiném nesejde 🙂 😉

marinka
27. kvě 2011

@adrous Jj, jasně 😉 Já jsem třeba myslela, že se to poznat dá, když je těhu různé, ale po své zkušenosti vidím, že nedá 😅 Aspoň je to napínavé 😀

veronika1417
28. kvě 2011

@petulak1988 Ahojky a robila si si ten iny typ testu? Alebo? 😲

petulak1988
28. kvě 2011

@veronika1417 nn ale uz cekam Ms uz nedoufam ☹

gapcula
28. kvě 2011

pri mojom prvom aj druhom tehu som to vedela podla toho,že mi prestala jedného pekného rána chutiť káva a pritom ja bez kávy neviem ani existovať a hlavne rozbehnúť deň... 🙂

vejula
28. kvě 2011

Tak ja prispejem svojou troškou.... Moje tehotenstvo sa zo začiatku neprejavovalo žiadnymi nevolnosťami ani ničim podobnym. mojim jedinym prisnakom boli dosť citlive prsia a bradavky boli tmavšie a bola som viac plačliva.... jesť mi velmi chutilo hned od začiatku, toť asi vše 🙂

hrozienko11
28. kvě 2011

tiez prispejem svojou skusenostou 🙂 ja som ziadne zmeny nepocitovala,bola som viac unavena,ale v praci mame v lete saunu,takze som ratala,ze je to tym. bizky tlak mavam normalne,takze nic vynimocne. az jedno rano som vyletela na partnera a to sa mi teda nezdalo 😅 a ked som si spravila test,boli dve ciarky 😀

veronika1417
28. kvě 2011

@petulak1988 a preco? ved este stale je sanca ☹

veronika1417
28. kvě 2011

@vejula to ze Ti chutilo papat Ti zavidim u mna boli dni kedy som zjedla za cely den ani nie stvrtku rozka s obycajnym maslom ☹ byvalo mi brutal zle 😝 ale musim uznat ze ukoncenim tretieho mesiaca a zaciatkom druheho trimestra uz aj ja celkom pekne papam bola som aj presvedcena ze som pribrala ale podla vahy 🙂 nic len brusko uz len tak neschovam a to som sa pred dvoma tyzdnami pretrcala a nik neveril ze tam nieco mam no teraz sa mi to az nezda 🙂 brusko uz je tu 😀

veronika1417
28. kvě 2011

@hrozienko11 na to vyletovanie na partnera som uuuplne zabudla 😀 mna z nicoho nic zacali stvat veci ktore boli predtym celkom oki a zrazu ? 😲 normalne ze nervos zo mna 😀

petulak1988
28. kvě 2011

@veronika1417 kdyz tam nic neni???☹

veronika1417
28. kvě 2011

@petulak1988 si teda skudala dalsi test? ☹ a nic tam nebolo? 😲

petulak1988
28. kvě 2011

@veronika1417 jj pritel tam nic nevidi asi jsem si to vsugerovala MS zatim nikde a jim jak za 4😀 no musim to tlumit nebo se povallim

veronika1417
28. kvě 2011

@petulak1988 no ale este tam sanca je a otehotniet mozes kedykolvek 🙂 ked sme sa my snazili, a to tri roky tak sa tiez nedarilo no a potom prisli uplne ine starosti a niektore dost vazne a ked to nikto z nas necakal a ja uz vobec nie tak bum! Skus si urobit test ked Ti bude meskat vtedy je to najspolahlivejsie, zelam Ti aby to tvoje bum prislo co najskor.

fifista
5. čer 2011

Ahoj holky,říkala jsem si že víc hlav víc ví🙂 Snažíme se s manželem už rok o mimi,minulý víkend probehla ovulace(dle ovu testů a v pondělí potvzeno na folikulometrii),protože mám zvýšené protilátky proti trofoblastů nasazen Prednison a na podporu těhotenství Utrogestan.Dneska jsem 8den po ovu a mám žaludek jak na vodě,žaludek se mi zvedá ale nezvracím,prsa citliva a nateklá(ale to může být po tom Utrogestanu),žáha mě pálí a říhám.Dávali by jste nějakou naději že by........?Kdy by jste si udělali test?Díky 😉

strihalka
7. čer 2011

@fifista ahoj, ja by som si test uz mozna udelala hned dnes, aleklidne jsi mohla uz devaty DPO

fifista
8. čer 2011

@strihalka Ahoj a děkuji za písmenka.Udělala jsem si ho 8DPO a nic ☹ ted už mám strach si ho dělat.

strihalka
8. čer 2011

@fifista mozna je jen malo hcg zkus o dva dny a neboj se pockat na dve carky🙂

fifista
8. čer 2011

@strihalka Děkuju za optimistická slova 🙂 ..........někdy je jich hoooodně potřeba zvlášt když už na ty II čekáš dlouho

strihalka
8. čer 2011

@fifista ja jen nejako nerozumim tem nazvum zvýšené protilátky proti trofoblastů nasazen Prednison a na podporu těhotenství Utrogestan.☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru