Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

lollaj
11. pro 2011

@sonicata ale prsa bolí jak čert!!!Třeba je to jen sugesce 😅 A jestli ne,tak mám dojem,že mě manžel uškrtí 😀

sonicata
11. pro 2011

@lollaj pochopila ! ajaja jestli za těch pár týdnů co tu jsem jsem četla nejčastěji že bolest prsů u těhulí ale i MS syndromu což je sugesce tak držím palce ať to vyjde jak ty chceš no mi jsem se přestali chránit a tak se mohlo stát taky cokoli taky mě bolej prsa ale měla jsem šílený chutě a je mi zle po každém, jídle a mám trochu víc změnu nálad 😀 a brečím i u červené karkulky .........prostě mě rozbrečí jaká koliv kravina .........tak uvidím taky by se mi to moc nehodilo kůli svatbě atd .........ale co by se dalo dělat určitě bych se nezlobila děti nemáme ale chcem no ! stejně se chcem začít snažit ,ale nečekala jsem že se to povede tak brzy a to bez snažení 😀

lollaj
11. pro 2011

@sonicata To jseš těhu 😉 Přesně tak jsem to měla u dcerky (první dítko). Vysadila jsem po 7 letech a hned šup šup hup hup a bylo vymalováno 😀 A svatbu jsme taky zmákli,díky ranním nevolnostem jsme ji jen přesunuly na 19h a bylo. A bulela jsem furt,obzvlástě když Srstka říkal "Chcete mě?" 😀

sonicata
12. pro 2011

@lollaj no uvidíme dnes mě pekelně začalo bolet biřcho dala jsem si svařák a pak teplou vanu byla mi zima tak jsem se takhle ohřávala :-/ myslela jsem že mám zánět močáku ,ale mám úplně čistou moc krásně světlou tak nevim :-/ ale bolest fest v podbřišku a ve vaječníkách .........tak třeba jsem k tomu všemu poprvé v ýivotě dostala zánět močáku :-/ uvidím začnu jíst brusinky a uvidím ráno nejspíš zkusím test těhu test ! Tak pak napíšu pak sem jak to dopadlo !!!Ale myslím, že bude negativní protože je brzy si myslím

lollaj
12. pro 2011

@sonicata Takže jsem si měřila tu teplotu-rovných 37.Škoda, že nic z jednoho měření nevyčtu ☹
Za jak dlohou by mělo být HCG v moči?Když si ho uděláš,tak dej vědět-držím palečky 😵 Já mám po sexu 8.den, to je brzy na test,co myslíš?

andelka
12. pro 2011

@lollaj duch nebo slabá čárka bývá tak přibližně 12-14den po ovulaci, takže bych ještě počkala 😉 Já si dělala test 13dní po ovulce a čárečka byla. Od sexu to bylo ale 16dní, může v tom být rozdíl, mršky si počkají.

@sonicata tak to jsem zvědavá jak to u tebe dopadne 🙂

lollaj
12. pro 2011

@andelka Tak se pokusím vydržet s testováním do Vánoc 🙂

denousek
12. pro 2011

holky ja jsem testovala 10DPO desitkovym testikem a vyjeli na me večer! // 🙂

sonicata
12. pro 2011

@lollaj jojo 1é dne je to teprva uhnízděné a ten první den to pustí málo toho hormonu ale každým dnem se to zdvojnásobuje počej ty 3 dny min ,ale teplota 37už je dost vysoko jestli se ti udrží tak je to jeden z předpokladů těhu a taky hustej bílkovitej hlen to mám vyčtený !

mattuliatko30
12. pro 2011

@sonicata držím palčeky....čítavam to tu...tak nech ti to vyjde.... 🙂

sonicata
12. pro 2011

@andelka mě povídej 😀 test dnes byl ještě negativní těhu test což bylo jasné když dens je ovulace takže je to jasný počkám zda se mrcha dostaví ..........co teda jsem asi přehnala dala jsem si svařák a horkou vanu a začlo mě pekelně bolet břicho jako dnes už to bolí míň ale šílený to bylo ale nešpiním ani nekrvácím

sonicata
12. pro 2011

@mattuliatko30 děkuji moc 🙂

andelka
12. pro 2011

@sonicata svařák a vana je drsná kombinace

Já měla 10DPO slabého ducha, po limitu. Ono se to každému káže jindy, ale lepší je vidět ty // trošku jasně a nehledat duchy, ale kolem toho 12dne už něco vidět bývá. Taky záleží na testu, na koncentraci hcg, každému se zvyšuje jinak rychle...A když člověk neví kdy má ovulku, tak je to takové ošemetné, říct kdy testovat.

salomee
12. pro 2011

No.. s tím svařákem a vanou z souhlasím s andelkou, připomíná mi to jeden příběh z knihy čtené v době, kdy jsme se dost zajímala o bioetiku, problematiku potratů atp... Tak doufám, že vana nebyla aspoň moc horká.

sonicata
12. pro 2011

@andelka já měla ovu no asi dnes když mi včera vyšel ovu test pozitivní takže asi tak když mi vyšel pozitivní včera tak jsem měla před tím zjištěním i sex nechráněnej tak uvidím já jednoznačěně čekám na MS a pak se začnu měřit 🙂
@salomee No jsem trdlo svařák on to byl vánoční punč tak to bude asi totéž pila jsem ho sice asi hoďku malý kelímek a vanan byla až asi za 3 hodiny od stoho punče :-/ dnes už je mi fajn skoro břicho necítím je citlivé ale nebolí ani zdaleka tolik jako včera .........jinak asi teda začnu raději se sprchou ................chjo já tak miluji horkou vanu .........ale kůli prckovi obětuji vše co by mu dělalo zle teda pokud tam je 🙂

salomee
12. pro 2011

Jo.. to já taky miluju (horkou vanu)... a taky bílé z Moravy🙂. A chudáček můj malý vyrůstal v prvních týdnech, kdy jsem o něm ještě nevěděla, na burčáku... naštěstí jsem toho nepila zas tak moc🙂.

miskaska
12. pro 2011

Pocity ako pred menstruaciou a strasne unava 🙂.

lollaj
13. pro 2011

@sonicata Ahoj, tak dneska jsem naměřila opět 37.Je hrozný to čekání....
Jak ti je?Budeš zkoušet zase testovat?

sonicata
13. pro 2011

@lollaj Ahoj já dnes stoupla z 36,3 na 36,6 a uvidím , zda klesne nebo ne ,ale máš recht šílený čekání testovat budu nejdříve 28DC dnes jsem 21DC tak pak uvidím ! břicho mám celou dobu citlivý ještě k tomu mě pobolívá v krku tak doufám , že to vitamíny zastaví :-/ nerada bych měla chřipku nebo angýnu a musela být bez prášků a ještě o to přijít (teda pokud tam něco je !) V neděli já chytrá si dala vánoční punč ........a pak večer jsem si dala teplou vanu a myslela jsem že se mi bolestí břicho rozpadne fakt síla ! Ale druhej den to zesláblo a furt je citlivý no tak uvidím! Jak beru tu kyselinu listovou tak už mi není úplně tak zle, ale ten pocit v tom žaludku jako bych snědla kamení pokaždém jídle i to, že mě sem tam žaludek nakopne ,ale nepozvracím se a to nemám děnně! To je super ,ale uvidím co bude dál no je to takový zvláštní no, ale můžu být jen nastydlá 🙂

lollaj
13. pro 2011

@sonicata břicho mám taky citlivé,ale ne tak jako ty.Ale přijde mi divný, že tě bolí žaludek.Co si pamatuju, tak s dcerkou jsem blila jak Alík od 5.tt a se synem to bylo příležitostně.Nebolí tě spíš od nervů?Můžeš mi,prosím tě,ještě jednou napsat,když jsi tak sečtělá 😉 jak dlouho trvá než se vajíčko uhnízdí a za jak dlouho po uhnízdění je dostatečné množství HCG v moči pro testování?Musím si to nějak vypočítat.Předchozí těhotenství jsem to nezašila-hned jsem otěhotněla...

sonicata
13. pro 2011

No mě bolí jako děloha a pak i žaludek to k té bolesti a pak od nervů klidě může být mám toho fakt dost teď 🙂! No vajíčko se uhnízdí až po 10 dnech po oplodnění jenže otázka je taky kdy byla ovulace non je to komplikované nějaké spermie čekají na ovulaci až vajíčko sestoupí co nejníže do dělohy aby to měly co nej kratší cestu nebo tak něco sem četla ale jediná jistota je testnout se a nebo jít na krve po spoždění stím že je reálná možnost že jsi těhu !

sonicata
14. pro 2011

@lollaj sonicata No mě bolí jako děloha a pak i žaludek to k té bolesti a pak od nervů klidě může být mám toho fakt dost teď ! No vajíčko se uhnízdí až po 10 dnech po oplodnění jenže otázka je taky kdy byla ovulace non je to komplikované nějaké spermie čekají na ovulaci až vajíčko sestoupí co nejníže do dělohy aby to měly co nej kratší cestu nebo tak něco sem četla ale jediná jistota je testnout se a nebo jít na krve po spoždění stím že je reálná možnost že jsi těhu !

sonicata
14. pro 2011

Tak ahoj tak teplota se drží na 36,6 kam se mi 3 dny po ovu vrátila z 36,3 🙂 tak uvidím jestli za týden půjde taky dolů nebo ne to bych měla dostat tu mrchu 🙂

lollaj
14. pro 2011

@sonicata ahoj, tak teprve ted jsem se dostala k netu...děti spí 🙂 Mě se furt teplota drží na těch 37.Dneska jsem nevydržela a udělala si test,byl negativní.Myslím, že je na něj brzy,co jsem tak počítala tak na testování bude vhodná neděle.Do toho se mi ozvali z práce, že potřebují, abych nastoupila o 8 měsíců dřív do práce....tak nevím ☹

lollaj
15. pro 2011

@sonicata ahojky, dneska mám 37,1 ale vůbec tu teplotu nemůžu brát vážně. Na dnešek jsem nespala více jak 2h vkuse.Dcerka má střevní chřipku....A co ty?

sonicata
15. pro 2011

@lollaj ahoj já jsem šla dnes s teplotou taky nahoru mám 36,8 .......no to jak nejsi v klidu tak to neber vážně no zapiš si jí a zítra měř znova .........no test si udělej až dýl zbytečně se stresuješ prď nato čekej na ms a když dorazí tak dorazí když ne tak pak testni nebo ono fakt je lepší počkat těch MIn 11 dní od ovulace !

sonicata
16. pro 2011

@lollaj tak jdu stále nahoru dnes 37

sonicata
16. pro 2011

tady je měření zatím to je vzorový 🙂 jak podle ovu tak podle všeho to vždy teplota ukáže tak jak to má být 😀
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Sonicata/gra...

lollaj
16. pro 2011

@sonicata 😵 😵 😵 že by?Já se stále držím na 37.

sonicata
17. pro 2011

@lollaj no já taky i dnes jsem na nich takže uvidíme teplota může klesnout až v den MS takže zatím nic si od toho neslibuji! Včera byla na firemním večírku od firy co v ní maká přítel kamarádka a je těhotná už je víc jak 3 měsíc měla i fotky z ultrazvuku a v tu chvíly to semnou cloumalo na jednu stranu jsem si říkala jé já bych taky chtěla říct že , budem mít ,ale pak zase se dostavil takovej ten strach a zvládla bych to a dyk nemusím mít vše co mají ostatní přeci jenom v tu první chvíly jsem spíš měla pocity jako dítě co druhé dostalo pěknou hračku a mě jí slíbili taky a chtěla bych se jen pochlubit !Jenže na své pocity teď fakt kouat nemůžu jsem 6 dní do ms takže se mnou cloumají různé pocity .........,ale povím ti chtěla už bych to mít za sebou a vědět na čem jsem tohle čekání je na vraždu 😠 😠 😠 😠když už to člověk zjistí začne na tom hledat jen ty dobrý věci já jsem teď jakože rozpolcená na jednu stranu jo protože mám na to věk a je to úžasný na druhu stranu si říkám konec svobody mejch výletíků !Je to asi sobecké co píšu ,ale dítě je starost na 24 hodin denně a já vím , že teď mám veget ,ale zase na druhou stranu se prostě nudím a chtěla bych to 😀 ...........chjo to je děs 😝 😝 😝 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru